e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В статті «Що ви знаєте про довголіття?» ми вже писали, що одна з найбільш чисельних за кількістю старожилів нацією, є Японія. І це незважаючи на те що ця країна входить до списку країн з найбільшим споживанням алкоголю та курива. Технічний прогрес, також залишає свій негативний вплив, в вигляді забруднення повітря, води і таке інше. Тим не менше тривалість життя в Японії, до тогож досить якісного, досягає в середньому майже 84 років. На сьогодні це країна яка вийшла на перше місце в світі по цьому показнику.

В чому секрет? Важко сказати.

Але відомо одне – Японія займає перше місце з вживання меду та продуктів бджільництва.

Також відомо що Японці 100 відсотково вживають якісні біодобавки до свого харчування.

Звичайно, ніхто не заперечує і високий рівень медицини, алеж медицина вона таки буває різна.

Якщо японські лікарі не запереречують користь меду та біодобавок, ба, навіть пропагандують їх як ефективну складову, в протоколах лікування чи профілактики, то в Україні, цим майже ніхто, з лікарів, не переймається. Щоправда, відносно продуктів бджільництва, та їх ефективності, ніхто нічого і не заперечує. Тим не менш, основний акцент робиться на ліки з іноземними назвами, в складі яких часто-густо речовини з побічними ефектами більш шкідливими ніж ті які викликали ту чи іншу болячку.

Можна довго моралізувати з цього питання, та все одно віз поки що залишиться на місці. Політика держави в питанні медицинської реформи, можна вважати, нульова, якщо не гірше. Виходячи з цього, в черговий раз, наголошуємо на банальній істині: «Справа утопаючих, то справа самих утопаючих». А поки що все що ми можемо зробити в напрямку покращення ситуації - росповсюджувати інформацію, за допомогою якої ви зможете самостійно і більш ефективно розумітися на питаннях здоров’я та утримання його на належному рівні.

Виходячи з вищесказаного, одного разу, нашу увагу привернула відносно молода, відчизняна компанія з цікавою історією та патріотичними поглядами - «ФітапіСвіт».

Продукція цієї компанії, найбільш відповідає нашому баченню використання продуктів бджільництва, тому була представлена на сторінках нашого інтернет-видання та випробувана на протязі кількох років. Результат від її використання залишається незмінно позитивним.

Читайте також: Що ви знаєте про довголіття?

Всі питання з приводу продукциї компанії залиште тут:Контакти

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)