e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Організм людини являє собою складний механізм з численними процесами, які часто функціонують в один і той же час незалежно один від одного. Коли щось не так всередині організму, ми, звичайно, відчуваємо це. Тим не менш, багато людей не звертають увагу на ознаки, які подає їхнє тіло, тому часто діють занадто пізно.

Ось 10 важливих ознак, які Ви не повинні ігнорувати:

Суха шкіра.

Суха шкіра є ознакою дефіциту вітаміну Е і його необхідно отримувати вчасно. Їжте більше мигдалю, насіння, капусти, рослинного масла, шпинату, риби і яєць, щоб збільшити рівні вітаміну в Вашій системі.

Ламке волосся і нігті.

Ця проблема зазвичай викликана недостатнім рівнем вітаміну D і кальцію в організмі. Щоб усунути її, Вам потрібно споживати овочі, такі як картопля і брокколі, пити сире коров'яче молоко, кефір і йогурт та вживати більше пророслої пшениці і зерна.

Тяга до солодощів.

Коли ваша нервова система знесилена і потребує енергії, вона вимагає солодкого. Це не означає, що Ви повинні негайно запхати в себе "Баунті" чи щось подібне - замість цих шкідливих закусок, спробуйте з'їсти трохи меду або темний шоколад, щоб зменшити тягу до солодкого.

Пристрасть до кислого.

Якщо у вас раптом з'явилася пристрасть до кислої їжі, у Вас, ймовірно, якісь проблеми з печінкою або жовчним міхуром, який активується завдяки кислій їжі. Щоб вирішити цю проблему, вживайте більше лимонів і чорниці.

Тяга до морепродуктів.

Тяга до морепродуктів є результатом дефіциту йоду і може бути вирішена шляхом вживання сухих водоростей, морських бобів, тунця і тріски.

Кровоточать ясна.

Кровотеча ясен часто є ознакою дефіциту вітаміну С, тому переконайтеся, що Ви їсте досить капусти, брокколі, ківі, ягід, помідорів, гороху і папайї кожен день.

Тяга до солоної їжі.

Якщо Ви жадаєте солоної їжі, це є ознакою запалення або інфекції в статеві системі або сечовивідних шляхах. Дратівливість, судоми ніг, низька якість сну, ці проблеми викликані дефіцитом калію і магнію в організмі. Для того, щоб підняти рівні обох мінералів, варто вживати більше капусти, горіхів, шпинату, лляного та соняшникового насіння, мигдалю.

Суха шкіра на ліктях.

Якщо ви помітили, що Ваші лікті занадто сухі, це ознака нестачі вітаміну А і С. Додайте в раціон більше гарбуза, апельсинів і абрикосів, щоб вирішити цю проблему.

Сирі продукти.

Якщо Ви жадаєте сирих продуктів, Ви можете заспокоїти Ваш шлунок за допомогою сирих фруктів і овочів.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)