e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук


Крига памяті

Новини з відусиль

Їм здається, що нас вже добили;
Їм здається, що нас вже виснажили;
Їм здається, що націю вже загнали в куток;
Вони впевнені в силі чужими руками;
Вони впевнені, що всі гроші країни їхні;
Вони впевнені, що українців немає;
Вони допомагають тим, хто хоче знищити націю.
Але я впевнена в тому, що любе розганяння срачів
Спочатку між добровольцями, бо вони стали небезпечними не тільки для зовнішніх, але й для внутрішніх ворогів, тепер таж фігня поміж волонтерами, це просто самозахист слабких і нікчемних при владі і мені цікаво і боляче спостерігати вкиди конторських, на які ведуться прості, виснажені цією війною і неправдою люди.

Детальніше...

Гостра як шабля, ніжна як мати.
Де ти сестричко? Нам би це знати.
Ти біля Бога, чи будеш блукати?
Над Україною небо тримати?
 
Станеш покровою для Українців?
Карою з неба для лютих чужинців?
Віримо, знаємо ми переможемо.
Всім чим зумієм тобі допоможемо.
 
Ти там на ангелів сильно не лайся.
Злити не треба, не намагайся.
То непроста ще не вивчена братія.
В них там небесна, своя, демократія.
 
Лиш нагадай – може звернуть увагу.
Досить дивитись на всю цю "розвагу".
Ми в них не просимо меду чи сиру.
Прагнемо Спокою, Щастя і Миру.
 
Долина ангелів, хай стане тихим раєм,
Для волонтерського, незламного, коша.
Схилімо голови, та сльози повтираєм.
До БОГА, вже летить її ДУША.
 
В. Горда

Цю статтю не треба розглядати як рекламну, хочаб через те що засіб про який в ній йдеться далеко не всім вдасться придбати. І зовсім не через високу його ціну. Навпаки, ціна його досить смішна.

Ми просто не могли не поділитися враженнями людини, думка якої, для величезного числа волонтерів, бійців, та й звичайних, цивільних, людей є незаперечним аргументом в вирішенні тих чи інших проблем.

Ця незвичайна жінка, знає ціну словам, має настільки високий авторитет як в Україні так і за кордоном, що навіть смішно було б «клеїтись» до її слави зі своїми Пі-Ар витівками.

І звати її Валентина Леонідівна Олефіренко. (Серед бійців і волонтерів "МЕМ-БАША" або просто "МЕМ"

Але мова зараз не про неї, а про зовсім іншу людину, яка змогла завоювати не тільки її увагу а й довіру ( хоча ой як це не просто) про яку вона так тепло відзивається в своєму дописі в ФБ і який з її дозволу ми публікуємо на нашому сайті.

Допис вдячності і любові про шукача, винахідника, виробника цього цілющого еліксиру з правдивою назвою –Живиця, Ігоря Логвиненка,а саме про Людину з Великим серцем і світлим розумом, який до мене колись приперся в тяжку годину для моїх друзів, а я відбивалася із усіх сил від зустрічі, ну і ….. залишився вже на 5 років війни в моєму домі і в серці теж, а вдячності моїй йому, то не має меж – люблю, одним словом цього дорослого мудрого чоловіка, правда в МФТІ ніколи дурнів і не було:

Детальніше...

Цю невеличку баночку вже добре пізнають на передовій.

Нічого дивного – ліки від Бога.

Саме так, адже в цій баночці сконцентрована енергія сонця і людини яка вміло поєднала цю енергію зі своєю та перепередає людям для зцілення.

Звичайно ж в першу чергу ТУДИ.

Туди де болто, вогонь,піт чи мороз роблять свою лиху справу.

Де кожного дня, з ворожої сторони, прилітають «подарунки», від яких, на тілі та в душі, залишаються глибокі зарубки на пам’ять.

Детальніше...

Вони звичайно ж здебільшого тільки на папері. Та все ж не завадить знати.

Основні пільги учасникам АТО, які надаються відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та Податкового кодексу України зібрані в списку нижче:
- без оплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів;
- першочергове безплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів);
- безкоштовне забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування;
- 100% знижка для інвалідів війни та 75% знижка учасникам бойових дій плати за користування житлом (квартплата) та комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 м2 загальної площі житла на кожну особу, яка постійно проживає в житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку оплати, та додатково 10,5 м2 на сім’ю), а також 75% знижка на вартість палива для осіб, які проживають в будинках, що не мають центрального опалення;

Детальніше...

  9 липня пройшли Загальні Збори ГО "СУВІАТО" за участю основного активу організації, а також представників з осередків. Ми обговорили ключові питання діяльності, почули звіт про роботу наших відокремлених підрозділів. Хочемо висловити особливу подяку ВП ГО "СУВІАТО" у м.Новоград-Волинському (Житомирська обл.) в особі голови Господинчика Володимира, у м.Ржищеві (Київська обл.) в особі голови Марчука Юрія та нашому підрозділу, що працює буквально на лінії вогню, у м.Станиця-Луганська (Луганська обл.) в особі Журбенко Наталії за ваші досягнення та ініціативу, а також за більш ніж вдале налагодження роботи на місцях!

Детальніше...