e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Фітапі крем-бальзами

Крем-бальзами «ФІТАПІСВІТ» - натуральні креми, створені на основі бджолопродуктів та природних олій, оброблених за авторською технологією. Не містять синтетичних домішок - консервантів, барвників, стабілізаторів.
Бджолина отрута - розріджує і оновлює кров, покращує кровотік.
Прополіс - природний антисептик, загоює і захищає від шкідливих впливів.
Мед - живить і зволожує.
Саме тому креми володіють широким спектром корисних властивостей, у тому числі поживними, ранозагоювальними, антисептичними, захисними і самовідновлювальними. Мають заспокійливу протизапальну та знеболювальну дію.
Сортування: orderby Кількість:
Виробник: Ціна: від до UAH Скинути фільтр
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Крем-бальзам «Інтімол» виступає додатковим засобом для ректального масажу при простатиті, аденомі передміхурової залози, статевій слабкості, для запобігання захворювань прямої кишки.
Вага: 0.03 Кг.
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Крем-бальзам «Апіфемін» допоможе жінкам у боротьбі з ознаками старіння, захистить шкіру від появи зморшок, підвищить її еластичність, зволожить та захистить від шкідливого впливу зовнішнього середовища.
Вага: 0.05 Кг.
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Крем-бальзам «Венарет» виготовлений на основі продуктів бджільництва та лікарських рослин. Вирізняється підвищеним вмістом інгредієнтів, що сприяють нормалізації стану та функціонування периферичної судинної системи, зокрема, судин верхніх і нижніх кінцівок.
Вага: 0.05 Кг.
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Комплексний догляд за шкірою тіла з регенеруючим ефектом. Унікальність підібраного складу та спеціальні технології виготовлення дали змогу створити продукт, що має потужні антисептичні, ранозагоювальні та регенеруючі дії.
Вага: 0.03 Кг.
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Володіє зволожувальною, відновлювальною та пом'якшувальною дією. Завдяки збалансованому та ефективному складу запобігає появі зморшок, розгладжує шкіру та підвищує її пружність. Універсальний засіб для профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів та запальних явищ шлунково-кишкового тракту.
Вага: 0.05 Кг.
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Виготовлений на основі високоактивних бджолиних продуктів і рослинних інгредієнтів, крем-бальзам «Пунктовіт» сприяє швидкій акліматизації, адаптує організм до постійних змін метеоумов, відновлює сили, усуває ознаки депресії, хронічної втоми. Використовується як самостійний або додатковий засіб для профілактики атеросклерозу судин головного мозку, інсультів, мігрені тощо.
Вага: 0.02 Кг.
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Крем-бальзам «Фітапі» використовується як універсальний засіб для загального оздоровлення організму. Спеціально розроблена рецептура крем-бальзаму сприяє швидкому транспортуванню біологічно активних речовин в проблемні зони, в глибокі шари м'язових і кісткових тканин (до 5 см вглиб). Сприяє розчиненню кальцинованих фосфоліпідів (солей на суглобах та міжхребцевому просторі), чим покращує рухливість суглобових зчленувань.
Вага: 0.05 Кг.
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Виготовлений на основі продуктів бджільництва та лікарських рослинних олій, крем «Фітоназін» посилить захист організму в період підвищеної вірусної активності, полегшить носове дихання та позбавить від неприємних відчуттів.
Вага: 0.01 Кг.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)