e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук


Крига памяті

Новини з відусиль

Цю статтю не треба розглядати як рекламну, хочаб через те що засіб про який в ній йдеться далеко не всім вдасться придбати. І зовсім не через високу його ціну. Навпаки, ціна його досить смішна.

Ми просто не могли не поділитися враженнями людини, думка якої, для величезного числа волонтерів, бійців, та й звичайних, цивільних, людей є незаперечним аргументом в вирішенні тих чи інших проблем.

Ця незвичайна жінка, знає ціну словам, має настільки високий авторитет як в Україні так і за кордоном, що навіть смішно було б «клеїтись» до її слави зі своїми Пі-Ар витівками.

І звати її Валентина Леонідівна Олефіренко. (Серед бійців і волонтерів "МЕМ-БАША" або просто "МЕМ"

Але мова зараз не про неї, а про зовсім іншу людину, яка змогла завоювати не тільки її увагу а й довіру ( хоча ой як це не просто) про яку вона так тепло відзивається в своєму дописі в ФБ і який з її дозволу ми публікуємо на нашому сайті.

Допис вдячності і любові про шукача, винахідника, виробника цього цілющого еліксиру з правдивою назвою –Живиця, Ігоря Логвиненка,а саме про Людину з Великим серцем і світлим розумом, який до мене колись приперся в тяжку годину для моїх друзів, а я відбивалася із усіх сил від зустрічі, ну і ….. залишився вже на 5 років війни в моєму домі і в серці теж, а вдячності моїй йому, то не має меж – люблю, одним словом цього дорослого мудрого чоловіка, правда в МФТІ ніколи дурнів і не було:

Цю невеличку баночку вже добре пізнають на передовій.

Нічого дивного – ліки від Бога.

Саме так, адже в цій баночці сконцентрована енергія сонця і людини яка вміло поєднала цю енергію зі своєю та перепередає людям для зцілення.

Звичайно ж в першу чергу ТУДИ.

Туди де болто, вогонь,піт чи мороз роблять свою лиху справу.

Де кожного дня, з ворожої сторони, прилітають «подарунки», від яких, на тілі та в душі, залишаються глибокі зарубки на пам’ять.

Вони звичайно ж здебільшого тільки на папері. Та все ж не завадить знати.

Основні пільги учасникам АТО, які надаються відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та Податкового кодексу України зібрані в списку нижче:
- без оплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів;
- першочергове безплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів);
- безкоштовне забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування;
- 100% знижка для інвалідів війни та 75% знижка учасникам бойових дій плати за користування житлом (квартплата) та комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 м2 загальної площі житла на кожну особу, яка постійно проживає в житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку оплати, та додатково 10,5 м2 на сім’ю), а також 75% знижка на вартість палива для осіб, які проживають в будинках, що не мають центрального опалення;

  9 липня пройшли Загальні Збори ГО "СУВІАТО" за участю основного активу організації, а також представників з осередків. Ми обговорили ключові питання діяльності, почули звіт про роботу наших відокремлених підрозділів. Хочемо висловити особливу подяку ВП ГО "СУВІАТО" у м.Новоград-Волинському (Житомирська обл.) в особі голови Господинчика Володимира, у м.Ржищеві (Київська обл.) в особі голови Марчука Юрія та нашому підрозділу, що працює буквально на лінії вогню, у м.Станиця-Луганська (Луганська обл.) в особі Журбенко Наталії за ваші досягнення та ініціативу, а також за більш ніж вдале налагодження роботи на місцях!