e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Україна для тих, хто її любить!
Хіба це не справедливо?
Хіба це фашизм?
Хіба люди, які топчуть традиції, звичаї, мову, і є патріотами, здатними вирішити проблеми держави, на мові якої вони навіть розмовляти не бажають?
Хіба хтось вірить, що Табачник, Герман, Колісніченко, Бондаренко чи Богословська, це і є ті ангели, які прикриють собою Україну від біди чи злиднів?
Хіба цинізм, сарказм та відверта брехня це і є ті три кити, на яких повинна триматися Україна?
Невже люди, в яких залишилась хоч одна клепка в голові не розуміють, що в України, з цими людьми, майбутнього не має?
Вони не вміють створювати, вони тільки руйнують та продають.
Чи може хтось справді вважає, що це істині патріоти Росії, яким дуже скрутно живеться в Україні і вони вимушені боротися проти засилля національного диктату?
Правда смішно?
Коли Господь створював людину, він її створював по образу та подобі Своїй.
Це зовсім не значить, що тілесно ми всі на нього схожі.
Тіло - це засіб, за допомогою якого повинен реалізовуватись основний принцип подоби, а основним принципом подоби є творення.
На різних мовах світу ім′я Господа звучить по-різному, але у всіх релігій світу суть Господа єдина - «Творець всього сущого».
Наділивши нас розумом, та поставивши на вершину єволюційної піраміди, передбачуючи можливі наслідки, Господь, окрім заповідей, дав людям ще один запобіжник-СОВІСТЬ. Присутність цього запобіжника і визначає, на чиїй стороні (Господа чи Диявола) знаходиться людина.
Україну можуть побудувати тільки люди, в яких цей запобіжник присутній.
Та ще - люди, які її люблять.
Люди, які прагнуть жити за заповідями Господніми, шанують її звичаї та традиції, і звичайно ж мову. І не залежить від того, якого кольору шкіра та на якій мові, окрім украінської, ти ще спілкуєшся.
Історично так склалося, що найбільш поширеними мовами міжнародного спілкування, стали англійська та російська мови. І слава Богу. Але державною мовою має бути мова тієї націїї, традиціїї та звичаї якої на цій території склались історично.(Якщо, звичайно, історію вивчати не по Табачнику).
Незважаючи на свою древню історію, Україна це справді молода держава, але спроба перетворити її в чиюсь колонію, нікому нічого не дасть окрім руйнування. Кому це незрозуміло?
Якби хто не будь спробував хоча б тихенько писнуть , що у євреїв не може бути своєї держави, на тій підставі , що вона виникла тільки після Другої світової війни і на умовах досить суперечливих для великої кількості країн світу, та ще й з мовами у них щось незрозуміле, йому швиденько та  досить зрозуміло пояснили б хто він такий і де його місце
Це як мінімум.
Коли ж українець пробує нагадати про свою присутність на землі прадідів, його називають фашистом.
Так, дійсно, є досить радикальні заяви, але то вже крик відчаю та реакція на умови, в які пробують загнати титульну націю України.
А що є титульною нацією?
Це та частина суспільства, серед народу України, яка має глибоке родове коріння на цій землі, береже її традиціїї, культурну спадщину, і безумовно, мову.
Україна-не Колима. До неї нікого не заганяли. До неї їхали з різних кінців, вбачаючи в ній високий інтелектуальний потенціал та велику духовно-історичну спадшину, керуючись принципом: «Хай живе москаль (чи єврей) на Україні, але негадить.
Розраховувати на любов Українців, топчучи їх спадщину - безглуздя.
Коли при дворах Російської імперіі розмовляли на французькій чи якійсь іншій мові, стидаючись своєї рідної, важко уявити собі гетьмана, якому українці, дозволи б щось подібне.
Це не фашизм, це-національна свідомість.
Велика помилка Росіян що вони цього не розуміють.
Любити і насилувати, речі різні. В основі процесс один, а враження протилежні.
Якщо ми люди, то повинні памятати, що у людей, один з головних принципів – шанувати дім, під дахом якого ти перебуваєш .
Ніхто тебе в ньому не тримає. Якщо традиції цього дому тобі не до вподоби, знайди, а ще краще-побудуй свій дім, в якому тобі буде більш комфортно.
І нехай тобі в ньому ЩАСТИТЬ.
А Украіна для тих, хто її любить.
 
Василь Горда.

{jcomments on}