e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Події останніх місяців показали всім нам, що ми живемо в світі, про який ми нічого, насправді, не знаємо.
Ми не знаємо, як поводитися, якщо банкомат відмовиться видавати гроші, що буде, якщо магазини закриються на тиждень, що пити, якщо в крані не буде води, і куди бігти, якщо місто буде захоплене ворогом.  Військові люди можуть про себе подбати - їх цьому вчили. Що робити цивільним людям? Куди бігти? І найголовніше - що з собою брати?
Екстрений або тривожний чемодан - це узагальнена назва базового набору речей, які можуть вам знадобитися в будь-якій екстреній ситуації. Цивільний « Тривожний чемодан або валіза», як правило, являє собою укомплектований рюкзак об'ємом від 30 літрів, в якому знаходиться мінімальний набір одягу, предмети гігієни, медикаменти, інструменти, предмети самооборони і продукти харчування.
Всі речі в тривожному рюкзаку повинні бути новими (і періодично оновлятися) і не повинні використовуватися в повсякденному побуті. Цивільний тривожний рюкзак призначений тільки для одного - максимально швидкої евакуації з небезпечної зони. Небезпечною зоною називають землетрус, потоп, пожежу, підвищену криміногенну обстановку, епіцентр військових дій і т.д. Тривожний рюкзак повинен бути в кожній родині. Якщо ви так не вважаєте, то не читайте далі.

Детальніше...

1. Загальні положення

           В цьому розділі вихід з території противника розглядається в загальному плані. Наступні глави розглядають два варіанти виходу з території противника в короткостроковому і довгостроковому плані, види і характер допомоги, на яку можна розраховувати, і вихід в специфічних умовах, включаючи операції із забезпечення стабільності.

      Знаходження на території супротивника може бути короткостроковим або довгостроковим. У першому випадку повернення можливе, коли територія знаходиться під контролем дружніх сил, і може бути здійснений протягом декількох годин або днів. Така ситуація може скластися після ізоляції, коли той хто виходить має необхідну їжу і одяг і коли він в цілому орієнтується щодо напрямку, відстані і характеру місцевості. У другому випадку людина, яка намагається здійснити вихід, як наприклад, збитий льотчик або втікач військовополонений, повинен пересуватися по зовсім незнайомій місцевості, можливо протягом тривалого часу з невеликим запасом їжі або спорядження.

Детальніше...

Якщо ви не вважаєте себе воїном, або обставини змушують стати вас перед вибором покинути територію рідної домівки чи вмерти дурною смертю, ці короткі рекомендації, можливо, допоможуть вам зберегти життя не тільки собі, але і своїм рідним.
1. Рембо це добре, але…
І так для вас настав час вирішувати, залишити домівку, чи залишитись її боронити.
Якщо ви не обтяжені родинними відносинами і на дах вашої будівлі не падають снаряди, у вас ще є невеличкий ліміт часу для вирішення цього питання, в противному разі ви вже може і спізнилися.
Поодинці або невеликою групою, окупаційну армію не перемогти - будь то. будинки, села і навіть цілі міста в кінцевому підсумку ці об’єкти виявляються оточені і захоплені.
Одиночний будинок або табір являють собою сміховинну спробу опору організованим військам, вже не кажучи про підтримку останніх артилерією і авіацією. Все просто - коли вони нарозважаютьсяї стріляючи по вашій позиці і їм це набридне - вас просто підірвуть.

Детальніше...

Подаємо приблизний перелік бомбосховищ, який ми самотужки склали, користуючись інтернет-підказками. Якщо ви знаєте місце розташування інших бункерів – пишіть у коментарях, ця інформація може стати корисною!
1. Чоколівка. Бомбосховище у дворі на вул. Петровського. Деталей не знаємо.
2. Жуляни. Бомбосховище медичного центру Жулян.
3. Бомбосховище на Іскрівській. Вул. Іскрівська, 11.
4. Радіозавод. Вул. Бориспільська, 9. Колись на заводі виготовляли ядерну зброю, тож під цим об’єктом є дуже солідне бомбосховище.
5. Палац Україна. Бомбосховище на вул. Червоноармійській, 111-113, там зараз галерея мистецтв.

Детальніше...