e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук товару

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Ціна: 962.00 UAH
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Ціна: 359.00 UAH

Товари компанії "Фітапісвіт"

Для того щоб зрозуміти чого люди до цих пір нетрадиційній медицині довіряють більш чим традиційній, вважаємо буде корисним продивитись відеоматеріал який подано нижче. Перевага традиційної медицини, в більшості випадків, до недавньго часу, була обумовлена можливостю доступу до технічних та хімічних засобів що забезпечували досить високу точність в визначенні правильного діагнозу. На сьогодні, ці переваги досить умовні через те, що переважна спільнота лікарів керується зовсім іншими мотивами ніж ті які викладені в "Клятві Гіппократа". Не маємо наміру моралізувати з цього приводу, бо в епоху "дикого капіталізму" це абсолютно безперспективна справа. Кращим вибором вважаємо більш глибоке вивчення свого організму, його функціонування, та його утримання в здоровій активній формі.

Зачекайте хвилинку поки загрузиться відео.

Слово "АПТЕКА" дуже давно народилось від словосполучення "АПІ ТЕКА" що в перекладі означає "БЖЖОЛИНЕ ХРАНИЛИЩЕ". Як відомо в давнину, дуже багато ліків створювалось на базі  продуктів бджільництва, оскільки спирту на той час ще не винайшли, і кращим консервантом в виготовленні ліків вважався мед а антисептиком прополіс. Окрім того, ліками було і є до цих пір практично все що створюють бджоли, навіть бджолиний яд. От люди і звертались до лікарів які в своїх АПІТЕКАХ зберігали бджолині ліки, а паралельно зними  різнотрав′я та інше.

Ми також пропонуємо звернути увагу на створені на базі продуктів бджільництва і цілющих трав, з використанням новітніх технологій, що мають надзвичайно широкий спектр очищення, відновлення та зміцнення практично всіх органів організму, в силу своєї натуральності не надаючи побічних ефектів при прийомі як всередину так і зовнішньо, засоби покращення здоров′я.

 

Комплекси Комплекси

Комплексні програми з відновлення та підтримки здорового способу життя, рекомендовані провідними лікарями що досліджують вплив зовнішнього середовища та продуктів харчування на якість життя.

Фітапі медові композиції Фітапі медові композиції

Комбінації натурального меду з продуктами бджільництва та різними екстрактами лікарських рослин сприяють оптимальному підтриманню функцій людського організму і володіють цілеспрямованою оздоровчою дією при найпоширеніших захворюваннях. Компанія «ФІТАПІСВІТ» пропонує природні продукти дієтичного, збалансованого харчування у вигляді коррегирующих і профілактичних Медових композицій. Це надзвичайно смачно і корисно!

Фітапі крем-бальзами Фітапі крем-бальзами

Крем-бальзами «ФІТАПІСВІТ» - натуральні креми, створені на основі бджолопродуктів та природних олій, оброблених за авторською технологією. Не містять синтетичних домішок - консервантів, барвників, стабілізаторів. Бджолина отрута - розріджує і оновлює кров, покращує кровотік. Прополіс - природний антисептик, загоює і захищає від шкідливих впливів. Мед - живить і зволожує. Саме тому креми володіють широким спектром корисних властивостей, у тому числі поживними, ранозагоювальними, антисептичними, захисними і самовідновлювальними. Мають заспокійливу протизапальну та знеболювальну дію.

Фітапібальзами Фітапібальзами

Основа бальзамів - екстракти - все найкраще, цінне і корисне, виділене з прополісу та харчових рослин. Сучасні технології дозволяють максимально виділити і зберегти всі корисні речовини, а ексклюзивна авторська рецептура допомагає об'єднати безцінні якості всіх вихідних інгредієнтів. Фітапібальзами володіють імунологічним, антиокислювальним, протизапальним, бактерицидним ефектом, сприяють виведенню з організму шлаків і вільних радикалів.

Фітапідраже Фітапідраже

Серед факторів харчування, які мають найважливіше значення для підтримки здоров'я, працездатності і активного довголіття, особлива роль належить повноцінному та регулярному постачанню організму людини всіх необхідних мікронутрієнтів - вітамін, макро- і мікроелементів. Мікронутрієнти відносяться до незамінних харчових речовин. Вони абсолютно необхідні для нормального здійснення обміну речовин, росту і розвитку організму людини, захисту від хвороб і несприятливих факторів навколишнього середовища, надійного забезпечення всіх, життєвих функцій організму, включаючи відтворення генофонду. Організм людини несинтезує мікронутрієнти і повинен отримувати їх у готовому вигляді з їжею, причому щодня, так як здатність запасати ці речовини в організмі відсутня. Компанія «ФІТАПІСВІТ» пропонує природні продукти дієтичного, збалансованого харчування у вигляді коригуючих і профілактичних Фітапідраже.

Аромотерапія Аромотерапія

Ароматерапі́я — мистецтво використання ефірних олій, фітонцидів рослин та інших ароматних речовин для укріплення фізичного та психічного здоров'я та для косметичного догляду за тілом. Використання ароматичних речовин відоме ще з часів стародавніх культур Єгипту, Індії і Китаю, античної Греції та Риму.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support