e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Моли́тва українського націоналіста — патріотичний текст-молитва, написаний в кінці 1920-х — на початку 1930-х років одним із лідерів Організації Українських Націоналістів Осипом Мащаком і доповнений пізніше членами українських націоналістичних організацій.
Слова основного тексту були написані на стіні в'язниці кров'ю Осипа Мащака після ув'язнення у результаті Львівського процесу 1936 року.

«Молитву українського націоналіста» повинні були знати напам'ять всі, хто вступав в ОУН та її молодіжну організацію.
Зараз молитва використовується на заходах, що проводяться членами українських націоналістичних організацій. Також цю молитву читають бійці батальйонів «Азов», «Січ» перед відправленням на війну.
На відео - бійці полку Азов, 2015 р

 

Текст молитви:

    УКРАЇНО!
Свята Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, воїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріумфом і гуком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів.
Нехай душа моя в Тобі відродиться, славою Твоєю опромінюся, бо Ти Свята, все життя моє, бо Ти, все щастя моє .
Задзвони мені брязкотом кайданів, скрипом шибениць в понурі ранки, принеси мені зойки закатованих, в льохах і тюрмах, і на засланнях, щоб віра моя була гранітом, щоб росла завзяття міць, щоб сміло я йшов у бій,так як ішли Герої за Тебе Свята, за Твою Славу, за Твої Святі Ідеї; щоб помстити ганьбу неволі, потоптану честь, глум катів Твоїх, невинну кров помардованих дітей твоїх, величну смерть героїв української нації, і тисячі інших не знаних нам, що їх кості порозкидані чи тайком поховані.
Спали вогнем життєтворчим всю кволість у серці моєму.    
Страху нехай не знаю я, не знаю, що таке вагання.
Скріпи мій дух, загартуй волю, в серці замешкай моєму.
Зрости мене до ясних чинів.! У чинах тих хай знайду я смерть солодку, смерть в муках за Тебе. І розплинуся в Тобі я, та вічно житиму в Тобі, ВІДВІЧНА УКРАЇНО,СВЯТА, МОГУТНЯ , СОБОРНА!
Слава Україні!
Героям слава!
Слава нації!
Смерть ворогам.
 
Україна!
Ппонад усе!
Україна!
Понад усе!
Україна!
Понад усе!