e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Не секрет, що у наших хлопців, на передовій, стан опорно-рухового апарату бажає бути кращим.

В аптеках, звичайно, чимало розрекламованих засобів, які мали б вирішувати цю проблему але ж… Як стверджують самі ж фармакологи, більшість з цих засобів, банальна підробка з ефектом «плацебо». Та й ціна їх не така вже й маленька. Наші предки залишили нам досить ефективний і набагато дешевший рецепт засобу, який не тільки вирішує цю проблему, але і розширює поле його застосування маючи не погану бактерицидну дію.

Друзі волонтери, треба допомогти нашим героям.

Ось цей рецепт:

Очистіть 300-400 грамів часнику, пропустіть його через м'ясорубку, покладіть в літрову банку і залийте якісною нерафінованою олією. Поставте настоюватись впродовж 2 тижнів в темному місці, щодня перемішуючи вміст. Отримаєте часникове масло. Процідіть його через 3-4 шари марлі.
Спосіб застосування: втирайте в хворе місце (наприклад, поперек при остеохондрозі або суглоби при артрозі). Накрийте поліетиленом і теплим шарфом на ніч. Вже з перших днів відчуєте полегшення, відновлення рухливості і зменшення болю. Курс два місяці.
Часник покращує кровообіг в області хворого суглоба, тим самим сприяючи відновленню його функцій. А втираючи його в хворі місця, ви масажуєте їх посилюючи ефект значно зменшуючи застійні процеси. Влітку це ще й спосіб відганяти від себе комарів. Але йти в розвідку з таким запахом не бажано. Ще важливе доповнення. Оскільки на сонці олія дуже змінює свої властивості, тримати засіб, краще за все, в темному, прохолодному місці.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)