e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Життя підказує, що стара іронічна фраза:" Спасіння тонучих, є проблемою самих тонучих", з реалізацією останньої медичної реформи, не така вже банальна.

Судячи з усього того що нам вдається спостерігати, програма природнього відбору, запущена на повну "катушку" і тому, любі мої українці, діставайте з бабусиних скринь старі знахарські рецепти, починайте вчитися варити зілля, та й живіть собі довго, а якщо вистачить коштів на аптеку, то може вдасться придбати щось більш швидкодіюче. Виходячи з останнього, можливо вам не завадить знать, як управлятись з шприцом. Одним словом вчіться робити ін'єкції.)))

Внутрішньом'язова ін'єкція - найпоширеніший і найпростіший спосіб введення в організм лікарських препаратів. Такі уколи рекомендується робити в найбільш великі м'язи в місцях, віддалених від основних кровоносних судин і нервів.

  Як правило, для ін'єкції в сідницю використовують 3 або 5 кубові шприци. Після проведення уколу всередині м'язової тканини утворюється депо, з якого препарат, завдяки розгалуженій системі судин, потрапляє в кров і розноситься по організму.

Саме в сідничних м'язах у людини знаходиться найбільш потужний шар м'язової тканини, яка має мало нервових закінчень.
Дуже важливо все зробити правильно, адже з ліками справу маєте. і також недосвідчений "помічник" може залишити великі і некрасиві гематоми.

 

 

Підготовка до ін'єкції
Обов'язковою умовою при введенні препаратів в м'яз є дотримання елементарної гігієни.
Перед уколом слід ретельно вимити руки. Необхідно підготувати препарат, стерильний шприц, лезо, яким розкриваються ампули, вату, спиртові серветки або горілку. Щоб ін'єкція була менш болючою, рекомендується використовувати довгу тонку голку.

Проведення уколу
Якщо ви робите укол іншій людині, найкраще, щоб він лежав. У такому положенні легше досягти повного розслаблення м'язів. При проведенні ін'єкції самому собі також бажано прийняти горизонтальне положення, хоча, при достатній вправності, собі укол можна робити і стоячи.
Голка вводиться строго в крайню верхню чверть сідничного м'яза. В цьому випадку ви повністю убезпечити від потрапляння в нерв або кровоносну судину.
1. Вийміть шприц з упаковки і надіньте на нього голку;
2. Огляньте ампули: звірте назву і концентрацію препарату;
3. Протріть ампулу з препаратом ваткою, змоченою в спирт;
4. Розкрийте ампулу спеціальним лезом;
5. Наберіть в шприц необхідну кількість препарату, не торкаючись голкою стінок ампули;
6. Протріть спиртової серветкою намічений для введення препарату ділянку сідниці;
7. Підніміть шприц голкою вгору і випустіть невелику цівку, щоб в шприці не залишилося повітря;
8. Обережним сильним рухом введіть голку в м'яз під прямим кутом;
9. Повільно натисніть на шприц і введіть препарат;
10. Дістаньте шприц і протріть ваткою місце уколу, злегка помассировав його.
Ін'єкції, як правило, вводяться не одноразово, і розраховані на певний курс. Деякі з препаратів, наприклад вітаміни групи B, доставляють досить болісні відчуття.
При тривалому курсі слід чергувати сідниці і робити уколи на відстані 1-2 см один від одного. В області уколу можна робити йодну сітку, яка прискорює процес розсмоктування препарату і знижує відчуття болю і дискомфорту.
Проста шпаргалка.
Внутрішньом'язові - 90 градусів
Підшкірні - 45 градусів
Внутрішньовенні - 25 градусів градусів
Внутрішньошкірні - 10-15 градусів.

Продовження буде...

 

 

 

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)