e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Урок 1
Чоловік заходить в душ, у той час як його дружина тільки-но закінчила митись. Звучить дзвінок у двері. Дружина швиденько загортається у рушник і біжить відчиняти двері. На порозі стоїть Боб. Як тільки він її побачив, він сказав: "Я дам вам 800 доларів, якщо ви знімете рушник". Думаючи декілька секунд, жінка робить це і стоїть перед Бобом голою. Боб дає їй 800 доларів і йде. Дружина одягає рушник і вертається до ванної кімнати. "Хто це був?" - запитує чоловік. "Боб, сусід", - відповідає дружина.
"Чудесно, - говорить чоловік, - він нічого не говорив про 800 доларів, які він мені винен?".
Мораль історії: діліться з акціонерами інформацією про кредити, які видаєте, оскільки Ви можете опинитись у неприємній ситуації.

Урок 2
Священик пропонує монахині підвезти її. Сідаючи до машини, вона закидує ногу за ногу таким чином, що її стегно оголюється. Священик ледь не потрапляє в аварію. Як тільки-но він вирівняв машину, він кладе монахині руку на ногу. Монахиня каже: "Отче, Ви пам'ятаєте Псалом 129?". Священик забирає руку. Але, змінивши передачу, він знову кладе руку їй на ногу. Монахиня повторює: "Отче, Ви знаєте Псалом 129?". Священик просить вибачення: "Пробачте, сестро, але плоть слабка". Доїхавши до монастиря, монахиня тяжко зітхає і виходить.

Приїхавши до церкви, священик відкриває Псалом 129. У ньому говориться: "Рухайся далі і шукай, вище ти знайдеш щастя".
Мораль історії: якщо ви погано знаєте свою роботу, багато можливостей для розвитку пройдуть повз Вас прямо у вас під носом.

Урок 3
Торговий представник, секретарка та менеджер йдуть обідати і знаходять античну ламу. Вони труть її, і з неї вилазить Джин. Він каже: "Я виконаю по одному бажанню кожного з вас".
"Я перша, я перша!", - говорить секретарка. "Я хочу зараз бути на Багамах, на яхті, і ні про що не думати".Пшш! Вона зникає.
"Тепер я, тепер я", - говорить торговий представник. "Я хочу бути на Гавайях, відпочивати на пляжі, з масажем, нескінченим запасом мохіто і коханням усього мого життя". Пшш! І він зникає.
"Тепер твоя черга", - говорить Джин менеджеру.
"Я хочу, аби ті двоє повернулись до офісу після обіду".
Мораль історії: завжди давайте Вашому босові висловитись першим.

Урок 4
Орел сидів на дереві, відпочивав і нічого не робив. Маленький кролик побачив орла і запитав: "А можна мені так само сидіти як ти і нічого не робити?".
"Звісно, чому б і ні", - відповів орел. Кролик сів під деревом і почав відпочивати. Раптом з'явилась лисиця, схопила кролика і з'їла його.
Мораль історії: щоб сидіти і нічого не робити, Ви повинні сидіти дуже, дуже високо.

Урок 5
Індичка говорила з биком. "Я мрію залізти на верхівку дерева, - зітхала вона, - та в мене так мало сил". "Чому б тобі не поклювати моє лайно?", - відповів бик, - у ньому багато поживних речовин".
Індичка склювала купку лайна, і це дійсно дало їй достатньо сил, аби забратись на нижню гілку дерева. Наступного дня вона з'їла ще та досягла другої гілки. Врешті-решт, на четвертий день, індичка пихато сиділа на верхівці дерева. Там її помітив фермер і збив вистрілом з рушниці.
Мораль історії: маніпуляції з лайном допоможуть вам опинитись на вершині, але не втримають вас там.

Урок 6
Маленька пташечка летіла на південь, аби перезимувати. Було так холодно, що вона змерзла і впала на землю. Поки вона там лежала, корова пройшла повз і накакала на пташечку. Лежачи у коров'ячому лайні, пташечка відігрілась, коров'яче лайно повернуло її до життя! Пташці раптом стало так добре, що вона выд задоволення заспівала.
Кішка, яка пробігала повз, почула спів і вирішила розібратись, у чому річ. Йдучи на звук, кішка знайшла пташку,  та й з'їла.
Мораль історії:
1). Не кожен, хто нагадив на вас, ваш ворог
2). Не кожен, хто дістає вас з лайна, ваш друг
3). Коли ви глибоко у лайні, краще тримати язика за зубами

Додати коментар


Захисний код
Оновити