e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Чи має людина право на самозахист?
Дурне питання. Звичайно має!
Ким надається таке право?
Також дурне питання бо…
Це право не дарується президентами, верховною радою, чи міністрами силових відомств. Це право надане самою природою – Богом, і закріплене інстинктом самозахисту. Будь хто, що заперечує це право або невіглас, або шахрай, або звичайнісінька свиня.
Чи здатна держава забезпечити безпечне існування своїх громадян?
В Україні ні.
Не беремо до уваги зовнішні проблеми, вони далеко не завжди залежать від бажання та волі поточного керівництва державою, хоча виникнення таких проблем досить яскраво проявляє недолугість та продажність політиків, за каденції яких створювались передумови для їх виникнення .
Опустимось на землю.
Коли міністр внутрішніх справ, чи будь який інший, наполягає на виключному праві використання зброї, тільки силовими структурами, він має чітко розуміти, що його заяви мають базуватися на безумовній гарантії забезпечувати   безпеку громадян країни, міністром якої він є.
Якщо таких гарантій не може бути надано, спроба будь яких обмежень, в питанні самозахисту, а також методах і засобах його реалізації, не мають смислу.
А тим більше, коли система яка має надавати такі гарантії, сама влаштовує їм похорони.
 

Сьогодні, на сторінці інтернетвидання «Українська Правда» натрапив на цікаву статтю – «Експерти показали, як знижувалася боєздатність України до 2014 року»
 
Суть її полягає в тому як починаючи з 1991року знищувалась боєздатність української армії, та хто з міністрів оборони і в якій мірі до цього був причетний.
 
Начебто, на перший погляд, все в цій статті правильно, але…
 
Хіба не головнокомандувач (він же президент) відповідальний за безпеку країни та стан тих структур які мають забезпечувати цю безпеку? Хіба не він підписує всі міжнародні та внутрішні договори та документи по роззброєнню чи укріпленню боєздатності війська?

Детальніше...

Рано чи пізно, але держава змушена буде прийняти закон про детективну діяльність. Маса професіоналів, що залишила з тих чи інших причин організації, покликані боротися зі злочинністю, не стануть чекати своєї голодної смерті і досить швидко знайдуть альтернативні способи вилучення коштів до існування, зі своїх минулих здібностей і можливостей. Держава легко програє змагання на професійну придатність з ними, якщо не забезпечить себе чіткими механізмами співробітництва і партнерства. Безумовно, можна як і раніше «класти» на безглуздість молодих співробітників, розвинену в результаті відсутності коштів, досвіду, чіткої постановки завдань і чіткого розуміння, проти якої частини організованої злочинності вони повинні вести свою роботу. Оскільки, завдяки нашому дивовижному законодавству і не менш дивним судам, що перетворюють нашу державу в одне єдине ієрархічно організоване кримінальне співтовариство, зрозуміти, з якою частиною, цієї спільноти, необхідно боротися в першу чергу, навіть досвідченим фахівцям важко, то у «молодих» шансів зовсім мало.

Детальніше...

Нам весь час торочать про європейські цінності та стандарти. Під час таких розмов, відчуваєш себе якось дивно, бо виявляється що в нас своїх і не було взагалі. А як інакше? Люди які мають хоч якісь цінності розуміють, що їх потрібно відстоювати і захищати, і для цього потрібні добрі м′язи та щит. М′язами будь якої держави є її збройні сили. І чим значущі цінності, тим сильнішими повинні бути м′язи. Після розвалу Союзу, в один момент виявилось, що захищати нам нічого не потрібно!... А це може означати тільки одне - ми не маємо яких не будь значущих цінностей... У всякому разі так вважали (не хочу їх називати нашими) керівники держави. Що з цього вийшло, ми всі, тепер, добре бачимо. 

Як нас робили європейськими дистрофиками (мовою оригіналу).

Детальніше...

З чого починається захист житла?
Правильно з вхідних дверей.
Не будемо, в цій статті, заглиблюватися в нетрі Фен-шуя. Хоча і це важливо. Зараз про інше, про те наскільки захищений і безпечний ваш будинок. І як ви вже здогадалися, вхідні двері в цьому питанні відіграють далеко не останню роль. З них, з цих дверей і починається організація всієї системи безпеки будь-якого житла. Міцні надійні замки не розкіш, а атрибут об який повинен спіткнутися будь-який бажаючий потрапити в ваше житло, без вашого на те найвищого дозволу. Для ветеранів злодійського руху ця перешкода може і не складати великої проблеми, а от для абітурієнтів і тих хто тільки починає вивчати тонкощі злодійського ремесла, надійні замки і первинні елементи сигналізації повинні серйозно ускладнювати здачу заліків перед своїми більш досвідченими колегами.

Детальніше...

Ще 4-5років назад авто-та спортивні відеореєстратори являли собою пристрої досить екзотичні зі слабкими технічними характеристиками і досить високою ціною. За популярністю вони ні як не могли змагатися з тими-таки системами GPS, та й обиватель не квапився витрачатися, розуміючи, що технічний прогрес не пам'ятник і на місці стояти не буде. В загалі-то, обиватель, як завжди, мав рацію, отримавши в відповідь величезний асортимент з найширшими технічними можливостями. Всі більш-менш відомі виробники електронної техніки, оперативно відреагували на інтерес до цього виду пристроїв в результаті поставивши того-ж самого, лукавого, обивателя в позу нестійкої рівноваги при вивченні специфікацій на прилавках магазинів.

Детальніше...

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)