e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
Технологія лікування переважної більшості хвороб, на які натикається людство, складається з трьох кроків.
1. Припиненні дії збудників (бактерій, вірусів, глистів, грибів і т.п.) на організм.
2. Очищення організму від продуктів розпаду що утворилися в процесі дії збудника.
3. Відновлення (регенерація) тканин органів які зазнали руйнування в результаті дії збудника.
Останній пункт може бути важкореалізованим якщо з першими двома ви з якихось причин запізнилися. І все ж незважаючи на цю очевидну пересторогу, люди частіше за все вважають що іммунна система має сама вирішувати проблеми їхнього оранізму і в кращому випадку намагаються підняти її ефективність за допомогою різних імуномодуляторів.
Спосіб не найгірший, але і не самий ефективний, що ми і спостерігаємо на протязі всього свого життя дивуючись:"Як раніше люди взагалі виживали без сучасної медицини?"
    Ну скажімо виживали не всі, а перш за все ті хто розумівся на травах, симптомах тієї чи іншої хвороби і вміло використовував свої знання як для себе так і оточуючих. Про імунитет в старину ніхто нічого не знав тому і звертали увагу, в першу чергу, на засоби які б припиняли дію паразитів. Про паразитів також майже нічого відомо не було, але в віртуальній уяві пращурів, всеж-таки щось проявлялося. Треба відзначити - таки вони багато чого досягли зі своїм уявленням, і чимало є в чому нам у них вчитися.
Тому коротко про перший крок, який значно ефективніше допоможе вашій імунній системі боротися з різними негараздами.

Трави які набільш ефективно борються з різного роду паразитами.

Аїр
Володіє сильними протипаразитарними властивостями, які проявляються в органах нервової системи (плазма, кістковий мозок, голосовий апарат), статевої системи, печінки і підшлункової залози. Виганяє паразитів з голови, позбавляє від синуситів, епілепсії, глухоти, істерії, втрати пам'яті. Лепехою (аїр) можна очищати та знезаражувати воду.
Алтей
Використовується корінь. Чинить сильну протипаразитарну дію на одноклітинних паразитів, що мешкають в крові, плазмі, м'язах, мозку, нервовій тканині і геніталіях. Ефективно діє на паразитів в органах дихальної, сечовидільної, травної та нервової систем. Спектр згубного впливу на паразитів широкий - від найпростіших і вірусів до багатометрових стрічкових паразитів. Алтей має високий вміст кремнію - елемент життя.
Базилік
Протипаразитарні властивості аналогічні алтею. Дуже зручно при приготуванні їжі використовувати порошок висушеної трави.
Барбарис
Протипаразитарною дією володіють всі частини рослини. Найчастіше використовують корінь. Висушений і змелений барбарис можна додавати в салати, перші і другі страви. Згубний для паразитів печінки. Покращує фільтруючу здатність печінки, сприяє розщепленню жирів, очищенню крові.
Безсмертник
Безсмертник має: протизапальну; ранозагоювальну; жовчогінну; антибактеріальну; сечогінну; спазмолітичну; в'яжучу; антиспастичеську; седативну; гіпохолестеринемічну; протипаразитарну; кровоспинну; загальнозміцнюючу; імуностимулюючу дію.
Гарбузове насіння
Гарбузове насіння - найвірніший і найефективніший народний засіб від гельмінтів. Люди, які страждають від цих паразитів, завдяки насінню з гарбуза, здатні вилікуватися буквально за кілька днів.
Гвоздика
Спектр противопаразитарної дії широкий - круглі, стрічкові і плоскі глисти, найпростіші, бактерії, грибки та віруси. Протипаразитарний ефект гвоздики проявляється в плазмі, мозку, нервової та репродуктивної системах. Застосування гвоздики при фарингітах, гайморитах, ларингітах, зубному болі і імпотенції допомагає організму позбавитися від паразитів і надає оздоровлюючу дію. Гвоздика буквально дезінфікує легені, шлунок і лімфатичну систему.
Гранат
Навіть після теплової обробки сік граната, отриманий холодним пресуванням, вбиває трихомонаду ротову, бактерій, паразитів, грибків - пеницилліумів і кандідов. Гранат діє проти паразитів у всіх органах і системах організму людини. З граната готують настої, відвари, порошок, з гранатової кісточки роблять масло. Продукти з граната легко поєднуються з корицею і плодами гвоздики.
Дивосил
Використовують корінь рослини і квіти. Протипаразитарна дія проявляється в органах дихання, травлення та нервовій системі, у всіх інших органах, крім репродуктивної системи чоловіків. Дивосил очищає від паразитів кров і легені, стимулює детоксикацію і регенерацію тканин легенів. Дивосил поєднується з імбиром, кардамоном, корицею, алтеєм і окопником.
Материнка
Використовується надземна частина рослини, зібрана під час цвітіння, в настоях і чайних зборах. Надає протипаразитарний ефект на бактерії і найпростіших.
Звіробій
Дуже часто використовується в зборах разом з материнкою. Його протипаразитарні властивості проявляються в основному в органах газообміну, системі дихання.
Золототисячник
Гіркоти, що містяться в золототисячнику, покращують роботу шлунково-кишкового тракту, посилюють секрецію шлункового соку, збуджує апетит. Зміст алкалоїду генцианіна дозволяють золототисячнику бути хорошим протиглистовим засобом.
Суниця
Використовуються листя рослини. Сильний засіб проти паразитів урогенітальної системи.
Іва
Використовується кора дерева. Виявляє противірусну дію. У практиці використовується як протигарячковий і болезаспокійливий засіб.
Імбир
Використовується кореневище рослини. Відомий своїм широким спектром противодії на гельмінтів, віруси і грибки. Згубно діє на паразитів кишечника і органів дихання.
Іссоп
З давніх-давен відомий як глибоко очищаючий засіб. Листя ісопу в невеликій кількості можна додавати в салати, перші і другі страви. Іссоп - сильний засіб проти глистів і грибків.
Календула
Її бактерицидну дію відомо здавна. Використовуються квіти рослини для приготування зборів для чаю. Подрібнені свіжі або сушені квіти можуть бути використані для приготування страв. Протипаразитарна дія широкого спектра.
Калина
Використовуються ягоди, гілки, листя рослини. Протипаразитарну дію надає на бактерій, найпростіших і віруси.
Кардамон
Використовують насіння. Протипаразитарні властивості виявляє в травні, дихальні та нервові системах, а також в системі кровообігу. Згубно діє на багато видів паразитів - від грибків і вірусів до стрічкових глистів.
Кардамон - прекрасний очисний засіб для шлунка, тонкої кишки і легенів. Він діє дуже м'яко. Повсюдно і давно використовується в їжу, є м'яким протипаразитарним засобом для дітей. Добре поєднується з фенхелем.
Кінза (коріандр)
Її зелень і насіння застосовуються повсюдно. Широкий спектр проти паразитарних властивостей.
Кориця
Не втрачає своїх протипаразитарних властивостей і після теплової обробки.
Кропива
Збирати її можна з ранньої весни до кінця травня. Протипаразитарні властивості досить широкого спектра - від паразитів шкіри, волосся, до паразитів в легенях і кишечнику.
Кресс-салат (перечнік, подхреннік)
Листя рослини мають смак хрону і гірчиці, проявляють протипаразитарні властивості по широкому спектру і відомі своєю фітонцидною активністю.
Кунжут
Його насіння містить масло з сильною противо дією на паразитів шкіри і підшкірної клітковини. Насіння кунжуту застосовують в їжу з проявом проти паразитарних властивостей широкого спектру дії в дихальній, травній та урогенітальній (у жінок) системах. Найсильніший протипаразитарний ефект справляють насіння чорного кольору.
Куркума
Потужнй протипаразитарний засіб широкого спектру дії (від паразитів голови до паразитів шкіри). Порошок з висушеного кореневища широко використовується для приготування страв. Він робить їх смак своєрідно-екзотичним і повідомляє їм протипаразитарні властивості.
Лавр благородний
Листя і насіння містять ароматичні масла з сильними протипаразитарними властивостями. В якості прянощів лавр застосовують абсолютно у всіх перших і других стравах.
Ладан
Має властивості, схожими на властивості мірри. Він згубно діє на паразитів органів дихання і головного мозку.
Лопух
Використовується корінь рослини. Впливає на паразитів, що мешкають в крові, органах дихання, урогенітальні та лімфатичні системах. У свіжому вигляді може бути використаний в їжу, в сушеному вигляді служить відмінною добавкою до спецій і прянощів для перших і других страв.
Люцерна
Використовується трава. З молодих рослин можна робити салати. Для застосування протягом усього року можна приготувати сушену траву і порошок з неї. Можна використовувати як противірусний продукт. Люцерна проявляє сечогінний і протигарячковий ефект, вбиває паразитів у відкритих ранах. Поєднується в зборах трав з кульбабою, кропивою, петрушкою, хвощем.
Малина
Використовуються ягоди і листя. Молоді листочки малини досить ніжні і можуть використовуватися в їжу. Листя і ягоди малини надають протипаразитарний ефект на паразитів в системах кровообігу, травлення та статевої системи. Ягоди, приготовані з цукром, втрачають свої протипаразитарні властивості.
Мати й мачуха
Листя мати-й-мачухи - прекрасна добавка до салатів. Володіє проти дією на паразитів в системі кровообігу.
М'ята польова, меліса (лимонна м'ята, чи не перцева)
Протипаразитарні властивості виявляє на паразитів в органах дихання і урогенітальної системи.
Ним
Шкірні хвороби (екзема, стригучий лишай, кропив'янка), паразитарні інфекції, лихоманка, малярія, кашель.
Ним надає сильну підтримку захисним системам організму, допомагаючи підтримувати природний імунітет. Ним підсилює обмін речовин і стимулює апетит. Оскільки Ним є гірким і терпким він особливо ефективний при порушеннях Пітти (жовч) і Капхи (слиз), тобто людям, схильним до хвороб печінки і зайвої ваги. При цьому він благотворно діє на зір та нормалізуює шлунково-кишкові розлади. Він має охолоджуючий, закріплює і стимулює травний ефект. Ним є одним з найбільш сильнодіючих очищувачів крові і детоксікаторов, які використовуються в аюрведі.
Кульбаба
Збирають в травні-червні. Виявляє найсильніші властивості проти паразитів в системі кровообігу, а також в її фільтрах - печінці та нирках.
Живокіст
Використовуються корінь і листя рослини. Протипаразитарна дія живокосту проявляється в крові, м'язах, мозку, нервові системі, більш всього він діє на паразитів органів дихання. Живокіст вважають сильним засобом, який регенерує тканини органів, з'їдених паразитами.
Перець червоний пекучий
Використовується плід. Сильна противопаразитарна дія червоного пекучого перцю відомо здавна. Він виганяє паразитів з травних органів; дихальної системи, вбиває їх в крові. Практично всі паразити, що живуть в зазначених системах, - від вірусів до великих стрічкових глистів, а також грибки - не витримують атаки червоного перцю.
Перець чорний, запашний, стручковий
Плоди використовуються як прянощі. Ефірні масла плодів перцю виявляють противопаразитарну дію в травні, дихальні системах та в органах кровообігу.
Чорний перець - один з найпотужніших продуктів, що знищують глистів і грибки в кишечнику. Масляний настій чорного перцю можна закапувати в ніс для оздоровлення слизової носа і боротьби з гельмінтами в мозку. Сприяє знищенню паразитів, що викликають рожистие запалення і фурункули, знищує віруси герпесу. Змішаний з медом, сильно діє на грибки і глистів в легенях.
Петрушка
Використовується насіння, корінь, листя рослини. Протипаразитарна дія петрушки проявляється в крові, м'язах, плазмі. Найбільш сильну протигрибкову і протибактеріальну дію вона виявляє в урогенітальні і травні системах. З неї можна готувати настої (з трави і насіння), відвари (з кореня), постійно додавати в їжу в свіжому вигляді і в порошках з сушеної зелені і кореня. Продукти з петрушки особливо ефективно діють на паразитів, що активізуються при охолодженні організму і перевтомі. Свіжий сік петрушки (2 ч. Ложки вранці натщесерце) - відмінний протипаразитарний засіб при трихомонозі та хламідіозі.
Пижмо
Пижмо використовується в лікуванні від черв'яків. Зовнішнє застосування - використовується для лікування корости, бліх і вошей. Слід пам'ятати, що пижмо є отруйною рослиною і потрібно дотримуватися дозування. У разі паразитів травного тракту, аменореї і нудоти використовуйте настій з квіток пижма звичайного. Одну чайну ложку подрібненої сухої рослини залити однією склянкою окропу і залишити під кришкою протягом приблизно 15-20 хвилин. Після закінчення цього часу суміш процідити і пити протягом дня в розділених дозах.
Подорожник
Використовуються тільки молоді, ніжні листи, які потрібно збирати в першій половині літа. Відомий сильним впливом на гноєрідну флору і паразитів, що мешкають в крові.
Полин звичайний
Використовується надземна частина - трава. Протипаразитарний ефект проявляється в системі кровообігу, травні, дихальні, урогенітальні (у жінок) і нервові системах. Спектр дії досить широкий: круглі і стрічкові глисти, бактерії, найпростіші, грибки і віруси багатьох видів. Відмінний засіб - відвар з полину, в тому числі і в зборах трав (довести до кипіння і настояти); і порошок з сухої трави.
Полин можна вживати навіть під час вагітності: він зміцнює плід, допомагаючи плаценті фільтрувати найдрібніших паразитів: лептоспір, токсоплазм, хламідій.
Полин можна використовувати разом з імбиром і м'ятою.
Ревінь
Основна протипаразитарна дія проявляється на паразитів видільної та травної систем. Ревінь і страви, приготовані з нього (настої, киселі, порошки), вбивають віруси гепатиту, дизентерійну паличку, багато видів грибків і гноєрідні культури. За своєю дією на паразитів кишечника ревінь схожий на насіння льону.
Роза
Використовуються квіти рослини, що володіють широким спектром протипаразитарного дії. Рожеве ефірне масло згубно для грибків, для гельмінтів багатьох видів.
Пелюстки троянди, як свіжі, так і сухі, можна настоювати в меду або воді, отримуючи рожеву воду. Протипаразитарний ефект троянди проявляється в системі кровообігу, урогенітальні (у жінок) і нервові системах.
Ромашка
Широкий спектр дії на паразитів - від великих стрічкових глистів до вірусу гепатиту. Протипаразитарний ефект проявляється в травні, дихальні та нервові системах.
Сандал
Протипаразитарна дія проявляється в системі кровообігу, травні, дихальні та нервові системах. Діє згубно на найпростіших, мігруючих в крові личинок, паразитів в тканинах легенів, в урогенітальної системі (знищує хламідії і трихомонади), вбиває паразитів шкіри, паразитів, проникаючих в нервову систему (оперізуючий лишай), б'є гонококи, герпес і інші віруси.
Слива
Використовується внутрішня поверхня кори. Протипаразитарний ефект проявляється в нервові, травні, дихальні системах та системі кровообігу.
З кори сливи готують відвари, сиропи (діють на паразитів в легенях) і порошки. У корі сливи присутня синильна кислота, яка очищає від паразитів легені і лімфосистему, а гіркий мигдаль і плодові ядра є постачальниками ефірних масел, що надають регенеруючу дію на поїдені паразитами тканини. Роздратування (кашель, бронхіт, коклюш, спазми бронхів і серцебиття) припиняється. Настої з кори сливи, що приймаються всередину, очищають судини очей.
Солодка
Протипаразитарний ефект проявляється у всіх тканинах організму людини: в нервовій системі, в системі травлення, дихальні, урогенітальні системах.
Як противопаразитарний засіб солодка ефективно діє при глистових інвазіях в кишечнику, при паразитах в легенях (кашель, бронхіти, біль в горлі, ларингіт, виразки - наслідок міграції личинок паразитів з кров'ю), при циститах - паразитарне ураженні урогенітальної системи (хворобливі сечовипускання).
Деревій
Протипаразитарний ефект проявляється в системі кровообігу, дихальні та травні системах. Застосовується від вірусів герпесу, найпростіших (хламідій і трихомонад), бактерій гноєтворних видів до плоских і круглих глистів. Добре поєднується з м'ятою перцевою (для жінок), мелісою (для чоловіків), шавлією і ромашкою.
Кріп
Використовуються листя, стебло, насіння. Ефективно і згубно діє на паразитів в травній системі, печінці та підшлунковій залозі, в урогенітальні системі, в шкірі, в системі кровообігу. Кропове масло вбиває грибки, гноеродну інфекцію.
Фенхель
Протипаразитарні властивості проявляються в травні, сечовидільні та нервові системах. Насіння фенхелю приймають по 1 ч. Ложці після їди.
- Суміш насіння фенхелю, кумина і коріандру (1: 1: 1) сприяє травленню, виганяючи паразитів з кишечника.
- Насіння фенхелю і коріандру (1: 1) приймають в їжу для боротьби з паразитами в сечовидільні системі.
- Насіння фенхелю сприяє очищенню від паразитів в тканинах грудної залози і збільшення лактації у годуючих матерів.
Хвощ
Хвощ надає сильну дію на паразитів в органах дихання та сечовидільній системах (чоловіків та жінок). Допомагає навіть при венеричних захворюваннях. Це кровоочисний засіб. Хвощ - носій кремнію - елемента життя. Він зміцнює нервову систему і кістки. Адсорбує на себе віруси (грипу, гепатиту та інших).
Часник
Протипаразитарний ефект проявляється у всіх органах і системах людського організму. Спектр впливу часнику дуже широкий - немає таких паразитів, яких би він не зміг знищити.
Шавлія
Протипаразитарні властивості шавлія проявляє в органах дихання, системи кровообігу, травній та нервовій системах. Згубно діє на паразитів різних видів - віруси грипу, гепатиту; найпростіші і бактерії; плоскі, круглі і стрічкові глисти, численні групи грибків.
Ехінацея
Протипаразитарні властивості ехінацеї проявляються в системі кровообігу, лімфатичні та дихальні системах. На Сході ехінацею зараховують до рослин, котрі виявляють противірусну, антибактеріальну, антисептичну, знеболюючу, протиглисну і протигрибкову властивості.
Чебрець
Про лікувальні властивості чебрецю відомо ще з давніх часів. У цєї рослини багато корисних елементів, таких як гіркі і дубильні речовини, смоли, камедь, жири, урсолова і олеїнова кислоти, вітаміни B і С. Його корисні властивості проявляються в антисептичному, ранозагоювальному і дезинфицируючому впливі на організм людини. Трава знайшла своє застосування в косметології, медицині, харчовій промисловості.
Чорний горіх
Одним з найбільш ефективних протипаразитарних засобів природного походження є чорний горіх. Чорний волоський горіх успішно застосовується в паразитології та онкології, що цілком може бути обумовлений паразитарною природою злоякісних пухлин, якої останнім часом дотримується все більше дослідників. У чорному горісі відзначається більш висока концентрація юглонів і поліфенолів, ніж у волоському горісі. Поліфенольні речовини, що володіють лікувальною дією, містяться також в зеленому чаї і в деяких інших рослинних продуктах, але в чорному горісі їх набагато більше.
Ялівець
Листя і плоди ялівцю містять ароматичне масло, виявляючи протипаразитарні властивості. Подрібнені плоди і листя ялівцю можна додавати в салати, перші і другі страви. Основні ударні властивості ялівцю проявляються при впливі на личинок, віруси і грибки, що мешкають в органах дихання і активізуються при переохолодженні організму.
 
Для тих хто, з якихось причин, не хоче чи не може займатись траволікуванням є непогана альтернатива, в вигляді фітапікомпозиції "ФіІТАПІКЛІН".
Зразу відзначу - гіркий, гидкий ( хоч і створений на базі продуктів бджільництва) але напрочуд дієвий засіб,.))

 

 

 

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)