e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Вода в організмі людини - це універсальний розчинник, в якому відбуваються усі біологічно важливі процеси. Організм дорослої людини у стані спокою, без високої розумової та фізичної активності, впродовж дня втрачає до 2,5 л води. Для нормального функціонування він потребує оптимального водного балансу: втрата води через випаровування і виділення повинна компенсуватися її надходженням.

Брак води, в першу чергу, позначається на обсязі крові. Чим менше рідини, тим більша густина крові, що призводить до уповільнення швидкості кровотоку. Відповідно сповільнюються процеси постачання поживних речовин до клітин і виведення продуктів життєдіяльності з організму.

 

Зневоднення може призвести до розвитку незворотних патологічних процесів. Лише сильний стрес викликає в організмі каскад реакцій, подібних до реакцій при зневодненні. Тобто стрес рівнозначний зневодненню, а зневоднення - сильному стресу. Саме тому найпростіший спосіб вивести людину зі стану стресу - напоїти її водою.

Будь-яка комплексна оздоровча програма починається з вживання медової води. Цікаво, якщо випити літр медової води і після цього встати на ваги, маса тіла збільшиться лише на 400 г. Якщо випити звичайну воду - вага збільшиться на 1000 г.

Мед структурує воду, а структуризація - це енергетично витратний процес. Мед витрачає власну енергію на впорядкування внутрішньої взаємодії молекул води. Він відновлює водневі зв'язки, поєднує молекули в стійкіші з'єднання - ланцюжки. Це сконцентрована спресована енергія в сполуках між молекулами води. Вона й полегшує вагу. На противагу, кип'ячену (мертву) воду організм перетворює на структуровану за рахунок власних витрат внутрішньої енергії.

Для приготування медової води слід використовувати лише сиру воду: джерельну, бутильовану, негазовану мінеральну. Готувати її потрібно безпосередньо перед вживанням, а не заздалегідь, оскільки через півгодини після розведення меду у воді розпочнеться процес самопереварювання меду за допомогою ферментів, що містяться у ньому. Правильно приготовану медову воду клітини засвоюють миттєво, вбираючи усю користь меду та структурованої води.

Медову воду зазвичай п'ють вранці натщесерце, відразу після прокидання та ввечері перед сном. Не потрібно побоюватися пити медову воду проти ночі, очікуючи вранішніх набряків, навпаки, вона попередить їх виникнення, оскільки розвантажить нирки.

Ідеальне співвідношення: розчинити 1 столову ложку меду в склянці сирої води. Це розчин меду, що ідентичний плазмі крові людини і засвоюється організмом, як і грудне молоко, повністю та без додаткових енергетичних витрат. Розчин містить всі мікро- та макроелементи, що необхідні для побудови клітини і, таким чином, сприяє проведенню нервового імпульсу.

Медова вода комфортної кімнатної температури всмоктується слизовою оболонкою порожнини рота набагато швидше, ніж холодна. Прийом холодної медової води безпосередньо перед вживанням їжі викликає підвищення рівня кислотності та збільшення секреції шлункового соку, має послаблюючий ефект. Холодну медову воду краще вживати при зниженому рівні кислотності шлунка, а при підвищеному слід розчиняти мед у теплій воді.

'Якщо потрібно поліпшити роботу кишківнику та шлунка, медову воду потрібно пити швидко, залпом. При одномоментному потраплянні рідини до шлунка, сфінктер (круговий м'яз, що при скороченні замикає перехідний отвір) відразу відкриється, і медова вода потрапить безпосередньо до дванадцятипалої кишки та очистить кишківник.

Структурована медова вода використовується на потреби організму повністю. Вона всмоктується в шлунково-кишковому тракті без додаткової ферментації. Мікроелементи меду активізують наявні ферменти і у поєднанні з водою розще­плюють будь-які фрагменти неперетравленої їжі, беручи безпосередню участь у процесі травлення.

При дефіциті структурованої води в організмі, навпаки, розпочинаються об'ємні процеси. З невикористаних продуктів роботи клітин формується каміння в жовчному та сечовому міхурах, нирках та підшлунковій залозі.

Структурована медова вода має каменедробні властивості, розщеплює в крові та лімфі невикористані токсичні продукти розпаду, тим самим відновлюючи оптимальну питому вагу крові. Нормалізує проведення нервового імпульсу та сприяє прискоренню лімфовідтоку. За рахунок структурованих кластерних зв'язків нормалізує роботу клітин організму. А це гарантує регулярне оновлення всіх внутрішніх органів на клітинному рівні.

Вода з медовими композиціями Компанії ФІТАПІСВІТ® сприяє очищенню організму. Вранці додати у воду медові композиції з маточним молочком - МЕДОЛАКТ, ПОЛЕВІТОН; ввечері - ПОЛЕМОЛ, МЕДУНІЯ.

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)