e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

×

Повідомлення

Failed loading XML... error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В статті «Що ви знаєте про довголіття?» ми вже писали, що одна з найбільш чисельних за кількістю старожилів нацією, є Японія. І це незважаючи на те що ця країна входить до списку країн з найбільшим споживанням алкоголю та курива. Технічний прогрес, також залишає свій негативний вплив, в вигляді забруднення повітря, води і таке інше. Тим не менше тривалість життя в Японії, до тогож досить якісного, досягає в середньому майже 84 років. На сьогодні це країна яка вийшла на перше місце в світі по цьому показнику.

В чому секрет? Важко сказати.

Але відомо одне – Японія займає перше місце з вживання меду та продуктів бджільництва.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В статті «Перга» ми вже писали, що пергу бджолярі називають бджолиним хлібом.
За допомогою цього цілющого продукту, ви можете без будь яких вагань замінити синтетичні вітаміни, та більш якісно оздоровити організм що і буде правильно .

Перга багата антиоксидантами, вона підвищує тонус організму, іммунітет і вміст гемоглобіну в крові , попереджує інсульт, допомагає при хворобах сердечно-сосудистой системи, допомагає підвищенню чоловічої сили (Це природній біостимулятор потенції). Бджолиний хліб використовують при вагітності і грудному харчуванні. Також запропоновано пергу рекомендувати для лікування нервової , ендокринної систем, а також шлунково-кишечного трактату.

Це не просто клад вітамінів, це ще і засіб, за допомогою якого ви заміните половину вашої аптечки.

Як використовувати бджолиний хліб читайте нижче.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
Цю мудру притчу потрібно прочитати кожному, адже в ній відображається весь смисл наших проблем.
Читай і мудрішай!
 
Він тримав цей стакан, поки всі студенти не звернули на нього увагу, а потім спитав:
- Скільки, на вашу думку, важить ця склянка?
- 50 грам!
- 100 грам!
- 125 грам! - припускали студенти.
- Я і сам не знаю, - продовжив професор, - щоб дізнатися це, потрібно його зважити. Але питання в іншому: що буде, якщо я потримаю так стакан протягом декількох хвилин?
- Нічого, - відповіли студенти.
- Добре. А що буде, якщо я потримаю цю склянку протягом години? - знову запитав професор.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Прогнозована тривалість життя людини, за підрахунками фахівців ВООЗ, нині складає близько 71 року. Але ж збереглися прадавні легенди, що колись люди здатні були прожити 300 років. Достеменно невідомо, яким чудодійним еліксиром молодості та довголіття вони користувалися, проте солодко-молочна магія продовження бджолиного життя людству відома здавна. Впродовж перших трьох днів життя абсолютно усі личинки бджіл отримують вид вид корму - маточне молочко. Личинок, яким судилося стати робочими бджолами, з четвертого дня переводять на харчування розрідженою сумішшю меду та перги. На відміну від них, личинки, що відібрані бджолами як майбутні матки, від народження і до останнього дня свого життя споживають лише маточне молочко.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

За своєю медико-біологічною сутністю бджола являє собою одноразовий шприц з унікальними ліками, потенціал яких не має аналогів.

Щойно отримана бджолина отрута - апітоксин (від грецького «арія» - бджола і «іохіп» - отрута) - прозора та безбарвна рідина, тому бджолину «ін'єкцію» у місці жалення помітити майже неможливо. Отрута виділяє своєрідний різкий аромат, а якщо спробувати її на смак - відчувається сильна пекуча гіркота. За Своїм складом схожа на зміїну, але дія її ферментів у ЗО разів ефективніша. Отруйне жало є лише у робочих бджіл і матки. У робочих бджіл жало слугує органом активного самозахисту, а матка, крім того, користується ним при відкладанні яєць. У трутнів, які не виконують ніякої роботи, крім запліднення матки у польоті, жало відсутнє.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Дуже важко знайти на Землі речовину з подібними властивостями. Її цінність просто неймовірна. Ця унікальна речовина є одним з основних продуктів бджільництва, як мед, бджолине обніжжя з квіткового пилку, перга та прополіс. У природі її продукують ще й джмелі, але через особливості біології, вони роблять це у кількостях, що не мають практичного значення.

Ця надскладна органічна сполука, що є секретом воскових залоз робочих бджіл, має назву бджолиний віск.

Воскові залози розташовані попарно на чотирьох черевних сегментах у нижній частині черевця робочої бджоли, де помітні оголені частини тіла з блискучою поверхнею. Віск виділяється через дрібні отвори цих воскових дзеркалець назовні, де твердне у вигляді прозорих білих пластинок п'ятикутнрї форми. Найбільшого розвитку воскові залози досягають у молодих бджіл у віці 15-18 днів. У льотних бджіл воскові залози поступово атрофуються та припиняють функціонувати.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
Технологія лікування переважної більшості хвороб, на які натикається людство, складається з трьох кроків.
1. Припиненні дії збудників (бактерій, вірусів, глистів, грибів і т.п.) на організм.
2. Очищення організму від продуктів розпаду що утворилися в процесі дії збудника.
3. Відновлення (регенерація) тканин органів які зазнали руйнування в результаті дії збудника.
Останній пункт може бути важкореалізованим якщо з першими двома ви з якихось причин запізнилися. І все ж незважаючи на цю очевидну пересторогу, люди частіше за все вважають що іммунна система має сама вирішувати проблеми їхнього оранізму і в кращому випадку намагаються підняти її ефективність за допомогою різних імуномодуляторів.
Спосіб не найгірший, але і не самий ефективний, що ми і спостерігаємо на протязі всього свого життя дивуючись:"Як раніше люди взагалі виживали без сучасної медицини?"
    Ну скажімо виживали не всі, а перш за все ті хто розумівся на травах, симптомах тієї чи іншої хвороби і вміло використовував свої знання як для себе так і оточуючих. Про імунитет в старину ніхто нічого не знав тому і звертали увагу, в першу чергу, на засоби які б припиняли дію паразитів. Про паразитів також майже нічого відомо не було, але в віртуальній уяві пращурів, всеж-таки щось проявлялося. Треба відзначити - таки вони багато чого досягли зі своїм уявленням, і чимало є в чому нам у них вчитися.
Тому коротко про перший крок, який значно ефективніше допоможе вашій імунній системі боротися з різними негараздами.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Хребет — основна частина скелета людини, яка є головною віссю та каркасом тіла. Хребет виконує опорну (передає масу тіла на кінцівки, зв'язує частини тіла), захисну (захищає спинний мозок) і рухову функції (повертає тулуб). Він здійснює рухи навколо: горизонтальної - згинання (160°) і розгинання (145°); сагітальної - відведення і приведення, тобто нахили вбік (165°); і вертикальної осей - скручування (120°).

Хребет людини складається з 33-35 хребців, що формують хребетний стовп. У ньому розташований спинний мозок, який відповідає за передачу імпульсів від головного мозку, рефлекси на зовнішні подразники і контроль внутрішніх систем організму шляхом нервової вегетатики.

Хребет щільно оточений м'язами, які обвивають його багатошаровим м'язовим «коконом», що запобігає травмуванню та утримує хребці разом. У нормі процес скорочення м'язів викликає рухову активність, що дозволяє переміщати частини тіла у просторі, однак при патологіях скорочення перетво­рюється у м'язовий спазм, хворобливий процес, що супроводжується больовим відчуттям.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ендокринна система контролює більшість процесів, що відбуваються в організмі людини. Вона є найважливішою регуляторною системою. Будь-який збій в працездатності залоз внутрішньої секреції неминуче відіб'ється порушеннями функціонування організму в цілому.

Щитоподібна залоза - королева ендокринних залоз, що бере участь в процесах регулювання обміну речовин і розвитку як окремих клітин, так і всього організму.

Зовні щитоподібна залоза нагадує підкову або метелика. Цей симетричний орган складається з двох часток і короткого перешийка та розташовується на передній поверхні шиї попереду трахеї.

Основна функція щитоподібної залози - виробництво комплексу гормонів, що відповідають за гомеостаз в організмі людини. Цей орган ендокринної системи є синтезатором кальцитоніну та йодтиронинів (йодовмісних гормонів) і відіграє важливу роль в узгодженні нервових імпульсів, що впливають практично на всі аспекти розвитку: психічні, інтелектуальні та фізичні. Кожна клітина, всі тканини потребують постійного надходження гормонів щитоподібної залози.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Товста кишка є кінцевою ділянкою травного тракту, що відповідає за вивід з організму усіх відходів та неперетравлених у інших відділах травної системи речовин. Виконуючи роль своєрідного акумулятора непотрібних залишків, вона є наймісткішою частиною кишківника. При довжині майже 2 м середній діаметр товстої кишки становить 10-12 см. Це досить об'ємний трубчастий орган.

Анатомічно товста кишка складається з шести відділів: сліпа кишка, висхідна ободова кишка, поперечна ободова кишка, низхідна ободова кишка, сигмоподібна кишка та пряма кишка.

Слизова оболонка товстої кишки не має ворсинок, оскільки інтенсивність процесів всмоктування значно знижується. В товстій кишці закінчується поглинання води, вітамінів та поживних речовин із залишків їжі та формуються тверді маси. Для їх утворення, виведення та просування по відділах товстої кишки клітинами слизової оболонки секретується слиз.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Дванадцятипала кишка - це унікальний орган людини, який отримав свою назву за рахунок власної довжини, що приблизно дорівнює 12 поперечним розмірам пальця руки.

Дванадцятипала кишка є найменшою частиною тонкого відділу кишківника: її довжина становить 0,25-0,3 м, в той час як загальна довжина всього кишківника майже у 2,5 раза більша за зріст людини. Але, не зважаючи на велику довжину та маленький об'єм, кишківник отримав назву мозку людини з регуляторної активності. А дванадцятипала кишка, за участь у регуляції моторної та секреторної функцій шлунка та кишок, а також гепатобіліарної системи та підшлункової залози, - гіпофізу черевної порожнини.

Процеси, що відбуваються у дванадцятипалій кишці мають велике значення для забезпечення кишкового травлення. Тут харчові маси потрапляють під дію кишкового соку, жовчі, соку підшлункової залози. Тут відбувається перетравлення всіх харчових інгредієнтів за участю протео-, ліпо- й амілолітичних ферментів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Вода в організмі людини - це універсальний розчинник, в якому відбуваються усі біологічно важливі процеси. Організм дорослої людини у стані спокою, без високої розумової та фізичної активності, впродовж дня втрачає до 2,5 л води. Для нормального функціонування він потребує оптимального водного балансу: втрата води через випаровування і виділення повинна компенсуватися її надходженням.

Брак води, в першу чергу, позначається на обсязі крові. Чим менше рідини, тим більша густина крові, що призводить до уповільнення швидкості кровотоку. Відповідно сповільнюються процеси постачання поживних речовин до клітин і виведення продуктів життєдіяльності з організму.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Серед неорганічних сполук живих організмів особлива роль належить воді. Вода є основним середовищем, у якому відбуваються процеси обміну речовин та перетворення енергії. Вміст води у більшості живих організмів становить 60-70 %, а в деяких (наприклад, у медуз) до 98 %.

Вода утворює основу внутрішнього середовища організму людини: кров, лімфу та міжклітинну рідину. Входить до складу всіх тканин тіла: в м'язах її 75 %, у кістках - приблизно 20, в легенях, серці та нирках - 80, в шкірі та печінці - 70, у жировій тканині -10 %. Плазма крові людини на 92 % складається з води і всього на 8 % з білків.

Всі обмінні процеси в організмі являють собою своєрідний біоконструктор, головними деталями якого є молекули води. Розчиняючи навколишні тверді молекули, вони транспортують до всіх органів необхідні макро- й мікроелементи, кисень, виводять шлаки, токсини, надлишки солей.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Оточуючим середовищем для клітин організму людини є міжклітинна рідина, що частково концентруючись у лімфатичній системі утворює лімфу. Лімфа омиває кожну елементарну структурно-функціональну частинку живого організму, відіграючи роль фільтра та забезпечуючи постійне оновлення міжклітинної рідини. Зв'язок організму з навколишнім середовищем й передача інформації від рецепторів до центральної нервової системи, а від неї до робочих органів (м'язів, залоз) відбувається завдяки перетворенню подразника у нервовий імпульс, що поширюється при переміщенні йонів через мембрану нервової клітини і передається між ділянками нервової системи, а також між нервовими та іншими типами клітин.

Отже, для здоров'я людини необхідні всього три умови: оптимальне функціо­нування кожної клітини, нормалізований стан міжклітинної рідини та швидке проведення нервових імпульсів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Сучасна клітинна теорія базується на тому, що клітина є найголовнішою формою існування життя. Будь-який організм має клітинну будову, а кожна клітина - це окремий організм, що має свої внутрішні параметри та систему обмежень, правил існування, розмноження та вдосконалення. В малому завжди можна побачити велике, а у великому - мале. Однак не завжди мікроскопічна основна одиниця може впоратися з тим, що потрібно для підтримання у нормі організму в цілому.

Організм людини - це сукупність майже 1014 клітин, що поділяються на понад 200 різновидів. Майже 100 трильйонів клітин групуються, утворюючи тканини та органи. Кожна клітина самодостатня, має свою систему відновлення, розвитку, тривалість життя. Найменше живуть клітини білої крові - 3-7 днів, тоді як еритроцити 120-140 днів тощо. При розпаді кожної клітини утворюється однорідна плазматична маса, що є стимулятором для утворення нових молодих клітин.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Клітина - базовий осередок процесів життєдіяльності в організмі людини, реалізація яких супроводжується утворенням продуктів розпаду органічних сполук (метаболітів). Метаболіти бувають первинними, вторинними, проміжними, що підлягають подальшій біотрансформації, та кінцевими, що не використовуються клітиною та повинні бути видалені з організму.

Метаболіти, що не підлягають подальшій біотрансформації та екскертуються з організму, називають екскретами, а органи, що сприяють їх виділенню у навколишнє середовище, - екскреторними (видільними). До екскреторних органів людини належать легені, шлунково-кишковий тракт, шкіра та нирки.

Нирки - це основний фільтр організму людини для підтримки гомеостазу - сталості внутрішнього середовища. Кожна з двох нирок людини важить 120-200 г, її довжина складає 10-12 см, ширина 6 см.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Маючи всі необхідні ресурси: вода, земля, ліси, люди - Україна мала б бути світовою здравницею та столицею світового "зеленого" туризму. Натомість середня тривалість життя українців (чоловіків) усього 62 роки. Та куценька медицинська реформа, яку нам сьогодні демонструє керівництво державою, навряд чи покращить цей показник. Хіба що люди самі почнуть розумітися на своїх болячках, та травах, і таким чином отримають шанс  на більш якісний та довгий рівень життя. Зверніть увагу - Японія досить індустріальна країна, з ненайкращою екологією і обмеженими ресурсами, має друге місце в світі по тривалості життя. Україна на 122 місті. Чи не прикро?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Який би орган ви не лікували, яку б болячку не підхопили – памятайте наступне: Ваше лікування буде набагато ефективнішим, якщо ви зробите все від вас залежне щоб серце і легені привести в порядок в першу чергу. Це два органи з початку роботи яких починається ваше життя і закінчується коли вони перестають працювати.

Лікарі, як правило, на цей факт рідко звертають вашу увагу, вважаючи що ви людина освідчена і шкільний курс біології та анатомії якимось чином таки осіли в глибинах вашої свідомості. На жаль це не єдина помилка лікарів тому спробуємо нагадати…

Серцево-судинна система - базова в анатомії людини. Серце, кровоносні судини і сама кров утворюють складну мережу, по якій плазма та формені елементи крові транспортуються в організмі. Кров безперервно циркулює по кровоносних судинах, проникаючи в усі органи та тканини, ніби зв'язуючи їх. Вона транспортує кисень від легень до тканин, вуглекислоту від тканин до легень. Доставляє до екскреторних органів продукти обміну речовин, що підлягають видаленню, і змушує працювати серце - центральний орган серцево-судинної системи.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
Ні, звичайно ви можете сперечатись та наполягати на тому, що за здоров‘я суспільства мають відповідати держава та медицина в цілому і лікарі зокрема... Та тільки в мене питання: "А чи багато ви їх бачили, тих лікарів які здатні відповідати за здоров‘я суспільства?"
...Так отож!
Є такий жарт... А може зовсім і не жарт?... Це коли стверджують, що слово лікар - похідне від слова лікувати, а врач - від слова врать - брехати значить. От самі і визначтесь, кого біля вас більше.
А ще хочу спитати: "Чи можна називати лікарем людину,  яка вивчаючи медичні науки, здавала заліки чи екзамени з профільних предметів аби як, та й ті за гроші".
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

У вулику запаси бджолиного обніжжя з квіткового пилку зберігаються у переробленому, законсервованому стані у вигляді перги.

Перга (бджолиний хліб, «хлєбина» старослов'янською) - це квітковий пилок рослин, що зібраний медоносними бджолами, зволожений нектаром та скла­дений у чарунки стільників, утрамбований і залитий медом.

Залежно від спектра квітучих рослин, з пилку яких бджолами зроблена перга, її можна поділити на дві групи: монофлерна та поліфлерна. Відмінна риса монофлерної перги - однаковий колір обніжжя і пергових чарунок, а також, як правило, яскраво виражений однобічний смак: кислий або гіркий.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Бджоли позичають у квітки не лише нектар для вироблення меду, але й пилок, з якого у стільниках формують пергу - їжу для бджолиного потомства, а також для бджіл-годувальниць, що обслуговують бджолину матку.

Квітковий пилок - це чоловічі зародкові клітини квітучих рослин. Одна квітка містить зазвичай до 50 мл зернин пилку. Навіть у найдрібнішому пил­ковому зерні є всі необхідні поживні речовини для майбутньої рослини й майже все, що потрібно людині для підтримки здоров'я та життя.

Квітковий пилок, що зібраний медоносною бджолою та склеєний секретами її слинних залоз у різнокольорові гранули розміром 1-3 мм, називають бджолиним обніжжям.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Якщо хочете позбутися болю і тимчасово відновити працездатність – користуйтесь пігулками або йдіть до лікарні.

Якщо хочете зміцнити окремий орган, поліпшити тонус — приймайте вітаміни. А якщо хочете повністю відновити втрачене здоров'я і забути про хвороби - нехай на вашому столі завжди будуть присутні продукти бджільництва!

Бджолярі нараховують усього близько 20 продуктів, які людина отримує з бджолиного вулика. Крім основних продуктів бджільництва - меду, прополісу, бджолиного обніжжя з квіткового пилку, перги, маточного молочка, бджолиної отрути та воску, - з пасіки отримують воскову міль, бджолиний розплід, бджо­линий підмор і трутневий гомогенат. Належить до продуктів бджільництва й повітря бджолиного вулика.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Всі складні органічні речовини, що утворюються рослинами, містять великі запаси потенційної енергії, яку людина отримує разом з їжею. Серед первинних продуктів фотосинтезу у листках рослини виробляється дуже багато складних органічних сполук - білків, жирів, вуглеводів, ефірних олій, амінів, алкалоїдів тощо. Один квадратний метр поверхні листя утворює за  день 5-7 г органічної речовини. Щорічно зелені рослини нашої планети утворюють їх мільярди тон. Захисні властивості кожної рослини спрямовані, насамперед, на збереження листя - головного апарату фотосинтезу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Чи знаєте ви яка нація є нацією довгожителів? Нація де люди люди вважаються старими, тільки після досягнення віку в 75 років, при тому не тому що так визначило керівництво країни, а тому що до цього віку переважна більшість, просто не хворіє якимись серйозними хворобами і зберігає досить жвавий темперамент та ясність розуму. В середньому її громадяни спокійно доживають до 90 років не дуже переймаючись дієтами, табакокурінням, та забрудненням оточуючого їх середовища.

Так – так, це японці. (На відміну від українців, які насилу дотягують до 60).

А чи знаєте ви що японці, за споживанням меду, на душу населення, перші в світі (2.5-3кг проти наших 1-1.5кг), а українські пасічники також живуть набагато більше ніж їх пересічні співвітчизники?

Ще не менш цікаво, що до 1917 року мед, та інші продукти бджільництва, продавались в аптеках як ліки.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 Життя підказує, що стара іронічна фраза:" Спасіння тонучих, є проблемою самих тонучих", з реалізацією останньої медичної реформи, не така вже банальна.

Судячи з усього того що нам вдається спостерігати, програма природнього відбору, запущена на повну "катушку" і тому, любі мої українці, діставайте з бабусиних скринь старі знахарські рецепти, починайте вчитися варити зілля, та й живіть собі довго, а якщо вистачить коштів на аптеку, то може вдасться придбати щось більш швидкодіюче. Виходячи з останнього, можливо вам не завадить знать, як управлятись з шприцом. Одним словом вчіться робити ін'єкції.)))

Внутрішньом'язова ін'єкція - найпоширеніший і найпростіший спосіб введення в організм лікарських препаратів. Такі уколи рекомендується робити в найбільш великі м'язи в місцях, віддалених від основних кровоносних судин і нервів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 

Вік   мінімальний норма максимальний
1 – 12 місяців          75/50 90/60 110/75
1 - 5 років   80/55 95/65 110/79
6 - 13 років   90/60 105/70 115/80
14 - 19 років   105/73 117/77 120/81
20 - 24 роки   108/75 120/79 132/83
25 - 29 років   109/76 121/80 133/84
30 - 34 рокіи   110/77 122/81 134/85
35 0 39 років   111/78 123/82 135/86
40 - 44 роки   112/79 125/83 137/87
45 - 49 років   115/80 127/84 139/88
50 - 54 роки   116/81 129/89 142/89
55 - 59 років   118/82 131/86 144/90
60 - 64 роки   121/83 134/87 147/91
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Холодна пора року сама пособі слабенька причина для доброго настрою. А з кашлем та бронхітом взагалі якесь нестерпне паскудство. Медична реформа дає нам чітко зрозуміти, що лікувати нас ніхто не збирається. Хіба що за гроші…? Тай за гроші теж, ніхто спотикатись по дорозі до вашої оселі не збирається.

В таких умовах ви маєте шанс впасти в глибоку депресію, що не тільки не допоможе вам стати на ноги, а добавить ще одну-дві болячки, які в кінці – кінців напівп’яний приватний лікар, назве «осложнєнієм». Випише вам гору таблеток, половина яких вам якщо й допоможе, то тільки розтягнути лікування на невизначений час.

Сучасні лікарі лікувати навчаться швидко. Не поспішаючи, зі смаком і навіть з задоволенням, приходячи до вас додому і швидким «барижним» поглядом окинувши вашу оселю оцінять як довго ще треба продовжувати курс.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Людський організм влаштований абсолютно дивним чином. Одночасно в нас відбувається немислиме кількість процесів. І, якщо трапляється збій, то ми обов'язково відчуваємо щось незвичайне. Однак, багато хто з нас залишають це без уваги. Але ж завжди краще усунути проблему в самому її початку, ніж потім боротися з різними ускладненнями! Ми закликаємо Вас дбайливіше ставитися до свого здоров'я! Отже, давайте дізнаємося, що ж означають деякі сигнали нашого організму.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Рецепти від Наталі Земної

Як і чим лікувати бородавки? Часто вони дошкуляють дітям, обсідають руки так, що дитині незручно ручки свої показувати. Та й дорослим буває від них клопіт.
В народній медицині багато доступних та зовсім нешкідливих засобів від бородавок. Про них йдеться у відео від народної цілительки Наталі Земної.
Капуста. Соком капусти змащувати бородавки.
Яблуко. Зрізати шматочок яблука, почекати, щоб зріз потемнів, потім протирати бородавки зрізом декілька разів на день. Так робити протягом тижня.
Якщо ж бородавки ніяк не «втікають», зверніться до картоплі, хвоща або туї:
Картопля. Покласти картоплину на підвіконня, щоб позеленіла. Потім зрізати зелену шкірку, нею натирати бородавки зранку й ввечері. Через тиждень вони зникають.
Сік туї та хвоща польового – також дуже дієвий засіб від бородавок.
Зовнішній засіб ЧИСТЕЦЬ від «Зеленої планети Земної» (до якого входить туя та інші рослини) має розсмоктувальну, протизапальну, знеболювальну дії, допоможе усунути бородавки, очистить тіло від них.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Тактична медицина козаків. Що вони робили, коли не було целоксів-бандажів-катетерів? Ви, напевно чули, що козаки використовували павутину для загоєння ран? Кажуть, вчені з дослідного інституту DWI Рейнсько-Вестфальського університету в Ахені виявили, що павутина прискорює загоєння ран. І навіть розробили пластир з павутиною.

Хто не знає – пластуни – це козацька розвідка. Згідно з нашими дослідженнями, їхня тактика лягла в основу більшості провідних спецназів світу. Але про це буде написана окрема стаття. Про те, як залишитися здоровим у складних польових умовах та способи зупинки крові коли нічого немає йдеться у цьому розділі “Козацької медицини” Анатолія Пастернака.

Таємниці пластунів

Ті, кому довелося служити в армії, неодмінно проходили важкий вишкіл – долання смуги перешкод. Треба було повзти на животі, під колючим дротом або без нього, по-пластунськи. Але “батьки-командири” забували сказати, звідки походить цей військовий термін, хто такі пластуни.”Забудькуватість” ця була не випадковою для імперської армії. А нині українські воїни, треба думати, дістають належні знання з історії нашого війська. І про пластунів їм розповідають на заняттях – про нащадків запорізьких козаків. Пригадаймо й ми дещо цікаве.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

     Біль - один з найскладніших і підриваючих сили симптомів. Хронічний біль негативно позначається на фізичному і психічному стані, включаючи настрій, сон, інтелектуальні функції (пам'ять і концентрацію уваги).
Застосування ліків від хронічних болів шкідливо для функції мозку. Тривале застосування таких ліків призводить до того, що мозок виглядає так само, як у алкоголіків з великим стажем. Навіть звичайні знеболюючі препарати мають властивість викликати звикання, і їх дозу треба постійно підвищувати, як і морфіну і героїну. Згідно зі статистичними даними, більше 40% захворювань є побічним результатом дії медикаментозних препаратів. Наприклад, згідно з дослідженнями, в 20% випадків головний біль виникає після прийому тих чи інших медикаментів. Прийом парацетамолу зі спиртним може привести до летального результату. Фенацетин, що входить до складу «тройчатки» або «пенталгіну», може викликати «фенацетіновий нефрит» - важке ураження нирок. В результаті неправильного вживання болезаспокійливих засобів на основі опіатів часто значно погіршується слух.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 

При екстремальних фізичних і психоемоційних навантаженнях з сироватки крові людини можуть повністю зникнути імуноглобуліни - білкові молекули, які визначають стан імунітету. Їх нормальна концентрація відновлювалася тільки через 2-4 тижні після пережитого стресу.

Деякі вчені вважають, що до 90% всіх захворювань можуть бути пов'язані зі стресом. Негативні, або хворобливі, емоції в два рази підвищують сприйнятливість людини до хвороб будь-якого роду. При стресі різко знижується рівень лейкоцитів, які ідентифікують і знищують всі сторонні речовини. Вироблення адреналіну і кортизолу знижує здатність знищувати віруси і бактерії що потрапили в організм . У той же час короткочасний стрес навіть корисний. Дослідження американських вчених показало, що у парашутистів перед стрибком рівень імунокомпетентних клітин виявився на 40% вище середнього.

Селезінка фільтрує кров, видаляючи з неї всякі залишки, старі кров'яні клітини і чужорідні субстанції і насичуючи її новими імунними клітинами.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Партизанський перев'язувальний пакет.
Наявність в особистій аптечці перев'язувального пакета - добрий шанс уникнути крововтрати при пораненнях. Але що робити, коли штатного пакета немає, а навколо на десятки кілометрів - глухий ліс? Скористаємося способом, який застосовували під час війни партизани, перебуваючи в глибокому тилу ворога ... Вам знадобиться мох сфагнум, береста та ... павутина. Тепер все просто. Мох акуратно збираємо з землі, видаляємо хвоинки, сміття і бруд. Потім сушимо, але не на сонці, а в тіні. Виходить щось на зразок гемостатичну губки, тільки рослинного походження. До складу моху входять знезаражувальні речовини, а пориста структура добре вбирає кров. В принципі, щось на кшталт перев'язувального пакета вже є. Але ми підемо далі. Знайдемо в лісі павутину і нашу грудочку сушеного моху обгорнемо її нитками. Однією павутини буде мало, доведеться походити між деревами і зібрати її якомога більше. У нитках павутини також міститься природний антисептик, а, крім того, вона буде утримувати гілочки моху разом. Отриманий зупиняючий кров засіб покладемо в берестяний футлярчик, який перед цим ретельно очистимо і промиємо. Футляр робиться для того, щоб наш ІПП не пом'явся і не втратив своїх антисептичних властивостей при транспортуванні всередині спорядження. Бересту навколо можна обв'язати коренем сосни. Можна піти ще далі: відірвати від одягу смужку тканини достатньої довжини, випрати її, просушити і обмотати поверх берести. Тепер, при необхідності, розгортаємо наш саморобний ІПП, виймаємо мох і прикладаємо його до рани, а зверху прімотуємо шматком тканини. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

  Перекис водню, сірники і нашатир, це швидка допомога при будь-якому укусі отруйних істот:
   
Якщо вкусила змія то промивати перекисом, він окисляє будь-яку органіку.
  
Якщо жалять перетинчастокрилі (оси, бджоли, джмелі тощо) то прикладіть міні-компрес з нашатирю - аміак відмінно нейтралізує отрути цих комах.
  
Якщо
вкусили павукоподібні, протягом хвилини-двох припечіть місце укусу сірником, прикладіть сірчану головку до місця ураження і підпаліть її іншою.
   
Отрута в більшій частині розкладається від високої температури, а травмовані опіком тканини і капіляри не дозволять залишкам токсинів вільно потрапляти в кров.
   
Ці засоби звичайно не панацея, але, при ранньому застосуванні і у відсутності антидоту, значно полегшать наслідки і дадуть час на пошук більш кваліфікованої допомоги.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Аптечка для бійця ATO - наш інструктор вирішив написати про сучасну тактичної аптечці, тому що відповідати на десятки однакових питань просто немає часу.

1. Кровоспинний джгут сучасної конструкції. Мінімум один. Норма - два. Перший в медичному підсумці, другий в підсумці швидкого доступу на розвантаження на грудях.

За статистикою, причина 60% смертей на поле бою - кровотечі кінцівок. Масивне артеріальна кровотеча може привести до смерті всього за кілька хвилин. Джгути сучасної конструкції дозволяють це зробити максимально швидко і надійно не тільки товаришеві а й собі, в тому числі однієї рукой.2. Бинт для тампонади просочений гемостатик. Чи не порошок і не аплікатор, а саме бинт. Плюс один два простих бинта для тампонади без просочення.
Вітер, дощ, незручні положення, відсутність гарного візуального контролю в процесі надання допомоги - це ті чинники які часто присутні на поле бою. Ефективність застосування гемостатичних порошків в таких умовах набагато нижче, ніж бинтів для тампонади просочених цим же складом.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Скільки часу є у бійця, щоб врятувати життя свого товариша на полі бою?
При кровотечі з магістральних судин кінцівок (стегнова, плечова) поранений гине до 2 хв...
При кровотечі із судин шиї (сонна артерія, яремна вена) смерть настає теж до 2 хв...
При раптовій зупинці серця внаслідок ударної хвилі, закритої травми грудної клітки смерть настає через 5 хв...
При проникаючому пораненні грудної клітки смерть настає від 10-15 хв.
При кровотечі із судин голови поранений може загинути від декількох секунд до 1 години...

Аналіз причин загибелі військовослужбовців під час ведення бойових дій вказує на те, що значну їх частину можна було б врятувати при своєчасному та якісному наданні домедичної допомоги. Ця кількість коливається від 9% (Чеченська кампанія) до понад 25% (війна в Іраку та Афганістані). Основними причинами смерті 80-90% таких поранених стали масивна крововтрата та шок.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Перш ніж обговорювати конкретне медичне спорядження і в якому випадку воно буде для Вас доречним, зупинимося на ряді загальних рекомендацій.

Місткість/компактність, з одного боку, в аптечці повинен містяться необхідний мінімум засобів для надання першої допомоги. Ці засоби можуть вміщуватися в невеликий контейнер, кишеню, підсумок і, займаючи мінімум місця, можуть легко переміщатися разом з вами. Розмір не стане перешкоджати вашим бажанням взяти аптечку з собою.

Разом з цим, в ході використання такого мінімального комплекту, ви незабаром почнете виявляти, що вам не вистачило чогось, або не завадило б додати ще ось це, або при вас просто не виявилося ще чогось, тому що не було куди його покласти. Компактність істотно обмежує обсяг корисного вмісту. У той же час, чим більше ви хочете вмістити в аптечку, тим більше вона буде займати місця і тим вище ймовірність того, що вона залишиться на своєму місці в критичний момент. Ви просто не захочете з нею тягатися через її обсяг, вагу і т.д. Знайти оптимальний баланс між обсягом вмісту і зручністю його розміщення / транспортування - завдання непросте. Вирішити її може тільки багаторазове використання і аналіз.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

1. Зайві ворушіння.
Запам'ятайте: постраждалих в ДТП і впали з висоти до прибуття швидкої чіпати можна тільки якщо там, де вони лежать, небезпечно перебувати фізично (палаючий будинок або машина, накренився дерево, вода, що прибуває і т.п.).
Правило «не рухати і не перевертати потерпілого без життєвої необхідності» написано кров'ю і чорнилом, які виводять страшне слово «інвалідність». Досить сказати, що рятувальники іноді воліють розбирати автомобіль навколо потерпілого, ніж насильно витягувати його звідти.

Не потрібно також смикати зайвий раз людей з підозрою на інфаркт або інсульт. Така людина не повинна йти в стаціонар на своїх двох з підтримкою, його потрібно нести на носилках. В іншому випадку «похід» може коштувати йому дуже дорого.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

На війні як на війні – медикаментів зажди не хватає. В той же час ми не звертаємо уваги, що часто у нас під ногами ціла аптека, бо звикли довіряти пігулкам та мікстурам з написами на іноземній мові, вважаючи , що тільки вони і можуть позбавити нас від болячок та страждань які ми так настирливо собі напрацьовуємо на протязі життя. Спробуйте змінити своє ставлення до природи і ви побачите, що є набагато простіший спосіб відремонтувати своє тіло та утримувати його в доброму стані.

Відвари цибулиння застосовуються як відхаркувальний, проносний, сечогінний, жовчогіннй, спазмолітичний, вітамінний, протимікробний, судинноукріплюючий засіб.

- Замучили часті ангіни? Залийте лушпиння цибулі окропом, процідіть і вживайте для полоскання.

- Нежить (алергічний і простудний)? У киплячу воду всипте 4 столові ложки подрібненого цибулиння і дихайте над парою протягом 3-5 хвилин.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Ціна: 962.00 UAH
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Ціна: 359.00 UAH