e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Іронія долі закреслює вже п'ятого підряд Президента України. І не залежно від віку, рівня освіти, та ще якихось умовностей, ні один з них так і не став, хоч скільки не будь, маленьким оберегом, для її народу. Не беремо до уваги першого президента (Кравчука). Хоча б через те, що за владу не чіплявся, пішов на дострокові вибори без лишнього апломбу і спекуляцій, нічого видатного не зробив (як виявилось з часом), але й шкоди великої теж не завдав. Хоча й були гріхи, та були вони досить об’єктивні на той час.

А от чотири після нього, це «Чорна пісня України». Про таких кажуть: «В них в руках, мухи сексом займаються». Справедливості ради до цих чотирьох треба було б доєднати ще кілька сот брехливих, продажних депутатів, але то вже окрема тема, оскільки «свинота1 пастухам2» не рівня… Ні, звичайно не всі були «свинями» і не всі наввипередки бігли до «пастухового» корита, хватаючи один одного за хвіст чи за більш предметну частину тіла, але переважна частина, складала ту критичну масу, яка своїм виском перекрила, спокійний, зосереджений голос досвідчених але надто вже невпевнених «котів3».

Треба визнати, що суспільству бадьоре хрюкання «підсвинків» було миліше ніж невдоволене буркотіння «котів». « Коти» здавались зарозумілими та ледачими, а от підсвинки!… Хоча з рештою, підсвинки виросли в величезних «свиней», що теж суспільству не сподобалось. Їли вони як не в себе, з кожним днем вимагаючи все більше і більше, голос в них зміцнів, а толку з них все не було та й не було.

В цей час «пастухи» даючи один одному дулі запевняли суспільство, що тільки вони знають що потрібно робити, щоб це саме суспільство не перетворилось в «підсвинків», але при цьому мало що їсти. Звичайно ж вони брехали. Вони просто не знали як, а тому і не могли цього зробити.

Пройшло більш ніж четверть століття… Для «пастухів» і «підсвинків» майже нічого не змінилося, а от народ «просів». Битий війною, податками та брехнею, почав збирати клунки та шукати собі більш «успішні села». Воно звичайно діло хазяйське. У кожного своя сорочка… Та мені чомусь здається, якщо послати «пастухів» під три чорти, разом з їх «підсвинками», та звернутися до мудрості предків, за якою не «Свині та пастухи» вирішують як людям жити, а найуспішніші та найдосвідченіші серед них (людей), з Богом в серці та вогником в душі, то моя мила, люба Україна забула б і про втому, і про злидні, і про інші негаразди, що так спотворюють її ніжне, та все ж стомлене, сумне обличчя.

1. "Свинота, підсвинки" і т.п. - не голодна, але низькодуховна частина суспільства, нездатна до індивідуального аналізу оточуючого простору та індивідуальної відповідальності, а тому потребує зовнішнього управління знаходячись в групі собі подібних, де відчуває себе комфортно та безпечно. Готова підтримувати кого і що завгодно, за умови забезпечення їй її зони комфорту. З цієї причини, легко перебігає від однієї групи до іншої, переймаючись тільки однією думкою:"Де краще годують?"

Яскравим прикладом є більша частина депутатів Верховної Ради України.

2. "Пастухи". Особи що здійснюють зовнішнє управління групами "свиней" і т.п. Для цього широко використовують, далекі від моральних, методи та технології групового управління.

Яскравим прикладом є вищі посадові особи держави.

3. "Коти". Коти вони і в Африці коти. Вони все бачать, все знають, але вони самі по собі, тому в групи вони не збираються, відповідальності теж стараються уникати, через що ні на чому не наполягають, а замість того, спостерігають наскільки спраджуються їх прогнози.

Яскравих прикладів дуже мало, можна перераховувати поіменно, але реклами ми  їм створбвати не будемо.

Додати коментар


Захисний код
Оновити