e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

 Комарі не переносять запаху тютюну і валеріани. Їх можна ефективно використовувати в якості натуральних репелентів.
Злегка підсушена хвоя ялівцю, кинута в багаття, відганяє комарів.
Часник. Так-так, комарі, як вампіри - смокчуть нашу кров і бояться часнику. Тому побільше часнику - і комарі вам не страшні. Комари не будуть вас чіпати, якщо вирушаючи на природу, з'їсти зубчик часнику. Виділяємий піт буде вашим захисником на цілу добу.
До речі, від комах, в тому числі і комарів, допомагає і нашатирний спирт.
Відлякує комарів і дим від соснових і ялинових шишок. Тому, якщо ви йдете в туристичний похід або відпочиваєте біля багаття на дачі, кидайте в багаття ялинові шишки. З їх допомогою комарі пропадуть на кілька годин.
Відлякує комах і пирій (хоч і злісний бур'ян, але корисний). Щоб приготувати надійний засіб захисту від комарів з цього бур'яну, необхідно жменю його подрібнених коренів залити півтора літрами води і три рази довести до кипіння (відвар повинен придбати світло-жовтий колір). Потім необхідно умити охолодженим відваром руки, обличчя та інші відкриті ділянки тіла.
Якщо коріння пирію немає під рукою, то можна використовувати коріння полину. Їх також необхідно довести до кипіння. Ще дуже допомагає відлякати комарів сік полину, змішаний зі столовим оцтом.
Для ефективного захисту можна також використовувати дрібно нарізане листя і квітки черемхи.
Так само вважається ефективним засобом відлякування комарів - сигаретний дим. Якщо серед вашої компанії не виявилося курців, підійде звичайна валеріана, її настоянку можна налити в плоску посудину і поставити поблизу знаходження людей. Добре допомагає випарена над вогнем камфора.
Десь, в Інтернеті спіткнувся за пост в якому йшлося про те як зробити мобільний душ в похідних умовах. Один з варіантів, не погано зарекомендував себе в походах,тому гадаю пригодиться і в умовах близьких до них.
Як видно з малунку, всього три деталі: відро,шаровий кран та лійка, забезпечать вам досить комфортне відчуття при догляді за своїм тілом.
При цьому відро не втрачає свого функціонального призначення.
Зачепити його можна хоч за дуло танка, хоч за сучок на дереві, хоч просто за прилаштовану на достатній висоті палиці. Якщо відро металеве, воду в ньому можна розігріти паяльною лампою, або газовою горілкою. Та всеж краще, мати декілька таких пристроїв, а воду гріти в ємкості, чи то польової кухні, чи іншій (наприклад металева бочка) дочтатнього обєму. В літку цю проблему вирішити буде більш легко.
P.S. На малюнку не має гайки якою кран закріплюється в денці відра, вважаю що це зрозуміло і без цього.