e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Сучасна клітинна теорія базується на тому, що клітина є найголовнішою формою існування життя. Будь-який організм має клітинну будову, а кожна клітина - це окремий організм, що має свої внутрішні параметри та систему обмежень, правил існування, розмноження та вдосконалення. В малому завжди можна побачити велике, а у великому - мале. Однак не завжди мікроскопічна основна одиниця може впоратися з тим, що потрібно для підтримання у нормі організму в цілому.

Організм людини - це сукупність майже 1014 клітин, що поділяються на понад 200 різновидів. Майже 100 трильйонів клітин групуються, утворюючи тканини та органи. Кожна клітина самодостатня, має свою систему відновлення, розвитку, тривалість життя. Найменше живуть клітини білої крові - 3-7 днів, тоді як еритроцити 120-140 днів тощо. При розпаді кожної клітини утворюється однорідна плазматична маса, що є стимулятором для утворення нових молодих клітин.

Пригадаймо дивовижну таємницю трансформації личинки на ранніх етапах розвитку бджоли. На 8-9 день закрита у чарунці стільника личинка повністю розчиняється, перетворюючись у желеподібну протоплазму. З цієї субстанції майбутня бджола починає знову себе вибудовувати. Формування нових клітин відбувається завдяки генетичному матеріалу, що знаходиться в нуклеїнових кислотах маточного молочка.

Схожість перебігу цих перетворень лише підтверджує генетичну спорідненість субстанції, що має назву маточне молочко, з клітинами організму людини. Маточне молочко містить подібну ДНК і так само є провідником позитивної енергії самовідновлення.

Клітинне оновлення організму людини відбувається постійно. За одну добу утворюється приблизно мільйон нових клітин і стільки ж відмирає. Стрімкими темпами оновлюються ті клітини, що взаємодіють з навколишнім середовищем. Наприклад, оновлення клітин шкіри відбувається впродовж трьох тижнів, а клітин слизової стінок кишківника - впродовж 3-5 днів. Клітин печінки оновлюються за 300-500 днів. Альвеоли здатні оновитися за один рік, а клітини, що розташовані на поверхні легень, регенеруються впродовж 2-3 тижнів.

Для цілковитого оновлення організму знадобиться 7-10 років.

Клітини постійно оновлюються та ДНК залишається незмінною з моменту народження клітини - ділення батьківських клітин - до кінця її життя. Батьківський ланцюжок ДНК слугує матрицею для синтезу дочірніх клітин. Інформація, що зберігається у батьківській ДНК, точно відтворюється і зберігається для подальшої передачі.

Регенерація - це найдосконаліший механізм захисту організму людини, дивовижний за надійністю та здатністю протистояти шкідливим впливам Зовнішнього середовища. Після відтворення структури ураженої тканини або ргана відновлюється і його порушене хворобою функціонування. У процесі

еволюційного розвитку, одночасно з ускладненням будови, виконання все більш різноманітних функцій, організм людини, нажаль, втратив здатність відтворювати цілісні органи. Залишилася лише здатність відновлювати втрачені клітини.

У тих випадках, коли регенеративні процеси через певні причини не відбуваються у повному обсязі, відновлення функцій здійснюється шляхом компенсації: посилюється робота клітин, що залишились. Це природна реакція організму на порушення його життєдіяльності, у процесі якої інтактні (вражені хворобою) органи, або їх частини, беруть на себе функції пошкоджених структур.

Так в ураженій гідронефрозом нирці життєздатні клітини вузенької смужки тканини нирки, незважаючи на їх нечисленність, продовжують виконувати важ­ливу для організму фільтрувальну функцію. Видалення частини шлунка, надрив спинного мозку призводять до того, що посилюється діяльність життєздатних клітин. У разі видалення частини або легені в цілому, або будь-якого іншого з парних органів, той, що залишився, працює «за двох» знову ж таки за рахунок посилення функції збережених клітин.

Функціонування може бути забезпечене й за допомогою інших способів компенсації: додаткове навантаження беруть на себе органи, так би мовити, сторонні, яким ця функція за звичних умов не властива. Якщо постраждав шлунок, процес перетравлення їжі компенсується підвищеною функцією тонкого кишківника, печінки і підшлункової залози.

Клітини різноманітних органів дублюють фізіологічні ефекти один одного. Завжди є можливість відновити функції навіть повністю втраченого органа.

Організм самостійно обирає спосіб відновлення функцій залежно від обсягу пошкодження та місця його знаходження. Але у всіх випадках відновлювальні процеси будуть відбуватися краще, якщо людина зуміє використати внутрішні резерви Організму. Відновлення матиме кращі часові та якісні характеристики за умови спеціального клітинного харчування продуктами бджільництва, що цілковито засвоюються організмом, нормалізують фізіологічні функції, сприяють зародженню і формуванню нових клітин усіх органів і тканин.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)