e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Хребет — основна частина скелета людини, яка є головною віссю та каркасом тіла. Хребет виконує опорну (передає масу тіла на кінцівки, зв'язує частини тіла), захисну (захищає спинний мозок) і рухову функції (повертає тулуб). Він здійснює рухи навколо: горизонтальної - згинання (160°) і розгинання (145°); сагітальної - відведення і приведення, тобто нахили вбік (165°); і вертикальної осей - скручування (120°).

Хребет людини складається з 33-35 хребців, що формують хребетний стовп. У ньому розташований спинний мозок, який відповідає за передачу імпульсів від головного мозку, рефлекси на зовнішні подразники і контроль внутрішніх систем організму шляхом нервової вегетатики.

Хребет щільно оточений м'язами, які обвивають його багатошаровим м'язовим «коконом», що запобігає травмуванню та утримує хребці разом. У нормі процес скорочення м'язів викликає рухову активність, що дозволяє переміщати частини тіла у просторі, однак при патологіях скорочення перетво­рюється у м'язовий спазм, хворобливий процес, що супроводжується больовим відчуттям.

Спазм формується в умовах стресу. Будь-яке емоційне напруження викликає посилення гормональної секреції гормонів щитоподібної залози і призводить до наростання напруги в центрах вищої нервової активності. Це викликає судомну та спастичну активність м'язової маси. Короткочасні стреси не мають вагомих наслідків, але, за умови подальшого впливу стресових факторів, можуть виникати зміни у головному і спинному мозку. Виникає індукційна діяльність вегетативної нервової системи, яка змушує м'язи скорочуватися. Якщо людина через 30-40 хв. після формального закінчення впливу стресових факторів не може вийти з кризового стану, пам'ятає про ситуацію, її стан набуває хронічної форми - дистресу - зі значно серйознішими наслідками для організму.

Сама механіка спазму полягає в появі нервового імпульсу, який з високою частотою впливає на м'яз. М'язи прикріплені до відростків хребців хребтового стовпа, що розташовані ланцюжком. Коли вони спазмують - хребці зближуються, що призводить до компресії (скутості) нервових закінчень, які знаходяться між хребцями та іннервують певні органи і тканини організму. Порушується живлення та передача нервового імпульсу, що забезпечує зв'язок органів і тканин з центральною нервовою системою, а також реакцію організму на вплив зовнішнього й внутрішнього середовища.

При налагодженій системі взаємозв'язку кожен орган, що з'єднаний зі спинним мозком нервовими волокнами, функціонує оптимально. Патології в будь-якому відділі хребетного стовпа, порушення тісного взаємозв'язку хребта з органами і системами людини, порушення у передачі нервового імпульсу в умовах емоційного потрясіння призводять до розвитку хронічних захворювань внутрішніх органів.

Існує прямий зв'язок між 6-7 шийними хребцями, на які, як і на 1-2 грудні хребці, припадає основне навантаження через стрес, і роботою шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразка, геморой). Не виникає проблем зі сфінктером прямої кишки без проблеми з шийними хребцями. Проблема викривлення хребта в ділянці лопаток обернеться порушеннями у функціонуванні сечостатевої системи.

Своєрідною платою людства за прямоходіння став остеохондроз хребта, на який, за даними ВООЗ, страждає від ЗО до 87 % працездатного населення у віці від ЗО до 60 років. Остеохондроз різних фрагментів хребта, незалежно від локалізації пошкоджених тканин, супроводжується практично ідентичною симптоматикою. Людина відчуватиме різницю лише з боку внутрішніх органів, роботу яких контролюють розташовані у певних відділах хребта нервові корінці, що постраждали внаслідок патологічних змін будови та функціональності міжхребцевих дисків.

Крім набутих хвороб, людство страждає й від вроджених патологій хребта. Згідно зі статистичними даними, 96 % дітей народжуються з травмою хребців шийного відділу.

Блок у шийному відділі порушує взаємозв'язок «голова- тіло». Тобто команди, які надсилає головний мозок, і які, завдяки нервам, що знаходяться у спинному мозку, повинні передаватися до кожної клітини, не надходять до місця призначення. Імпульси зупиняються у шийному відділі хребта. Клітина, до якої не надходить нервовий імпульс, припиняє нормальне функціонування.

Будь-яка клітина організму людини здатна працювати в автономному режимі, самостійно, але блок у шийному відділі перешкоджає проходженню інформаційного імпульсу та цілковитій взаємодії мільярдів клітин організму під керівництвом головного мозку. Порушується цілісна та злагоджена робота організму.

Найперший ефект бджолиної отрути - пожвавлення нервової системи. Бджолина отрута містить речовини, що аналогічні усім задіяним у побудові нервових клітин та нервів. Це готовий будівельний матеріал. По-друге, передача нервового імпульсу може здійснюватися двома шляхами: як за допомогою відростків нейронів, так і по оболонці нерва.

Мієлінова оболонка - це у десятки разів огорнута навколо нервового волокна мембрана, яка збільшує швидкість передачі нервових імпульсів та радіус їх передачі. Бджолина отрута відновлює оболонку нерва, тим самим відновлюючи провідність нервової тканини.

Активна складова бджолиної отрути - фермент гіалорунідаза - зміцнює сполучну тканину та відновлює еластичність хряща, зупиняючи розвиток остеохондрозу. Природний фермент прибирає усі рубці та блоки, сприяє розчи­ненню плівки, що утворюється навколо м'язів внаслідок накопичення молочної кислоти при посилених фізичних навантаженнях. У результаті м'язи приходять в тонус і займають характерну для них природну позицію.

Регулярне використання у вигляді масажу крем-бальзаму ФІТАПІ з вмістом бджолиної отрути забезпечує виведення з організму надлишку молочної кислоти, посилює кровотік і просування тканинної рідини, сприяє розчиненню кальцинованих фосфоліпідів, чим покращує рухливість суглобових зчленувань. Повнофракційна бджолина отрута у складі крем-бальзаму ФІТАПІ сприятиме швидкому транспор­туванню біологічно активних речовин до проблемних ділянок, в глибокі шари кісткових та м'язових тканин, усуваючи спазм та поновлюючи передачу нервових імпульсів.

Будь-яка оздоровча програма ФІТАПІСВІТ® починається з використання крем-бальзаму ФІТАПІ.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)