e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ну хто не знає цю дивовижну рослину, яка мирно покоїться на поверхні практично будь-якого озера або болота. Ми настільки звикли до її присутності, що практично не помічаємо, як і повітря яким дихаємо. І тільки коли її дуже багато ми, лаючись, викидаємо її на берег, щоб очистити місце для купання. А лаємо ми її даремно. Не тільки для хорошого травника, а й для простого смертного ця рослина є відмінним засобом від безлічі хвороб, без будь яких побічних наслідків.

Завдяки високому вмісту солей: йоду, брому та інших життєво важливих елементів, що входять до хімічного складу ряски, тритерпенові сполуки і флавоніди які надають виразний протівоканцерогенний вплив (це підтверджено експериментами), ця рослина не раз допомагала, нашим предкам, підтримувати міцне здоров'я в самих різних умовах.

 

Крім того вона ще володіє і протиалергічними, протимікробними, протиглисними, протизапальними, жарознижуючими, спазмолітичними, сечогінними, в'яжучими, кровоспиними і загальнозміцнюючіми властивостями. Відаючі знахарі рекомендують застосовувати її: при простудних, алергічних і шкірних захворюваннях, кропивниці, вітіліго, різних пухлинах і набряках, укусах змій і комах, бешихових (рожистих) запаленнях, фарингітах і бронхітах, при ревматизмі і подагрі. Класичний спосіб приготування і застосування: взяти 2 ст. ложки подрібненої ряски, залити 0,5 л горілки. Настояти 7 днів, часто струшуючи. Пити по 25-30 крапель, розводячи в 1 ст. ложці води. Приймати 3 рази на день за 30 хвилин до їжі. При алергії середньої тяжкості, в якій би формі вона не виявлялася, найбільше підходить спиртова настоянка цієї рослини. Зазвичай рекомендується настоювати протягом семи днів 1 чайну ложку свіжої промитої трави ряски в 50 мілілітрах горілки, приймати по 15-20 крапель в чверті склянки води 3 рази на день.

Є й альтернативні рекомендації як наприклад :. На пляшку горілки кладуть повний стакан свіжої ряски. За рідкісним винятком іноді використовують і сушену, у тій же пропорції, різниці в результатах, помічено не було.
У перші 2-3 дні настоюють ряску на світлі, потім переносять в темне місце, (в закриту шафу). Витримують 4 тижні, після чого проціджують і прибирають на зберігання. При постійній температурі настоянка зберігає свої властивості не менше двох років.
При алергії курс лікування ряскою такий: в перший тиждень - по 20 крапель на чарку (50 мілілітрів) води 3 рази на день до їди; у другий тиждень - по 30 крапель; в третьому - по 40, а починаючи з четвертого тижня - по 50 крапель 3 рази на день до їди протягом тривалого часу, поки не буде використана вся настоянка з пляшки.

Маленьким дітям спиртову настойку замінюють порошком із трави ряски: по 1 чайній ложці врівень з краями, розвівши в воді, 3 рази на день. Можна скачати кульку з порошку з варенням або медом.
При лікуванні ряскою спостерігалися - навіть при самій обережній оцінці - досить-таки непогані результати.
Єдине, що необхідно пам'ятати при зборі ряски так це те що переважними місцями збору, безумовно, є тихі лісові озера подалі від житла, а з степових озер треба вибирати такі, де по берегах немає колгоспної ріллі.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)