e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Клітина - базовий осередок процесів життєдіяльності в організмі людини, реалізація яких супроводжується утворенням продуктів розпаду органічних сполук (метаболітів). Метаболіти бувають первинними, вторинними, проміжними, що підлягають подальшій біотрансформації, та кінцевими, що не використовуються клітиною та повинні бути видалені з організму.

Метаболіти, що не підлягають подальшій біотрансформації та екскертуються з організму, називають екскретами, а органи, що сприяють їх виділенню у навколишнє середовище, - екскреторними (видільними). До екскреторних органів людини належать легені, шлунково-кишковий тракт, шкіра та нирки.

Нирки - це основний фільтр організму людини для підтримки гомеостазу - сталості внутрішнього середовища. Кожна з двох нирок людини важить 120-200 г, її довжина складає 10-12 см, ширина 6 см.

Головна функція нирок - очищення крові від відходів, що накопичуються у ній в процесі обміну речовин, і вироблення гормону реніну, який відповідає за регуляцію артеріального тиску.

Нирки - це унікальний парний орган, основною структурно-функціональною одиницею будови якого є нефрон. У кожній нирці налічується 1-2 млн. нефронів, що складаються з клубочка і ниркових канальців, де відбувається фільтрація майже усіх компонентів плазми крові. Сумарна довжина канальців 100 км. Нирки щохвилини переробляють величезний обсяг крові - близько 1,2 л. Тут вона очищується від токсинів, які концентруються в сечі та виводяться з організму крізь систему чашок, мисок, сечоводів і сечового міхура з сечівником. Впродовж доби нирки фільтрують та очищують 1700 л крові та виробляють більше літра сечі, яка надходить до сечового міхура.

Нирки є не лише органом виділення, вони беруть участь й в утворенні речовин (синтезі), які потім саме ними й видаляються. До таких речовин належать аміак, гіпурова кислота, інші органічні кислоти та основи, йони К+ і Н+.

Крім інших функцій, нирки та наднирники відповідають за розвиток кісткового мозку і всієї мозкової тканини, мінералізацію кісткової тканини, формування Кров'яних телець, функцію слуху та стан волосся, суглобових поверхонь та сполучної тканини.

Фільтрацію крові та всмоктування у зворотному напрямі нирки здійснюють через шар епітелію. Отже, функціонування нирок значною мірою залежить від фізіологічного стану епітелію, активне ділення якого залежить від наявності в організмі у достатній кількості вітаміну А та необхідних мікроелементів.

Кожна тканина (печінкова, ниркова) містить свій набір мікроелементів у певній послідовності, як у структурованій ділянці молекули ДНК. Якщо у ланцюжку : відсутній потрібний мікроелемент, його місце займає інший, лише подібний до ього, а ефективність різко знижується.

Продукти бджільництва компенсують формулу мікроелементів, нормалізують проведення електричного імпульсу по рідинному середовищу організму. Медова вода, завдяки гігроскопічності меду, розвантажує нирки та сечовий міхур, здатна промити ниркові миски, сприяючи виведенню піску і дрібних конкрементів з організму. Також медова вода запобігає процесам інфікування нирок, пригнічуючи розвиток бактерій. Під впливом меду змінюється пасаж (порушення проходження) та склад сечі, завдяки чому виключається злипання мікролітів, що може викликати утворення каменів.

Нормалізація роботи нирок потребує підвищеного споживання води, яку організму необхідно структурувати, витрачаючи на це власні енергетичні запаси. Мед та медові композиції Компанії ФІТАПІСВІТ® від самого початку структурують воду. Таким чином, при споживанні медової води знижується рівень навантаження на нирки щодо структурування рідини в організмі. Структурована медова вода каталізує систему ферментоутворення, прискорює перебіг хімічних реакцій в організмі та виділення енергії, що активізує механізми утворення переважної більшості ферментів травного каналу. Ниркам не потрібно віддавати власну енергію та сполучати розрізнені молекули в кластерні ланцюжки, вони розвантажуються та відпочивають.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)