e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Який би орган ви не лікували, яку б болячку не підхопили – памятайте наступне: Ваше лікування буде набагато ефективнішим, якщо ви зробите все від вас залежне щоб серце і легені привести в порядок в першу чергу. Це два органи з початку роботи яких починається ваше життя і закінчується коли вони перестають працювати.

Лікарі, як правило, на цей факт рідко звертають вашу увагу, вважаючи що ви людина освідчена і шкільний курс біології та анатомії якимось чином таки осіли в глибинах вашої свідомості. На жаль це не єдина помилка лікарів тому спробуємо нагадати…

Серцево-судинна система - базова в анатомії людини. Серце, кровоносні судини і сама кров утворюють складну мережу, по якій плазма та формені елементи крові транспортуються в організмі. Кров безперервно циркулює по кровоносних судинах, проникаючи в усі органи та тканини, ніби зв'язуючи їх. Вона транспортує кисень від легень до тканин, вуглекислоту від тканин до легень. Доставляє до екскреторних органів продукти обміну речовин, що підлягають видаленню, і змушує працювати серце - центральний орган серцево-судинної системи.

 Серце - це чотирикамерна помпа, що перекачує кров з вен до артерій. Цей м'яз характеризується безмежною витривалістю та працьовитістю. В умовах спокою серце ритмічно скорочується з частотою 60-80 уд. / хв. Скоротившись лише один раз, викидає в аорту 60-70 мл крові зі швидкістю 1,6 км / год., за день роботи перекачуючи 760 л крові через 60 тис. судин.

Коли зупиняється серце - зупиняється життя.

Щоб не збитися з ритму, цей своєрідний двигун щоденно потребує якісного пального. Від того, чим людина нагодує власне серце, залежить не лише якість його роботи та довговічність, але й стан всіх інших органів і систем організму.

Слабке серце не може повною мірою забезпечувати кров'ю мозок, печінку, нирки та інші органи, які, недоотримуючи кисень та поживні речовини, починають відразу гірше працювати. Мозок припиняє швидко опрацьовувати інформацію, що надходить. Порушення в роботі печінки та нирок призводять до перебоїв у виконанні їх основних функцій зі знешкодження утворених в процесі обміну шкідливих речовин та їх видалення з організму. Посилюється інтоксикація, що ще більше погіршує роботу серця.

Відбувається самоотруєння організму. Якщо шкідливі речовини накопичуються у лімфі - страждає бронхолегенева система, шкірні покриви, формуються камені та доброякісні утворення. Накопичення продуктів розпаду у крові породжують проблеми з серцем та судинами, а також основними фільтрами організму - печінкою та нирками. З часом, через наявність великої кількості залишків обміну речовин, рідини внутрішнього середовища організму згущуються, швидкість руху лімфи та крові знижується, змінюються їх біологічні характеристики.

Будь-яке ослаблення плинності крові призводить до осідання холестерину і жирових речовин на стінках судин та формування атеросклеротичних бляшок. Наявність плям баластних речовин викликає звуження просвіту судин до повної їх облітерації (закриття отвору), сприяє тромбоутворенню та судинним катастрофам - інфарктам та інсультам.

Обсяг крові у дорослої людини становить приблизно 7,7 % від усієї маси тіла, тобто в середньому в організмі циркулює 5-6 л крові. Артерії доставляють кров, що збагачена киснем, від серця до усіх органів, вени несуть кров з баластними речовинами від органів до серця, а всю іншу роботу виконують капіляри, з'єднуючи артеріальну систему та венозну.

Капіляри — це найтонші судини в організмі людини, що беруть участь в обміні речовин між кров'ю та тканинами. їх діаметр у середньому становить 5-10 мкм.

Конгломерати токсинів різної величини, кількість яких зростає в згущеній крові, можуть закупорити капілярний отвір і місцево частина капілярної сітки не долучається до кровообігу. Надлишок холестерину також знижує плинність крові та здатність до деформації мембран еритроцитів, завдяки чому еритроцити діаметром 8 мкм проходять крізь капіляри діаметром 2-3 мкм. Ригідні, переван¬тажені холестерином еритроцити та продукти розпаду, що з'єднані у конгломерати різної величини, закупорюють мікроциркуляторне русло, знижуючи трофіку тканин. Відбувається порушення периферичного кровообігу.

Поступово кількість таких ділянок збільшується, а об'єм циркулюючої крові залишається незмінним, що призводить до підвищення артеріального тиску. Він завжди є вторинним симптомом. Хронічно підвищений тиск знижує еластичність судинного каркаса. У місцях закупорки судини стоншуються та розтягуються, втрачають гнучкість та пружність.

Продукти життєдіяльності бджіл широко використовуються у профілактиці атеросклерозу, вони розширюють кровоносні судини, нормалізують серцевий ритм та сприяють підвищенню імунітету. Бджолине обніжжя з квіткового пилку відновлює тонус судин, розріджує до норми кров, відновлює периферичний кровообіг. Маточне молочко відновлює тонус гладких м'язів, що утворюють середній шар судинної стінки, нормалізує мікроциркуляцію. Розчинені у воді медові композиції з маточним молочком ефективно нормалізують як підвищений, так і знижений артеріальний тиск, а також регулюють його різкі коливання.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)