e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ефективність, результати та перспективи різного роду реформ в Україні, можна чітко оцінити та спрогнозувати на прикладі однієї з найбільш важливих – реформі системи охорони здоров’я. Ще довго, народові, дурили б голови називаючи чорне білим і навпаки, та як завжди, допомогло нещастя.

Пандемія безапеляційно поставила крапки в сперечанні безмозглих реформаторів, жирною рискою підкресливши їх бездарність, самовпевненість і цинізм. В черговий раз (Чи нам звикать?) народ опинився в абсолютно звичній для нього ситуації яка визначається загальновідомою фразою: «Проблема потопаючих, то справа самих потопаючих» а підгрунттям для неї є інша не менш відома фраза на якій вибудовується вся українська політика і звучить воня як: «Проблеми індійців, шеріфів не турбують». І хоча Україна не Америка, тим не менше, цей саркастичний, девіз настільки укорінився в середовищі українських політиків, що вони готові виголосити його на рівні національної ідеї.

З погляду на це, для українців, залишається тільки одне. Так-так - «Проблема потопаючих, то справа самих потопаючих». І починати потрібно з банального, а саме - здоров’я. Ми так часто і багато про нього говоримо ( бажаємо: рідним, близьким, друзям), шукаємо ту філософську пігулку, яка змогла б позбавити нас будь яких проблем, і зовсім не намагаємось, хоч трохи, розібратись в функціонуванні свого організму.

Візьмемо наприклад легені. 99% здорових людей, знають про них тільки те, що вони є і ними дихають.

А чи багато з нас знають що при обмеженому вживанні жиру, порушується вироблення сурфактанту. Це той елемент який на 90% - жир і тільки 10% - білок і з якого складаються альвеоли легень, а останніх в легенях близько 700 мільйонів. І в кожній має постійно оновлюватися ЖИР. При дефіциті останнього кульки альвеол злипаються, а це приводить до порушення дихання – ГІПОКСІЇ. Пам’ятаєте, раніше запалення легень лікували борсучим жиром, внутрішнім свинячим жиром, салом, гарячим молоком з маслом.Саме жир забезпечує нам кисневий обмін.

Ще роль сурфактанту – захищати наші легені від вірусів, бактерій, хімічних реагентів - щоб вони не потрапляли в кров. Ми його викашлюємо разом з мокротою. Сурфактант при диханні весь час витрачається, тому неодмінно має поповнюватись за допомогою споживання сала, масла, лецитину, омеги, жиру печінки акули і т.п. Нам часто твердять, що жирне шкідливо для здоров’я, що для серцево-судинної системи це отрута. Ну, так якщо щось споживати без міри, то й вода стане отрутою, а якщо цю міру знати і її дотримуватись, то фармацевти залишаться без роботи,

(чого вони бояться, приховуючи від нас справжнє розуміння функціонування різних систем організму). У підсумку, тепер і легеневі захворювання збільшилися в стократ!!!

Настав час згадувати бабусині рецепти і це не тільки жир. Це і інгаляція з шавлією і м’ятою , це і несправедливо забута сода, і настої та чаї з трав та меду, та багато чого іншого. Якщо ви уважно слухаєте те що вам кажуть різні джерела масової інформації, то маєте розуміти, що так як раніше, і справді вже не буде. Не чекайте якихось незвичайних подарунків долі. Все що вона могла, вона вам вже дала при народженні. Тепер ваш вихід. Ну а політики… ну то як глисти: користі від них ніякої, але й нікуди від них не дінешся. Просто їх популяцію, необхідно тримати під контролем.

В.Горда

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НЕВЕЛИЧКИЙ ЛІКБЕЗ ПО ВІРУСОЛОГІЇ.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)