e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ефективність, результати та перспективи різного роду реформ в Україні, можна чітко оцінити та спрогнозувати на прикладі однієї з найбільш важливих – реформі системи охорони здоров’я. Ще довго, народові, дурили б голови називаючи чорне білим і навпаки, та як завжди, допомогло нещастя.

Пандемія безапеляційно поставила крапки в сперечанні безмозглих реформаторів, жирною рискою підкресливши їх бездарність, самовпевненість і цинізм. В черговий раз (Чи нам звикать?) народ опинився в абсолютно звичній для нього ситуації яка визначається загальновідомою фразою: «Проблема потопаючих, то справа самих потопаючих» а підгрунттям для неї є інша не менш відома фраза на якій вибудовується вся українська політика і звучить воня як: «Проблеми індійців, шеріфів не турбують». І хоча Україна не Америка, тим не менше, цей саркастичний, девіз настільки укорінився в середовищі українських політиків, що вони готові виголосити його на рівні національної ідеї.

З погляду на це, для українців, залишається тільки одне. Так-так - «Проблема потопаючих, то справа самих потопаючих». І починати потрібно з банального, а саме - здоров’я. Ми так часто і багато про нього говоримо ( бажаємо: рідним, близьким, друзям), шукаємо ту філософську пігулку, яка змогла б позбавити нас будь яких проблем, і зовсім не намагаємось, хоч трохи, розібратись в функціонуванні свого організму.

Візьмемо наприклад легені. 99% здорових людей, знають про них тільки те, що вони є і ними дихають.

А чи багато з нас знають що при обмеженому вживанні жиру, порушується вироблення сурфактанту. Це той елемент який на 90% - жир і тільки 10% - білок і з якого складаються альвеоли легень, а останніх в легенях близько 700 мільйонів. І в кожній має постійно оновлюватися ЖИР. При дефіциті останнього кульки альвеол злипаються, а це приводить до порушення дихання – ГІПОКСІЇ. Пам’ятаєте, раніше запалення легень лікували борсучим жиром, внутрішнім свинячим жиром, салом, гарячим молоком з маслом.Саме жир забезпечує нам кисневий обмін.

Ще роль сурфактанту – захищати наші легені від вірусів, бактерій, хімічних реагентів - щоб вони не потрапляли в кров. Ми його викашлюємо разом з мокротою. Сурфактант при диханні весь час витрачається, тому неодмінно має поповнюватись за допомогою споживання сала, масла, лецитину, омеги, жиру печінки акули і т.п. Нам часто твердять, що жирне шкідливо для здоров’я, що для серцево-судинної системи це отрута. Ну, так якщо щось споживати без міри, то й вода стане отрутою, а якщо цю міру знати і її дотримуватись, то фармацевти залишаться без роботи,

(чого вони бояться, приховуючи від нас справжнє розуміння функціонування різних систем організму). У підсумку, тепер і легеневі захворювання збільшилися в стократ!!!

Настав час згадувати бабусині рецепти і це не тільки жир. Це і інгаляція з шавлією і м’ятою , це і несправедливо забута сода, і настої та чаї з трав та меду, та багато чого іншого. Якщо ви уважно слухаєте те що вам кажуть різні джерела масової інформації, то маєте розуміти, що так як раніше, і справді вже не буде. Не чекайте якихось незвичайних подарунків долі. Все що вона могла, вона вам вже дала при народженні. Тепер ваш вихід. Ну а політики… ну то як глисти: користі від них ніякої, але й нікуди від них не дінешся. Просто їх популяцію, необхідно тримати під контролем.

В.Горда

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)