e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Я не хотів би нагадувати ту банальну істину, що земля України належить українцям. На сьогодні це скоріше лозунг, а не реальність, тому в сторону лозунги, а про реальність трохи глибше.

Так от, реальність полягає в тому, що більшість земельних ресурсів сільськогосподарського призначення, якими сьогодні оперують «сірі» латифундисти, в кінечному результаті, контролюються громадянами що мають в своєму користуванні паспорти російської федерації.

Попередні можновладці досить продуктивно сприяли розвитку такої ситуації та трохи не встигли - переграли самі себе, створивши ситуацію, результатом якої народився МАЙДАН та відчуття національної гідності в звичайних українців.

 Головна ідея полягала в тому, щоб спровокувати лідерів майбутніх виборів, на необдумані радикальні кроки які привели б до стихійних заворушень і в кінцевому розрахунку, дали можливість долучити цих лідерів до компанії Юлії Володимирівни Тимошенко ( хоча б до закінчення виборів).

Таким чином, це відкривало можливість, перед чинним президентом, залишитись на новий термін і довести справу розвалу України до повного завершення, на привелику користь росії. (Були й інші варіанти розвитку подій з невеликими відхиленнями від основного сюжету, але результат передбачувався один).

Єдине чого не було в розрахунках цих варіантів - МАЙДАНУ.

Вважалося, що такий спонтанний потужний рух національної самосвідомості в Україні вже неможливий.

Звичайно, спостерігаючи як на очах розвалюється, десятиріччям вибудовувана схема, кремль, в своїй істериці, забув про все і хапнув те що лежало найближче – Крим.

(Взагалі то істерика, поганий радник, бо відключає мозок від сприйняття реальності майже на всі 100%. Спроба військового захвату Донецької та Луганської областей то вже результат її продовження, бо знову таки, в кремлі ніхто не розахував, що така кількість добровольців і волонтерів попреться заганяти москалів назад за поребрик).

На сьогодні з істерикою москалі трохи впорались.

А тепер уявіть:

-Україна приймає закон про вільний обіг землі…

-Як вже було сказано вище – більшість «латифундистів» мають, в своїх карманах, російські паспорти.

-Після прийняття закону та формальної легалізації, кому буде належать земля...?

-Правильно! Громадянам Росії!

-Чи захоче кремль, під прикриттям захисту інтересів та майна своїх громадян, ввести в Україну свої війська?

-Та без проблем!

-Чи здатна міжнародна спільнота протистояти таким діям?

-Як підказує найновіша історія: «Аж ніяк!». Навіть коли земля ще належить, Слава Богу, українцям.

Тому посилайте всіх хто марить розпродажем нашої Батьківщини, під три чорти.

Василь Горда.

Додати коментар


Захисний код
Оновити