e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Холодна пора року сама пособі слабенька причина для доброго настрою. А з кашлем та бронхітом взагалі якесь нестерпне паскудство. Медична реформа дає нам чітко зрозуміти, що лікувати нас ніхто не збирається. Хіба що за гроші…? Тай за гроші теж, ніхто спотикатись по дорозі до вашої оселі не збирається.

В таких умовах ви маєте шанс впасти в глибоку депресію, що не тільки не допоможе вам стати на ноги, а добавить ще одну-дві болячки, які в кінці – кінців напівп’яний приватний лікар, назве «осложнєнієм». Випише вам гору таблеток, половина яких вам якщо й допоможе, то тільки розтягнути лікування на невизначений час.

Сучасні лікарі лікувати навчаться швидко. Не поспішаючи, зі смаком і навіть з задоволенням, приходячи до вас додому і швидким «барижним» поглядом окинувши вашу оселю оцінять як довго ще треба продовжувати курс.

Звичайно, з погляду на таку перспективу, ви можете збігати до найближчої крамниці, що торгує господарчими товарами, та купити не дуже довгу, але міцну мотузку і кусок самого дешевого мила. Зачепивши за якийсь гачок чи перекладину, в один момент зможете, покінчити з усіма проблемами які вас діставали в останній час. Але оскільки егоїзм не наш вибір, я пропоную ще трішки помучитись і навчитись жити не залежачи від лікарів.

А для цього в нашій рідній, народній медицині, є безліч рецептів які без проблем можуть нам в цьому допомогти.

Ось один з них.

Як тільки стали відчувати, що щось почало дерти в горлі, маєте розуміти – почалось!
Тому негайно, без будь яких лінощів та «відмазок» робите слідуюче:
  1. Кипятите молоко 250мл
  2. В нього кладете 1 чайну ложку вершкового масла (можна масло-какао)
  3. Після того як напій прохолоне градусів до 40-45 розмішайте в ньому 1 чайну ложку меду (не важливо якого, головне натурального).
  4. Тепер добавте ¼ частини чайної ложки харчової соди і 1 яєчний жовток. Також добре перемішайте. (дорослим, кому можна, добре буде добавити десертну ложку коньяку).
  5. Вживайте цей папій на протязі 5 днів перед сном і будьте здорові.

  

Також непогано допомогає при простуді (у всякому разі авторові цих рядків) слідуюча процедура.

Знову ж таки, не чекаєте моменту, коли вже до дому, піп зайшов.

Зазвичай перші ознаки: чи-то грипу, чи ОРЗ, чи чогось подібного, починаються з відчуття дискофорту в горлі.

Не гайте часу.

Особливо тепер, коли КОВІД всім дає зрозуміти, що він не збирається панькатися ні з малими ні з старими ні з будь якими іншими. Як стверджують спеціалісти, сам вірус, медичними засобами, не лікується, а ліки які призначають лікарі , переважно, мають завдання зміцнити емунітет та не дати розповсюдитись бактеріям, для яких, в такі моменти, створюються надзвичайно сприятливі умови.

Тож нічого нового не придумуємо. (Все вже придумано до нас).

Беремо інгалятор. Звичайний паровий ( в крайньому разі, невеличку кастрюлю) наливаємо в випарювач кип’ятку, попередньо поклавши в нього по столовій ложці сухого листя шавлії та м’яти. Якщо це катрюля, склянки води буде досить при умові що вогонь буде підтримуватись на рівні легенького кипіння. Хвилин 10-15 вдихаємо пар. Звичайно так щоб очі не випадали з орбіт і до однієї проблеми не доєдналась ще одна - обпеченого носа чи обличчя в цілому.

Після вказаного відрізку часу, до суміші додаєм четверть чарки спирту, (можна горілки чи коньяку) і продовжуємо вдихати далі, повторивши процедуру зі спиртом 2-3 рази, через кожні 3-5хвилин. Пари спирту мають досить потужний дезифікуючий ефект, відомий ще прадідам, яких доля закидала на крайню північ ліс валити. При всьому цьому, сп’яніння, наразі, відсутнє. Процедуру, бажано, повторити разів три на день.

Деякі лікарі стверджують, що метод зі спиртом не працює.

Працює.

Але звичайно не тоді, коли вже треба йти за свічками.

Хоча хто зна, так глибоко ніхто із знайомих не практикував.

Будьте здорові.

 

В.Горда

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)