e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Коли мене питають: «Ти за кого?»
Відповідаю: «За себе».
Бо я куркуль, в мене багато чого є. Це: моя батьківщина, моя родина, мої друзі, мій бізнес і ще багато чого мого.
Єдине чого мені не вистачає, то це впевненості, що вдасться все це зберегти.
І хвилювання моє не безпідставне.
Дивуюсь. Коли дебілізацію   видають за декомунізацію, коли реформи оцінюються не за якістю а за кількістю. Коли патріотизм, виявляється, це боротьба з пам’ятниками, назвами вулиць, святами, зневага до пенсіонерів, та ще якась руйнівна херня.
Дивуюсь і відкрито про це кажу.
Тоді мене питають: «Ти хто по життю?»
Націоналінтернаціоналіст – відповідаю.
Це як? – Питають.
Це коли мені подобаються люди будь якої національності з усіма необхідними «клепками» в голові, але в українців їх має бути з запасом і вони повинні міцно триматися на своїх місцях.
Мене і батьки і інші мудрі люди вчили. Все познається в порівнянні. З огляду на це, я й аналізую те, що відбувається навколо.
Коли про СРСР починають "щебетати" люди, які його знають тільки з засобів пропаганди, мені стає смішно. Звичайно життя медом там не було, це правда. І черги були, і дефіцит був, і автомобілі вважались великою розкішшю, і ще багато чого противного. Але чомусь пропаганда лукавить, замовчуючи дуже важливе. - Все те відбувалось після великої руйнівної війни, результатом якої залишились попіл, вдови, інваліди та море сліз. І не дивлячись на все це, люди за 25 років, (вже до початку 70-х) відновили промисловість, освіту, науку, відбудували міста та села - поставили країну на ноги. За останні ж 25 років, маючи хоч і не передову, але більш розвинуту економіку чим, наприклад, в Польші, новостворена еліта, вбила все, що ті люди побудували до чого, прагнули, та посадила країну на «п’яту точку». І тепер, від переляку за скоєне, починають лайном мазати ті часи. Хто не будь задавав собі питання: «Чому люди які, здавалося б найбільше постраждали від тоталітарного режиму, вважають його менш руйнівним чим той що мають зараз?"
Рабська психологія скажете? Можливо... Але чи стали вони вільними сьогодні?
Працювати не вміють!?
Чого ж не вміють, Європа до якої вони їдуть на заробітки навіть дуже ними задоволена.
Але ж як їм працювати в рідній країні, коли в них обманом та хитрістю ще й за підтримки держави різного "калібру" шарлатани, позабирали знаряддя праці. При цьому державні діячі корчать з себе дурників стверджуючи, що держава не може бути ефективним власником. (Це при тому що всі важелі впливу: на економіку, політику, законотворчу діяльність і т.д. знаходяться якраз в "руках" держави. Більш того, ці не ефективні власники та менеджери чомусь вважають нормальним тримати під своїм впливом силові структури та збройні сили України. Хіба не парадокс?!)  А хіба після того як народне майно перейшло в приватну власність, економіка країни зміцнилася і народ став жити краще?
Знову перекручують, намагаючись дефективність видати за ефективність.
Невже хтось справді гадає, що люди мають з цим погоджуватись?
На мій погляд ні.
Спочатку треба створити щось біш-менш конкурентне, а тоді вже можна порівнювати і критикувати. А інакше це у нас називається "голий піз*ьож",
Що ж до теперішніх порівнянь - давайте по найважливішому.
Майже всі ми погоджуємось, що найважливішим є життя людини, яке напряму залежить від здоровя, безпеки, та як це не банально, фінансового забезпечення.
А звідси й питання: Чи маємо ми, в порівнянні з минулим, більш якісні системи забезпечення всіх цих чинників.
Будь яка не упереджена людина скаже вам що ні!
Хіба: лікування стало дешевшим і ефективнішим?
Ні!
Освіта стала дешевшою і ефективнішою?
Ні!
Наука зміцнилася?
Ні!
Відкрились якісь не будь ефективні галузі в промисловості?
Ні?
Пенсіонери стали жити краще?
Ні!
Гроші перестали витікати за рубіж? (офшори)!
Ні!
Знизилась корупція?
Ні!
Стало безпечніше на вулицях?
Ні!
Ваші проценти по кредитах нижчі чим в СССР?
Ні!
Висновок! Ми не вилізли з лайна, ми тільки глибше в нього занурюємось.
Якщо владу не турбують ці нескінченні «Ні!»,то знову ж таки, хіба ті люди які не бажають захлинутись цим лайном такі вже й дурні?
 
В.Горда

Додати коментар


Захисний код
Оновити