e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Довгий час спостерігав за перегонами, не поспішаючи з висновками і переконаннями, та все ж… Може скластися враження, що відсиджуюся в кущах, в той час, коли мої друзі так активно використовують свій авторитет і соціальні мережі, для забезпечення рейтингу тому чи іншому претендентові на Президентське крісло.

Зовсім ні, просто цікаво, до якої межі цинізму дійде влада, де межа невігластва самих українців, де межа, за якою визначення «СОВІСТЬ» вже не має ніякого значення.

Для тих, хто ще не знає, основною складовою моєї роботи є аналітика – наука суха і беземоційна. Звідси і погляд на речі відповідний.

Виходячи з твердження, що всі святі вже давно на небі, а на землі одні грішники, розумію, що й Президента вибирати доведеться серед грішників.

Але, знову ж таки, написано, що є гріхи смертні, а є такі, з якими ще трохи пожити можна.

Детальніше...

Суть ... «На аеродромі стоять заправлені паливом, і боєзапасом СУ-шки ... Люди на місці ЗНАЮТЬ де йде колона ординської бронетехніки, куди вона йде, але команди на виліт і знищення на марші немає. Коли колона рассосредоточілась по місту / городам, окопалася і сникалась - надходить команда на виліт, шукайте і знищуйте ».

Відчуття, що або ідіотизм в головах генералів / полковників, які не розуміють, що колона бронетехніки в поле - це всього лише мішень, а півтора десятка танків розкиданих, замаскованих і прикритих зенітками - це вже збиті наші літаки, убиті розвідники, десантники, льотчики ... . Або хтось грає в такі ігри, цілі і завдання, яких не зрозумілі і не видимі ... У першому випадку - це халатність (за законами воєнного часу трибунал і розстріл, за законами мирного звільнення в запас за профнепридатність), у другому випадку це як мінімум зрада або зрада, за яке потрібно просто розстрілювати за законами будь-якої пори ...

Приєднуюся до питань Семен Семенченко та інших комбатів - ЧИ БУДУТЬ ПОКАРАНІ ТІ, ХТО ДОПУСКАЄ ТАКІ промахи?

Промахи ЦЕ?

Російсько-українська війна висвітлила всі проблеми профпридатності чинного державного апарату і його таку ж низьку здатність протистояти зовнішнім викликам. Одним із ключових чинників слабкості держави стала неефективність розвідувальних служб України — громіздких, неповоротких, роз’єднаних. Для організації системи координації й аналізу розвідувальної роботи, систематизації та планування розвіддіяльності указом президента Петра Порошенка було створено нову структуру — Комітет з питань розвідки, який покликаний вирішити цю комплексну проблему. Головою комітету вдруге в історії країни призначено Ігоря Смешка.

— Ігоре Петровичу, чи буде створено систему застосування розвідувальних служб України, чи буде названа Російська Федерація основним противником?

Детальніше...

Заарештовано Борискин - високопоставлений агент Путіна в керівництві української АТО

Сьогодні заарештований перший високопоставлений російський шпигун, який знаходився безпосередньо в штабі всієї антитерористичної операції проти терористів на Сході України. Ім'я та звання зрадника України - генерал-майор Борискин.

Він був затриманий відразу ж після прибуття Борискина з короткочасного п'ятидобової відпустки. А відпустку він провів в Російській Федерації, де напевно отримав нові вказівки від свого путінського керівництва, так як вважати його українським військовим вже немає ніяких ні юридичних, ні моральних підстав. Російський негідник вже почав давати перші свідчення-свідчення, по яких вже заарештовано близько десятка інших путінських шпигунів. А це, за деякими даними, ще один генерал української армії і близько десятка полковників Генштабу і керівництво АТО.

Детальніше...

Увечері 10 вересня відбулося засідання Кабінету Міністрів, на якому розглядалися кандидатури на посади вищого керівництва Міноборони.
Про це повідомляють джерела ZN.ua в Кабміні.
Згідно з інформацією співрозмовників видання, в рамках засідання було затверджено перший заступник міністра оборони, яким став Іван Руснак, раніше вже обіймав посаду одного із заступників міністра.
При цьому з призначенням кандидатури на пост заступника глави Міноборони з питань реалізації надлишкового майна, контролю за землею і міжнародного військового співробітництва виникли проблеми.
За інформацією видання, міністром оборони Валерієм Гелетеєм на даний пост був запропонований Володимир Омельянчук, який за часів правління вигнаного президента Віктора Януковича обіймав посаду керівника апарату Міноборони при колишньому міністрі Михайла Єжеля.
За даними видання, керівництво Кабміну рішуче заблокувало твердження Омельянчука, заявивши, що "це і є представник тієї злочинної влади, яка системно розкрадала майно Міноборони".
Таким чином, питання розгляду кандидатури Омельянчука був знятий з порядку денного.
Відзначимо, висування кандидатів на вищі пости в Міністерстві оборони попередньо узгоджуються з Верховним головнокомандувачем, президентом України.

Оця мразь ЗЛИВАЄ НАШИХ хлопців. Високопоставлені чини МВС ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ Добровольчих батальйонів, що ЗНИЩУЮТЬ ТЕРОРИСТІВ.
Ось що пише ЮРІЙ БУТУСОВ:
Мені дали прослухати цікавий запис - вчора перший заступник міністра МВС Володимир Євдокимов на нараді з начальниками обласних УВС різко розкритикував діяльність добровольчих батальйонів міліції. Мовляв, навіщо вони взагалі потрібні, такі недисципліновані, вони ж для нас створюють проблеми зараз, а потім створять ще більші проблеми - "ще й нас приберуть".
Із задоволенням пояснюю Вам, Володимире Миколайовичу, чому створені в авральному порядку батальйони добровольців.

Детальніше...

В інтерв'ю "ГОРДОН" колишній в.о. начальника Головного управління розвідки СБУ ганерал-майор Петро Копка розповів про російську агентуру в Україні, як Москва "обдурила" Київ під час укладення договору між спецслужбами, чому на секретних документах від розвідки, призначених особисто главі держави, стояв підпис Віктора Медведчука, як президент Віктор Янукович "прилаштовував" свій капітал у східних країнах і чому Захід ніколи не допустить розвалу РФ.

Генерал-майор запаса Петр Копка один из тех, кто стоял у истоков создания украинской разведки, которой посвятил почти 20 лет своей жизни. В 22 года Копка был зачислен слушателем Высшей школы КГБ СССР имени Дзержинского в Москве, после ее окончания работал в родной Черкасской области и Киеве. В 1987 году вновь уехал в Москву, теперь уже для учебы в Краснознаменном имени Андропова институте КГБ. До 1991 года был старшим оперуполномоченным в Первом главном управлении КГБ, а с развалом Советского Союза вернулся в Киев, где вместе с коллегами работал над созданием информационно-аналитической разведслужбы независимой Украины.

Детальніше...

У Дніпрі на стадіоні «Метеор» розпочалася дводенна спартакіада серед учасників АТО і волонтерів. Окрім дніпрян участь беруть спортсмени з Києва, Одеси, Харківської та Луганської областей — загалом 200 осіб.

«Це необхідно для того, щоб хлопці, які приходять на дембель, не йшли в себе, а якось втягалися в сучасне життя», — вважає Віталій, демобілізований боєць 93-ї бригади.

Детальніше...

Зовсім свіже.
Вчора, 2 червня десь близько 10.30 їдемо з товаришем мимо об'єкту який йому доручено контролювати власником. Щось підказує – треба зупинитись та заглянути за ворота.
Виконуємо.
Перед очима картина «маслом». Ворота нашого об’єкту відкриті, в приміщенні стоїть «КАМАЗ» держ.номера АА7424КТ і так собі спокійненько загружає на кузов металеві вироби які зберігаються в нашому приміщенні. Підходимо до людини яка назвала себе контролером, запитуємо:
-А що тут відбувається?
-Вам яке діло? В відповідь.
-Ми, як представники власника, хотіли б знать хто дозволив вивозити метал з нашого об’єкту.
-Хвилиночку. Відповідає. Дістає мобільник. Комусь доповідає. Через кілька хвилин, підходить невеликий на зріст, але рішуче налаштований хлопець.
-Ви що тут робите? Хто такі? До нас.
-Та ні. Що ви тут робите? Ми представники власника. А ви хто?
-Власники ми. Бачите он на дверях наші замки, значить власники ми.

Детальніше...

Навіть дивно, як багато найелементарніших помилок зроблено за час проведення АТО.

Таке враження, що ми воюємо з натовпом тубільців минулого століття, забуваючи що на протилежні стороні окрім простих шахтарів воюють люди які в минулому працювали в органах безпеки, МВД, МО і т.п. Хто вирішив, що вони не вміють і не будуть використовувати засоби технічного забезпечення одержання інформації, або навпаки, протидіяти витокам цієї інформациї із свого середовища?

Детальніше...

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)