e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ну хтож на собі не відчув дискомфорт який виникає в результаті безсоромної єксплуатації здоров’я.

Є така народна мудрість: «Всі болячки приходять через ноги, а виходять головою», тому і починати доглядати за своїм здоров’ям рекомендується з ніг. Про те що їх потрібно тримати сухими і в теплі нагадувати зайве, та все ж, особливо влітку, незважаючи на дотримання цих умов, уберегтись від проблем не завжди є можливо. Порепані п’яти чи болючі «кісточки», з легкістю можна отримати за будь яких умов. І питання до «Дядька Google» «Що робити?» досить часте на просторах інтернету.

Про всяк випадок нагадуємо. Все геніальне просто! Беремо невелику мисочку (такого розміру, щоб тільки помістилися в неї ноги), наливаємо 1,5 літри води, щоб була горяченькая, але не дуже. Додаємо в воду 4 столових ложки перекису водню. Ставимо ноги в воду і сидимо. Вже через кілька хвилин створюється таке враження, що ви парили ноги принаймні півгодини. Якщо підошви дуже запущені, посидьте довше. Ви самі відчуєте ефект, коли потрете нога об ногу, як вони «скриплять» від чистоти. Далі як рекомендують обізнані потріть підошви і п'яти спеціальної теркою або пемзою. Після цього добре буде втерти суміш гліцерину з оцтом . ( на 60 млгліцерину 20 мл оцту) оцет 9%, можна яблучний , гліцерин також необхідно брати без домішок. Загально відомо що гліцерин, притягуючи вологу робить шкіру м’якішою. Він також має антисептичні та ранозаживляючі властивості, а оцет підсилює його властивості. Якщо не ліньки, можете обробляти, цією сумішшю, ноги хоч кожен день. А ванночки з перекисом - один раз на тиждень. Якщо підошви сильно запущені, потрібно процедуру повторити кілька разів. Нічого не буде, крім користі!

Ще однією, також досить дискомфортною проблемою ніг є «кісточки» - гулі біля основ великих пальців ніг. Найбільш ефектиний лікувальний ефект за твердженням знахарів забзпечують різного роду ванночки.

Один з найпростіших але досить ефективних рецептів виглядає слідуючим образом: На 1 літр пеплої води необхідно додати 2 столові ложки морської солі і 10 крапель йоду. Такі ванночки необхідно робити протягом місяця, опускаючи ноги на 10-15 хвилин.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)