e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук


Крига памяті

Новини з відусиль

Цю статтю не треба розглядати як рекламну, хочаб через те що засіб про який в ній йдеться далеко не всім вдасться придбати. І зовсім не через високу його ціну. Навпаки, ціна його досить смішна.

Ми просто не могли не поділитися враженнями людини, думка якої, для величезного числа волонтерів, бійців, та й звичайних, цивільних, людей є незаперечним аргументом в вирішенні тих чи інших проблем.

Ця незвичайна жінка, знає ціну словам, має настільки високий авторитет як в Україні так і за кордоном, що навіть смішно було б «клеїтись» до її слави зі своїми Пі-Ар витівками.

І звати її Валентина Леонідівна Олефіренко. (Серед бійців і волонтерів "МЕМ-БАША" або просто "МЕМ"

Але мова зараз не про неї, а про зовсім іншу людину, яка змогла завоювати не тільки її увагу а й довіру ( хоча ой як це не просто) про яку вона так тепло відзивається в своєму дописі в ФБ і який з її дозволу ми публікуємо на нашому сайті.

Допис вдячності і любові про шукача, винахідника, виробника цього цілющого еліксиру з правдивою назвою –Живиця, Ігоря Логвиненка,а саме про Людину з Великим серцем і світлим розумом, який до мене колись приперся в тяжку годину для моїх друзів, а я відбивалася із усіх сил від зустрічі, ну і ….. залишився вже на 5 років війни в моєму домі і в серці теж, а вдячності моїй йому, то не має меж – люблю, одним словом цього дорослого мудрого чоловіка, правда в МФТІ ніколи дурнів і не було:

Цю невеличку баночку вже добре пізнають на передовій.

Нічого дивного – ліки від Бога.

Саме так, адже в цій баночці сконцентрована енергія сонця і людини яка вміло поєднала цю енергію зі своєю та перепередає людям для зцілення.

Звичайно ж в першу чергу ТУДИ.

Туди де болто, вогонь,піт чи мороз роблять свою лиху справу.

Де кожного дня, з ворожої сторони, прилітають «подарунки», від яких, на тілі та в душі, залишаються глибокі зарубки на пам’ять.