e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Товста кишка є кінцевою ділянкою травного тракту, що відповідає за вивід з організму усіх відходів та неперетравлених у інших відділах травної системи речовин. Виконуючи роль своєрідного акумулятора непотрібних залишків, вона є наймісткішою частиною кишківника. При довжині майже 2 м середній діаметр товстої кишки становить 10-12 см. Це досить об'ємний трубчастий орган.

Анатомічно товста кишка складається з шести відділів: сліпа кишка, висхідна ободова кишка, поперечна ободова кишка, низхідна ободова кишка, сигмоподібна кишка та пряма кишка.

Слизова оболонка товстої кишки не має ворсинок, оскільки інтенсивність процесів всмоктування значно знижується. В товстій кишці закінчується поглинання води, вітамінів та поживних речовин із залишків їжі та формуються тверді маси. Для їх утворення, виведення та просування по відділах товстої кишки клітинами слизової оболонки секретується слиз.

Транзит їжі по кишківнику, до того моменту як її залишки вийдуть, в дорослої людини займає приблизно від 40 до 45 годин. В ідеалі кишківник повинен спорожнюватися стільки разів, скільки прийомів їжі здійснює людина. Це єдина труба: вуста людини і пряма кишка, вхід і вихід. Коли людина споживає нову порцію їжі, посилюється перистальтика і залишки попередньої мають вийти.

У період новонародженості випорожнення відбувається невдовзі після годування, а іноді й під час нього. Цей процес тісно пов'язаний з прийомом їжі. Як і під час першого годування, молоко, що отримує малюк, та смоктальні рухи, які він здійснює, дають сигнал для роботи всього кишківника. Досягнувши прямої кишки, вміст кишківнику швидко потрапляє на підгузок. Новонароджена дитина лише поїла - відразу спорожнилася. Коли починаються підгодовування, випорожнення у малюків відбуваються рідше.

Практично у будь-якої людини в товстій кишці присутнє калове каміння, причиною утворення якого є закрепи та різноманітні патології кишківнику.

Якщо їжа залишається у шлунково-кишковому тракті впродовж тривалого проміжку часу, рідина з фекальних мас повторно поглинається організмом і випорожнення стають більш сухими та твердими. Чим довше у кишківнику знаходяться відпрацьовані маси, тим сильніше вони висихають. Внаслідок цього утворюється завал, який ще більше ускладнює евакуацію залишків їжі. У дивертикулах (вигинах) кишківника з ущільненої маси формуються камені. Саме вони найчастіше є причиною зниження імунітету, дискомфорту та неприємних відчуттів.

Деколи подібні утворення накопичуються в організмі людини роками і досягають значної ваги та розмірів. Камені можуть бути як поодинокими, так і множинними, найчастіше мають округлу або овальну форму. В окремих випадках мають шарувату будову (на розрізі видно концентричні шари) та досягають 10-15 см у діаметрі. Зазвичай містять слиз, що ще більше ускладнює їх виведення з організму.

Калові маси локалізуються в поперечній ободовій кишці, що проходить в ділянці талії, між нею та пупком. Щоб розбити каловий камінь, потрібно застосувати певну фізичну силу. Але організм ніколи не дозволить заподіяти собі біль. Йому простіше тримати камінь в собі, ніж з больовими відчуттями вивести його крізь кишківник.

Мед формує у воді кластери, що оточують калове каміння та сприяють його руйнуванню. Він знищує камені, не дроблячи, а розріджуючи їх. Якщо грудку сухої глини покласти у воду, вона не лише стане м'якою та еластичною, але ще й збільшиться в об'ємі. Те саме робить медова вода з каловим камінням.

При вживанні медової води максимум 8 місяців двічі на день, калові камені виходять з організму масово. Перші 1-2 місяці медова вода санує кишківник. Далі вона продовжує всмоктуватись і, потрапляючи у міжклітинний простір, очищує клітинні мембрани. А це означає, що, працюючи на клітинному рівні, медова вода не лише очистить кишківник, але й нормалізує роботу клітин всього організму.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)