e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Є така штука, називається «критичне мислення». Для переляканих, недоступна по визначенню. А тому немає ніякого сенсу їм щось доводити. Для більш поміркованих - "Ларчик" відкривається просто. Аргументів "проти" більш ніж достатньо, аргументів "за" тільки один, якщо "штрикнетесь", то можливо в найближчих 3-6 місяців «проскочите».

Не будемо зараз про права людини, їх намагаються порушити цинічно, жорстко, безапеляційно. Вдасться владі це зробити чи ні, поживемо побачимо. Все залежить від того, наскільки глибокий переляк влада здатна навіяти суспільству, і не менш важливо, наскільки психічно здорове суспільство і може адекватно сприймати те що відбувається.

Те що людей намагаються ввести в оману, очевидно навіть для тих, хто живе за принципом: «Сказали треба, значить треба». Для тих же хто звик приймати самостійні рішення, опираючись на досвід, повноту інформованості, ступінь присутності інтелекту, обов’язковість вакцинування виглядає досить сумнівною.

Попри те що хвороба існує, і таки досить підступна - методи профілактики та боротьби з нею, викликають велику недовіру.

Перше що викликає недовіру – статистика поширення. (В Україні, статистика взагалі, «дама» примарна, яку «танцює» влада, а не істина чи здоровий глузд).

Про те за якими технологіями вона так оперативно формується, важко навіть уявити, викладаються якісь загальні цифри – без будь якого  ранжування, порівняльного аналізу і т.п. Незважаючи на те, що проблема не сьогоднішнього дня і прогнози по її щвидкому вирішенню у всьому світі, м'яко кажучи невтішні, ( в будь якому випадку, нас намагаються в цьому упевнити засоби масової інформації) тим не менше, якоїсь зрозумілої інформації, для об'єктивного аналізу, немає.

Мені, наприклад, цікаво знати про перебіг захворювання, в середовищі ромської спільноти. Цигани, люди вільні, як від політики та будь яких суспільних страхів, так і пов’язаних з ними вимогами. Згідно логіки, вони мають бути найбільш вразливі, до розповсюдження інфекції, в середовищі своїх соплемінників. Тим не менше, історія про це замовчує. Напрошується висновок, або вони не хворіють, або якось не так, або знають як з цією хворобою боротися. В будь якому випадку це має бути цікаво.

Іншим індикатором є висновки і сумніви провідних спеціалістів, в області вірусології. Ніхто навіть не намагається вступати з ними в дебати. Містечкові лікарі вимушені щось белькотіти про підзвітність, звільнення з роботи, годування сім'ї, тільки не про відповідальність за можливі наслідки.

Можна довго перераховувати всі недоречності, які виникають на шляху намагання зробити українців "здоровішими", але всі вони викликають подив і недовіру - недовіру і подив.

Ну, і в кінці-кінців, маємо свої спостереження як в колі близьких та друзів, так і взагалі, а вони ой який сумнів викликають, особливо коли хтось з "відповідальних" безапеляційно в чомусь переконує, (не маючи ніякого підгрунтя для таких переконань)...

Все це наводить на висновок що, так звана пандемія, проблема не стільки медична як політична…

В.Горда

 

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)