e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

×

Повідомлення

Failed loading XML...

Сечовидільна система людини - це система органів, що формують, накопичують та виділяють сечу. Складається з пари нирок, двох сечоводів, сечового міхура і сечовивідного каналу.

Основними сечоутворювальними структурами є нирки - органи фільтрації плазми крові від продуктів життєдіяльності організму. Крім фільтраційної, нирки виконують функцію залоз, що виробляють гормони, які необхідні для процесів кровотворення і регулювання артеріального тиску.

Анатомічно і фізіологічно сечові шляхи тісно пов'язані з органами репродуктивної системи, а захворювання сечостатевої системи у чоловіків і жінок мають вкрай неприємні наслідки.

Найбільш розповсюдженими патологіями нирок та сечового міхура є: пієлонефрит (запалення нирок бактеріальної етіології), нефролітіаз (сечокам'яна хвороба нирок) та цистит (запалення сечового міхура).

ПІЄЛОНЕФРИТ

1  етап (6 тижнів)

АПІ-ВІ (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + ЧАГА-БІ-ФІТ (по 1/2 чайної ложки 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + МЕДУНІЯ (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + ФІТАПІ (наносити на поперековий відділ 1-2 рази на день).

2  етап (6 тижнів)

АПІ-ВІ (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + АПІКОРН (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + МЕДОЛАКТ (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + ФІТАПІ (наносити на поперековий відділ 1-2 рази на день).

ГОСТРИЙ І ХРОНІЧНИЙ ЦИСТИТИ

1  етап (6 тижнів).

АПІ-ВІ (по 1 чайній ложці до 6 разів на день у період загострення, потім застосовувати 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + АПІКОРН (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + МЕДОЛАКТ (по 1/2 чайної ложки 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + ПУНКТОВІТ / ЕКСТРАСАН (змішати у співвідношенні 2:1 і наносити на ділянку проекції сечового міхура, застосовувати 2-тижневими курсами з 2-тижневими перервами, чергуючи з ФІТАПІ).

2  етап (4 тижні).

АПІ-ВІ (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + ЧАГА-БІ-ФІТ (по 1/2 чайної ложки 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + ПУНКТОВІТ / ЕКСТРАСАН (змішати у співвідношенні 2:1 і наносити на ділянку проекції сечового міхура, застосовувати 2-тижневими курсами з 2-тижневими перервами, чергуючи з ФІТАПІ).

З етап (4 тижні).

КОНТРАСОЛТ (по 1/2 чайної ложки 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + АПІКОРН (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + МЕДУНІЯ (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі).

СЕЧОКАМ'ЯНА ХВОРОБА

1  етап (1 місяць).
АПІ-ВІ (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + Функціональна програма ДОВГОЛІТТЯ.
 
2  етап (1,5 місяця).
КОНТРАСОЛТ (по 1/2 чайної ложки 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + АПІКОРН (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + ФІТАПІ (наносити у вигляді аплікацій на поперекову ділянку, застосовувати 2-тижневими курсами з 2-тижневими перервами).

3  етап (2 місяці).

АПІ-ВІ (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + ЧАГА-БІ-ФІТ (по 1/2 чайної ложки 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + МЕДУНІЯ (по 1 чайній ложці 3 рази на день за ЗО хвилин до приймання їжі) + ФІТАПІ (наносити у вигляді аплікацій на поперекову ділянку, застосовувати 2-тижневими курсами з 2-тижневими перервами).

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)