e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Товари компанії "Фітапісвіт"

Для того щоб зрозуміти чого люди до цих пір нетрадиційній медицині довіряють більш чим традиційній, вважаємо буде корисним продивитись відеоматеріал який подано нижче. Перевага традиційної медицини, в більшості випадків, до недавньго часу, була обумовлена можливостю доступу до технічних та хімічних засобів що забезпечували досить високу точність в визначенні правильного діагнозу. На сьогодні, ці переваги досить умовні через те, що переважна спільнота лікарів керується зовсім іншими мотивами ніж ті які викладені в "Клятві Гіппократа". Не маємо наміру моралізувати з цього приводу, бо в епоху "дикого капіталізму" це абсолютно безперспективна справа. Кращим вибором вважаємо більш глибоке вивчення свого організму, його функціонування, та його утримання в здоровій активній формі.

Зачекайте хвилинку поки загрузиться відео.

Слово "АПТЕКА" дуже давно народилось від словосполучення "АПІ ТЕКА" що в перекладі означає "БЖЖОЛИНЕ ХРАНИЛИЩЕ". Як відомо в давнину, дуже багато ліків створювалось на базі  продуктів бджільництва, оскільки спирту на той час ще не винайшли, і кращим консервантом в виготовленні ліків вважався мед а антисептиком прополіс. Окрім того, ліками було і є до цих пір практично все що створюють бджоли, навіть бджолиний яд. От люди і звертались до лікарів які в своїх АПІТЕКАХ зберігали бджолині ліки, а паралельно зними  різнотрав′я та інше.

Ми також пропонуємо звернути увагу на створені на базі продуктів бджільництва і цілющих трав, з використанням новітніх технологій, що мають надзвичайно широкий спектр очищення, відновлення та зміцнення практично всіх органів організму, в силу своєї натуральності не надаючи побічних ефектів при прийомі як всередину так і зовнішньо, засоби покращення здоров′я.

 

Комплекси Комплекси

Комплексні програми з відновлення та підтримки здорового способу життя, рекомендовані провідними лікарями що досліджують вплив зовнішнього середовища та продуктів харчування на якість життя.

Фітапі медові композиції Фітапі медові композиції

Комбінації натурального меду з продуктами бджільництва та різними екстрактами лікарських рослин сприяють оптимальному підтриманню функцій людського організму і володіють цілеспрямованою оздоровчою дією при найпоширеніших захворюваннях. Компанія «ФІТАПІСВІТ» пропонує природні продукти дієтичного, збалансованого харчування у вигляді коррегирующих і профілактичних Медових композицій. Це надзвичайно смачно і корисно!

Фітапі крем-бальзами Фітапі крем-бальзами

Крем-бальзами «ФІТАПІСВІТ» - натуральні креми, створені на основі бджолопродуктів та природних олій, оброблених за авторською технологією. Не містять синтетичних домішок - консервантів, барвників, стабілізаторів. Бджолина отрута - розріджує і оновлює кров, покращує кровотік. Прополіс - природний антисептик, загоює і захищає від шкідливих впливів. Мед - живить і зволожує. Саме тому креми володіють широким спектром корисних властивостей, у тому числі поживними, ранозагоювальними, антисептичними, захисними і самовідновлювальними. Мають заспокійливу протизапальну та знеболювальну дію.

Фітапібальзами Фітапібальзами

Основа бальзамів - екстракти - все найкраще, цінне і корисне, виділене з прополісу та харчових рослин. Сучасні технології дозволяють максимально виділити і зберегти всі корисні речовини, а ексклюзивна авторська рецептура допомагає об'єднати безцінні якості всіх вихідних інгредієнтів. Фітапібальзами володіють імунологічним, антиокислювальним, протизапальним, бактерицидним ефектом, сприяють виведенню з організму шлаків і вільних радикалів.

Фітапідраже Фітапідраже

Серед факторів харчування, які мають найважливіше значення для підтримки здоров'я, працездатності і активного довголіття, особлива роль належить повноцінному та регулярному постачанню організму людини всіх необхідних мікронутрієнтів - вітамін, макро- і мікроелементів. Мікронутрієнти відносяться до незамінних харчових речовин. Вони абсолютно необхідні для нормального здійснення обміну речовин, росту і розвитку організму людини, захисту від хвороб і несприятливих факторів навколишнього середовища, надійного забезпечення всіх, життєвих функцій організму, включаючи відтворення генофонду. Організм людини несинтезує мікронутрієнти і повинен отримувати їх у готовому вигляді з їжею, причому щодня, так як здатність запасати ці речовини в організмі відсутня. Компанія «ФІТАПІСВІТ» пропонує природні продукти дієтичного, збалансованого харчування у вигляді коригуючих і профілактичних Фітапідраже.

Аромотерапія Аромотерапія

Ароматерапі́я — мистецтво використання ефірних олій, фітонцидів рослин та інших ароматних речовин для укріплення фізичного та психічного здоров'я та для косметичного догляду за тілом. Використання ароматичних речовин відоме ще з часів стародавніх культур Єгипту, Індії і Китаю, античної Греції та Риму.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)