e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Аптечка для бійця ATO - наш інструктор вирішив написати про сучасну тактичної аптечці, тому що відповідати на десятки однакових питань просто немає часу.

1. Кровоспинний джгут сучасної конструкції. Мінімум один. Норма - два. Перший в медичному підсумці, другий в підсумці швидкого доступу на розвантаження на грудях.

За статистикою, причина 60% смертей на поле бою - кровотечі кінцівок. Масивне артеріальна кровотеча може привести до смерті всього за кілька хвилин. Джгути сучасної конструкції дозволяють це зробити максимально швидко і надійно не тільки товаришеві а й собі, в тому числі однієї рукой.2. Бинт для тампонади просочений гемостатик. Чи не порошок і не аплікатор, а саме бинт. Плюс один два простих бинта для тампонади без просочення.
Вітер, дощ, незручні положення, відсутність гарного візуального контролю в процесі надання допомоги - це ті чинники які часто присутні на поле бою. Ефективність застосування гемостатичних порошків в таких умовах набагато нижче, ніж бинтів для тампонади просочених цим же складом.

 

3. Сучасний бандаж на основі еластичного бинта. Мінімум один, але краще два.
Основна перевага - зручність користування, швидкість накладення, універсальність використання, наявність спеціальних аплікаторів для створення додаткового тиску, компактність в упаковці.

4. Оклюзійна самоклеящаяся плівка. Краще подвійна. + Декомпрессионная голка.
Статистика стверджує що 33% смертей при збройних зіткненнях настає в результаті травм грудної клітки, порушеннях дихання, пневмотораксу. Вміле використання оклюзійних плівок і декомпресіонних голок підвищує шанси вашого виживання на третину.

6 Назофарінгінальная трубка
Третьою за величиною загрозою на поле бою є непрохідність дихальних шляхів внаслідок різних причин. Це призводить до сметрі 6% потерпілих. Назофарінгінальная трубка - найпростейшій спосіб вирішити цю проблему прямо на полі бою.

7. Одноразові рукавички, 2-3 пари. Краще нітрилові.
Ніколи не забувайте про свою безпеки. Завжди одягайте рукавички перед наданням допомоги.

8. Медичні ножиці з плоским кінцем для швидкого доступу до рани.
При тампонаді і багатьох інших маніпуляціях необхідно мати прямий доступ до рани. Медичними ножицями це можна зробити швидко і безпечно для потерпілого.

9. Незмивний маркер.
Які і коли отримані медикаменти, коли накладено джгут -все це потрібно відображати на потерпілого, для медиків, які працюватимуть над бійцем згодом.

10. Моток широкого пластиру.
Універсальна річ, вирішальна безліч завдань в польових умовах.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)