e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Чи знаєте ви яка нація є нацією довгожителів? Нація де люди люди вважаються старими, тільки після досягнення віку в 75 років, при тому не тому що так визначило керівництво країни, а тому що до цього віку переважна більшість, просто не хворіє якимись серйозними хворобами і зберігає досить жвавий темперамент та ясність розуму. В середньому її громадяни спокійно доживають до 90 років не дуже переймаючись дієтами, табакокурінням, та забрудненням оточуючого їх середовища.

Так – так, це японці. (На відміну від українців, які насилу дотягують до 60).

А чи знаєте ви що японці, за споживанням меду, на душу населення, перші в світі (2.5-3кг проти наших 1-1.5кг), а українські пасічники також живуть набагато більше ніж їх пересічні співвітчизники?

Ще не менш цікаво, що до 1917 року мед, та інші продукти бджільництва, продавались в аптеках як ліки.

 Та не зважаючи на те що, за виробництвом меду Україна посідає п'яте місце у світі, поступаючись лише Китаю, Аргентині, Туреччині та США, українці досить мляво використовують цей цілющий продукт, в своєму раціоні харчування.

Причин, як завжди, декілька:

Лікарям та фармацевтам не вигідно рекламувати цей засіб лікування. (Занадто доступний)

З пересічних громадян, мало хто розуміється на справжніх властивостях меду, та інших продуктах бджільництва. Користуючись цим, слабеньким розумінням, різного роду шахраї, продають досить неякісні, а часом і зовсім не продукти бджолиного виробництва.

Ще одна причина, оскільки продукти бджільництва є досить таки біоактивними, їх не всі можуть споживати як заманеться, без ризику додати собі інших проблем, в вигляді алергії чи чогось подібного.

Та все ж при правильному вживанні, у вас є досить чималенькі шанси дожити до глибокої старості, при ясній свідомості, та досить задовільному стані опорно-рухального апарату.

Якраз над цими питаннями добре попрацювали засновники компанії «ФІТАПІСВІТ», та й створили чималенький перелік продуктів, запропонувавши ефективні методики лікування та профілактики найбільш поширених болячок.

Випробувавши деякі з них на собі, можемо засвідчити – таки працюють:)) Вважаючи що в здоровому оточенні, шансів і собі бути більш здоровішими, також більше, було вирішено трішечки порекламувати цю компанію, а більше її продукцію, та може й собі щось заробити, для подальшого розвитку нашого інтернет - проекту.

А тому, чекайте подальших публікацій на вищеозначену тему, допомагайте своєму здоров'ю, та й будьте здорові.

Більш детально по продукції на сторінці:Продукти компанії ФІТАПІСВІТ

До речі. Є така думка, що "медиками" називали знахарів які лікували громадян продуктами бджільництва. А "аптека" походить не від слова "апотека" а від слова "апітека" де апі - бджола і тека - місце зберігання. В такому випадку місце зберігання бджолиних продуктів.(Або - бджолиний склад)

Читайте також: МЕД

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)