e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Blackwater ( "Чорна вода") - американське охоронне підприємство (приватна військова компанія), засноване в 1997 році Еріком Принцом і Елом Кларком.

1. Росіяни.

З ними воювати навіть не цікаво. Стріляють безладно, про прицільну стрільбу не знають. Часто шпарять в землю собі під ноги. Звична справа поцілити в свого. Розбігаються в різні сторони після кількох жертв або пострілу з танка.

Рейтинг - м'ясо.

2. Африканські регуляри.
Відрізняються від своїх диких побратимів тільки наявністю форми і скромними навичками прицільної стрільби. Боєздатні проти дикунів, але зіткнення з більш вмілим противником, навіть арабами, приводить їх в паніку і втечу. Діяти в гармонії з бронетехнікою не вміють в принципі.

Рейтинг - м'ясо в упаковці.

3. Араби.
Найманці, повстанці, часто регуляри ... Поняття тактики і стратегії для них так само далекі, як принади Саманти Фокс середньому пі ... асу з берегів Сени. Їх війна - вистрілювати в сторону противника ящики патронів, кличучи при цьому в бар і періодично підриваючи себе всім, що потрапляє рід руку. Втім, останнє не відноситься до регулярів, вони відносно мовчазні і дисципліновані, вміють користуватися гранатами.

Рейтинг - зручна мішень.

4. Американські регуляри.
Скільки фільмів знято про непереможну американську армю ... Є тільки одне АЛЕ. Янки абсолютно не вміють воювати без артпідготовки, танків і авіаударів. Якщо територія не була випалена до стану безлюдній пустелі, солдати туди не підуть. А якщо йдуть, то назад не повертаються. Стріляють дуже непогано, відмінно скоординовані, але розгублюються перед будь-яким опором. Після чого стають легкою здобиччю. Втрати переживають важко, аж до повної втрати боєздатності. Труси.

Рейтинг - кусючі собаки.

5. Американські найманці.
Непогані бійці. Уміють діяти як командою, так і поодинці, прекрасні стрілки. Зустрічаються відчайдушні особи, з якими впоратися часом непросто. Але у них є дуже слабке місце - мораль. І відсутність вмотивованості, крім грошей. Трупу гроші не потрібні, тому більшість з них не лізуть туди, де зовсім гаряче. І всіляко уникають першої лінії вогню.

Пси війни, якщо оцінювати.

6. Азіати.
З регулярними не стикався. Найманці ж здатні влаштувати болісний головний біль будь-якому супротивникові. Якщо діють групою. Що у них в голові, незрозуміло, але вони здатні на будь-яку нерозсудливість. Прекрасно стріляють, часто діють із засідки, в яку противник потрапляє згідно з хитромудрим планом. Азіатам наплювати на підтримку технікою, літаками і снарядами. Їм плювати, є патрони чи ні. Головне - наявність побратимів. Але поодинці вони на жаль, стають не ефективні.

Рейтинг - армія імператора.

7. Кавказці і афганці.
Сильні воїни. Прекрасні стрілки. Витривалі, хоробрі.
Уміють діяти групами, поодинці, мотивовані і підступні. У бою діють грамотно, здатні на тактику і стратегію. Не лякаються техніки і авіаударів, ефективно діють із засідок.
У них є єдине слабке місце - нездатні битися до останнього подиху, рідкісний боєць здатний пожертвувати собою заради спільної перемоги. Якщо тільки він не шахід, але це зовсім інша історія ...

Рейтинг - справжні Бійці.

8. Українці.
Протидіяти взводу українців - лютий, кривавий пиз ... ець. Вони б'ються до кінця, до останнього патрона, а коли закінчуються боєприпаси - пускають в хід все, що є під руками. Смертельно поранив українця? Краще не чіпай його, швидше за все перед смертю - він затиснув собою гранату без чеки. Українці винахідливі, мають прекрасну інтуїцію. І ... Пох ...їсти. Літак прилетів? По ... уй, зіб'ють саперною лопаткою. Танк? По ... уй, якщо не зламані руки. Бійці, що жодного разу не тримали СВД, в критичний момент здатні потрапити з неї на межі дальності. І по ... уй, що це був останній патрон, будуть бити ворога самою гвинтівкою. Тактика і стратегія? Та будь ласка! Будь-яким складом, від армії до напівживого каліки, який тримає в поодинці роту противника. Українці, навіть найманці, не здатні відступати. А якщо відступають - будьте впевнені, вони просто біжать за патронами.

Рейтинг – дуже небезпечний противник.

Додати коментар


Захисний код
Оновити