e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

×

Повідомлення

Failed loading XML...

Найближчі мені люди кажуть: «Не пиши цей пост…») та й здоровий глузд підказує - не варто чіпати цю тему…
Але,
я вважаю так:
1. Антисемітизм - це зло.
Його використовують вороги української нації задля розпалювання міжнаціональної ворожнечі.
2. Серед моїх друзів є немало євреїв - гідних людей, яких я щиро поважаю.
3. У складі Української добровольчоі арміі був зформований та довший час діяв «Єврейський підрозділ», котрий складався з людей, які мали єврейську кров і боролися за Україну. Це - мої Брати!
4. Ми, Украінці, ведемо Війну за Незалежність та Ідентичність. У цьому випадку, наголошую, на слові Ідентичність…

Детальніше...

Чого бідні? Бо дурні. Ачого дурні? Бо бідні. Це про нас, про українців. Маючи незбагненно багату землю, та роботящий народ, не живемо, а доживаємо віку, без будьякої надії на майбутнє.
Ну хіба не дурні?
30 років терпимо пройдисвітів, які набиваючи кишені грошима, потішаються над нами, придумуючи все нові і нові байки про те що: «Москва не відразу будувалась».
Ну так, але навіщо нам Москва? У нас своя хата, і правда, і воля …
Має бути!
Подивіться цей відеоматеріал. В ньму можуть бути деякі неточності, на рівні обмовок, але в основній своїй частні все так.

Детальніше...

Кожного дня просипаючись, ловиш себе на думці, що так чи інакше твій день починається з нагадування що ми не москалі, у всьому винні комуністи і не всі пам'ятники, радянського минулого, повалені безповоротно. Тому бійтесь комуністів, бійтесь москалів, бійтесь КОВІДу і взагалі бійтесь всього що вас оточує, та шукайте гроші - щоб ваші страхи не справдились.

Мимоволі згадуєш 90ті..., і знову ловиш себе на думці, що методи роботи держави нічим не відрізняються від методів рекетирів які, так само, "бажаючи захистити" "своїх" бізнесменів роздівали їх до нитки, придумуючи різного роду "страшилки", часто настільки безглузді, що важко було збагнути, як до такого можна було додуматись взагалі.

Звичайно такі роздуми примушують порівнювати часи минулі з часами теперішніми, і як не крути, а висновок, при всьому негативі, яке в собі закарбувало минуле, далеко не на користь теперішнього часу.

І ще одна крамольна думка...

Детальніше...

Виявляється, що Україна є однією з найбагатших країн світу, проте в найбагатшій країні світу живуть найбідніші люди континенту.
Як таке можливо?
Нас навмисно перетворили в жебраків і банановий народ, де кілька олігархічних кланів володіють усіма багатствами.
Позиції України в Європі і світі:
1-e місце в Європі по території – 603 628 км2;
Четвертого місце в світі за сукупною вартістю природних ресурсів.
П’яте місце в Європі і двадцять дев’яте в світі за чисельністю населення.

Детальніше...

За твердженням білоруського стартапу OneSoil який запустив інтерактивну карту сільськогосподарських полів, до якої включені 42 європейські країни і США, Україна займає друге місце за площею угідь після США: 35,9 млн гектарів при 2 млн ділянок.
OneSoil використовує алгоритм з використанням штучного інтелекту для аналізу супутникових знімків, щоб детально визначити стан полів, тип вирощуваних культур, а також етап їх зростання.
На третьому місці розташувалася Франція - в країні 25,7 млн ​​гектарів, поділених на 7 млн ​​ділянок.
В Україні, за даними компанії, найбільш активно площі засівають кукурудзою (14,8 млн га), пшеницею (5,4 млн га) і травою (4 млн га). Ця інформація збігається з даними Держстату.

Детальніше...

ЯК КОРОЛЬ ДАНИЛО ЗНИЩУВАВ СВІЙ НАРОД

Всім добре відома особистість князя Данила Романовича, прозваного Галицьким. Дехто навіть знає, що Папа Римський його коронував на короля. Знаємо про Данилові спроби об’єднання Русі, війни проти поляків та угорців. Знаємо про його боротьбу проти монголо-татарського нашестя.

Хоча, один мій знайомий якось сказав: “Цікаво, а самі монголи знають про монгольське іго на Русі?” Це до того, що з цим нашестям не все зрозуміло. Тобто ми впевнені у його твердій державницькій позиції та відстоювання інтересів свого народу. І якщо державницька позиція не підлягає сумніву, то інтереси народу…

У цій частині історія замовчує його діяльність. Для розуміння – ви чули щось про “болоховську єресь”?

Детальніше...

Цікавий матеріал.  З погляду найновіших наукових знань, сформованих на архівних документах з різних відчизняних та зарубіжних джерел.

 

1. Мусульмане предлагают христианам вести богослужение в своих мечетях? Это Украина.
2. Евреи братаются с "праворадикалами"? Это Украина.
3. Российские товаропроизводители массово меняют штрихкоды на нероссийские? Это Украина.
4. Евреи кричат "Аллах Акбар", проходя мимо мусульманского культурного центра? Это Украина

Детальніше...

- 1. Степан Бандера из верующей семьи,
не является военным, и не провел ни одного боя.
В отличие от Сталина который убивал людей миллионами (в том счету россиян), Степан Бандера этого НЕ делал.

— 2. Степан Бандера отсидел в Немецком конц.лагере
"Заксенхаузен " ТРИ года, за провозглашение Акта Независимости Украины 30 июня 1941, а за отказ присягнуть немецкому оккупационному правительству -
ДВА РОДНЫХ БРАТА Степана Бандеры были замучены в немецком конц.лагере «Аушвиц».
Все за то, что боролись за — Независимую, Соборную и Самостоятельную Украину.

Детальніше...

16 ноября украинская группа "Океан Эльзы" выступила в Лондоне с концертом, на котором побывал известный российский писатель Григорий Чхартишвили, известный под литературным псевдонимом Борис Акунин.

– Несколько дней назад был на концерте группы "Океан Эльзы". Нахожусь под сильным впечатлением. И раздумываю – о непривычном.

Детальніше...