e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Нездатність політиків вирішувати проблеми сьогодення очевидна. Загальні фрази. Загальні методи управління. Загальна бездарність.
Недавно від досить освідчених людей почув тезу.
Виявляється, що не можливо зпрогнозувати стратегічну концепцію розвитку на покоління вперед.
По перше покоління це не 100 років. 100років це століття.
Покоління змінюється в середньому через20-30 років.
 
По друге, у всі віки і покоління перед людьми стояли три основні проблеми: проблема здоровя, проблема їжі, та проблема своєї печери.(Для забезпечення умов безпеки для себе і сім′ї)
Все інше похідне. Тільки вирішення цих трьох проблем гарантує виконання основного закладеного природою інстинкту - продовження роду.
Звідси і очевидними є завдання на майбутнє.
Збереження природо-єкологічного стану планети на рівні який би забезпечував здоровий розвиток суспільства без додаткових умов.
Розвиток аграрнотехнічних технологій які забезпечили б бездефіцитний та екологічно чистий об'єм кормової бази для суспільства в умовах зростаючої народжуваності.
Розвиток будівельно – технічних технологій та будівництво житла.
В забезпечення всіх трьох напрямків, безперечним чинником, до розвитку, є технології поповнення джерел енергії, знову ж таки, з застосуванням екологічно-чистих технологій.
Зрозуміло що все це не можливо без розвитку науково-дослідницьких та інженерно-технічних закладів
Які в свою чергу, не будуть мати перспектив розвитку, без добре розвинутої навчально-освітницької системи.
Все досить зрозуміло крім одного чому ця робота не ведеться. Та суєта яку видають за роботу нічого спільного з нею не має.
Озираючись на минуле, політики пробують розгледіти в ньому фундамент для побудови майбутнього.
Минуле з його досить крихким підґрунтям не може бути фундаментом для майбутнього.
Але минуле може бути досить мудрим вчителем щоб убезпечити нас від помилок які людство наробило на шляху еволюції.
Коли ми говоримо що Господь зробив нас по образу і подобі своїй мало хто в цей час розуміє що Господь робив нас творцями, бо якраз це і є його істинним образом. У всіх релігіях він однаково визначається як Творець усього сущого. Неважко збагнути що та частина людей яка має творчі здібності та використовує їх еволюційного розвитку людства і є підданими Господніми. Та ж частина, яка свої здібності використовує на руйнування створеного Господом світу є підданими Сатани (і ніяк інакше). Є третя частина – неспроможних до самовизначення, це і є «овечки».    

Додати коментар


Захисний код
Оновити