e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

За твердженням білоруського стартапу OneSoil який запустив інтерактивну карту сільськогосподарських полів, до якої включені 42 європейські країни і США, Україна займає друге місце за площею угідь після США: 35,9 млн гектарів при 2 млн ділянок.
OneSoil використовує алгоритм з використанням штучного інтелекту для аналізу супутникових знімків, щоб детально визначити стан полів, тип вирощуваних культур, а також етап їх зростання.
На третьому місці розташувалася Франція - в країні 25,7 млн ​​гектарів, поділених на 7 млн ​​ділянок.
В Україні, за даними компанії, найбільш активно площі засівають кукурудзою (14,8 млн га), пшеницею (5,4 млн га) і травою (4 млн га). Ця інформація збігається з даними Держстату.

ЯК КОРОЛЬ ДАНИЛО ЗНИЩУВАВ СВІЙ НАРОД

Всім добре відома особистість князя Данила Романовича, прозваного Галицьким. Дехто навіть знає, що Папа Римський його коронував на короля. Знаємо про Данилові спроби об’єднання Русі, війни проти поляків та угорців. Знаємо про його боротьбу проти монголо-татарського нашестя.

Хоча, один мій знайомий якось сказав: “Цікаво, а самі монголи знають про монгольське іго на Русі?” Це до того, що з цим нашестям не все зрозуміло. Тобто ми впевнені у його твердій державницькій позиції та відстоювання інтересів свого народу. І якщо державницька позиція не підлягає сумніву, то інтереси народу…

У цій частині історія замовчує його діяльність. Для розуміння – ви чули щось про “болоховську єресь”?

 

1. Мусульмане предлагают христианам вести богослужение в своих мечетях? Это Украина.
2. Евреи братаются с "праворадикалами"? Это Украина.
3. Российские товаропроизводители массово меняют штрихкоды на нероссийские? Это Украина.
4. Евреи кричат "Аллах Акбар", проходя мимо мусульманского культурного центра? Это Украина