e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Міфи та легенди слов´ян

×

Повідомлення

Failed loading XML...

Християнський та ведичний погляди на історію еволюції словян досить суттєво відрізняються. Автор нижченаведеної статті, по всім ознакам, виклав християнське бачення, та це не повинно знижувати її історичну вартість бо багато наведених в ній, археологічних, фактів та духовних традицій, є спільними для обох поглядів. В частині ж бачення загального світоустрою, то консервативне бачення християнства неспроможне на глибоке об′єктивне  висвітлення традицій древнєсловянської культури.

  Загадки слов'янського минулого турбують не тільки наших сучасників. Вони були предметом значних наукових суперечок протягом усього 20 століття.

У дослідженнях брали участь вчені всіх країн слов'янського і не слов'янського світів, сперечаючись про слов'янську історичну спадщину критикуючи опонентів.

Детальніше...

Останнім часом ми часто чуємо словосполучення словяно-арії. Чути - чуємо та в суть не вникаємо, вважаючи що це одна й таж етнічна група зі скороченою назвою "СЛОВЯНИ". Про те це зовсім не так. Історики славяністи це добре знають, але, тим не менш, воліють замовчувати цей факт. Та всеж інформації з цього приводу досить багато, і зробивши над собою зусилля та посидівши і інтернеті годину другу, можна і без професорів дійти такого висновку.

І всеж таки що тут не так?

Та майже все.

Словяни світловолосі, світлоокі люди, предки яких жили поблизу північного полюсу на материку Атландида що затонув в древні часи в результаті міжрассової війни космічного значення. (Якщо вірити міфам та переказам сивої давнини).

Детальніше...

Страны проживания: Россия, Белоруссия, Украина, Польша, Чехия, Словакия, Словения, Хорватия, Босния и Герцеговина, Сербия, Черногория, Болгария, Македония

Регион проживания: Европа

СЛАВЯНЕ, крупнейшая в Европе группа родственных народов. Общая численность славян около 300 млн. человек. Современные славяне подразделяются на три ветви: восточные (русские, украинцы, белорусы), южные (болгары, сербы, черногорцы, хорваты, словенцы, боснийцы-мусульмане, македонцы) и западные (поляки, чехи, словаки, лужичане). Говорят на языках славянской группы индоевропейской семьи. Происхождение этнонима славяне недостаточно ясно. По-видимому, он восходит к общеиндоевропейскому корню, смысловым содержанием которого является понятие «человек», «люди»,

Детальніше...