e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ендокринна система контролює більшість процесів, що відбуваються в організмі людини. Вона є найважливішою регуляторною системою. Будь-який збій в працездатності залоз внутрішньої секреції неминуче відіб'ється порушеннями функціонування організму в цілому.

Щитоподібна залоза - королева ендокринних залоз, що бере участь в процесах регулювання обміну речовин і розвитку як окремих клітин, так і всього організму.

Зовні щитоподібна залоза нагадує підкову або метелика. Цей симетричний орган складається з двох часток і короткого перешийка та розташовується на передній поверхні шиї попереду трахеї.

Основна функція щитоподібної залози - виробництво комплексу гормонів, що відповідають за гомеостаз в організмі людини. Цей орган ендокринної системи є синтезатором кальцитоніну та йодтиронинів (йодовмісних гормонів) і відіграє важливу роль в узгодженні нервових імпульсів, що впливають практично на всі аспекти розвитку: психічні, інтелектуальні та фізичні. Кожна клітина, всі тканини потребують постійного надходження гормонів щитоподібної залози.

До дисфункцій цього життєвоважливого органа належать підвищене (гіпертиреоз) та знижене вироблення гормонів (гіпотиреоз). Збільшений вміст гормонів щитоподібної залози провокує підвищену збудливість, безсоння, дратівливість та емоційну нестійкість. Відповідно низька їх концентрація призводить до протилежного ефекту.

Від результативності роботи органа в цілому залежить швидкість перебігу біохімічних реакцій в організмі людини, що визначає рівень працездатності та можливість протистояти інфекціям і захворюванням різної етимології.

Продукти бджільництва стабілізують та нормалізують стан щитоподібної залози при будь-якому порушенні її гормонотворної функції.

Використання медових композицій з маточним молочком у вигляді аплікацій на ділянку щитоподібної залози сприятиме емоційній стійкості, допоможе впоратися з такими ознаками емоційного збою, як близькі сльози, надзвичайна нервозність, довгий вихід зі стресової ситуації. Позитивно вплине на стабілізацію емоційного стану і регулярне вживання медової води, що забезпечить посилену циркуляцію рідини в організмі. Це істотно позначиться на настрої та самопочутті: вони покращаться, як і після фізичних вправ, що також сприяють збільшенню потоку лімфи, підвищенню рівня циркуляції міжклітинної рідини та збільшенню венозного кровотоку. А посилення безупинної циркуляції рідинного середовища організму, в свою чергу, гарантує надходження великої кількості поживних речовин та гормонів щитоподібної залози, що необхідні для забезпечення нормального функціонування нервової системи.

Людина інколи не усвідомлює, наскільки її поведінка обумовлена рівнем тих чи інших гормонів в крові. Наприклад, ознаки чоловічого поведінкового стереотипу - рішучість, певна агресивність, честолюбність - залежать від рівня чоловічого статевого гормону тестостерону, а почуття страху супроводжується виділенням гормону адреналіну.

Якщо імунна система міцна, організм виробляє більше інтерферону - білка, що забезпечує захист від захворювань, - та серотоніну - медіатора гарного самопочуття. Рівень їх вмісту визначає поведінкові емоційні реакції, відношення до життя і настрій людини. Зокрема, дефіцит серотоніну в головному мозку та спинномозковій рідині є причиною появи симптомів, що характерні для депресії та неврозів.

Рівень серотоніну та інтерферону здатний швидко підвищити рівень простих вуглеводних, що не потребують розщеплення і якнайбільше задіяні в забезпеченні енергетичних потреб всього організму. Наприклад, для підтримки нормальної діяльності головного мозку людини потрібно декілька десятків грам глюкози (простого вуглеводу) щодня.

Мед містить до 94 % легкодоступної фруктози та глюкози, що швидко засвоюються і живлять мозок, а також беруть участь в обміні речовин та енергії на клітинному рівні. Медова вода сповнює організм життєвою енергією та одночасно надає відчуття радості та повноцінності життя. Розчинені у воді медові композиції з маточним молочком сприяють відновленню функцій щитоподібної залози та обміну речовин як при підвищеній, так і при зниженій її функції.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)