e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

У Жовтих Водах наліпили 6500 вареників для бійців АТО!

10 лютого в місті Жовті Води на території “Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти” вчергове відбулася акція “Нагодуй бійця”.

В акції приймали участь волонтери від 3 до 84 років. Серед тих, хто цього дня приєднався до акції були бізнесмени, студенти, депутати, пенсіонери, вчителі та журналісти, учасники АТО та діти тих, хто зараз захищає нашу країну .

“Всіх цих людей об’єднала одна мета: нагадати тим, хто нас захищає, про дім, родину, затишок, турботу, яких їм так не вистачає там, від Волновахи до Широкино”, – говорить Катерина Кетова, учасниця акції “Нагодуй бійця”.

В планах ініціаторів даного заходу  – ГО “Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій” – цього разу було наготувати 100 п’ятилітрових відер вареників, квашеної капусти та  моркви по-українські.

Наталя Шум, одна з активних волонтерів акції “Нагодуй бійця”, на своїй сторінці у соцмережі facebook зазначила: “Ми вистроїли такий корабель із 63 відер з варениками / 6тис. 500 шт / 28 відер наквашеної капусти .. 24 банки – вишкварки з часником. 4 мішки сухарів. 12 лавашів. Ми разом з вами перечистили : 120кг картоплі, 20 кг моркви. Почистили та піджарели 50кг цибулі.  Порізали та пережарили 75кг сала. Пошаткували для квашення капусти 150кг і використали ще 21л. олії. 103 кг муки”.

Нагадаємо: Минулого року під час проведення акції “Нагодуй Бійця” жовтоводські волонтери наліпили 4 000 вареників для бійців АТО

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити