e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Є в мене таке давнє спостереження. Ми - українці, на граблі не наступаємо, ми на них танцюємо.

І здається навіть маємо від цього неабияке задоволення. Ходячи по колу, вибираємо між поганим і ще гіршим.

Чи то витримки не вистачає, чи розуму, чи взагалі з головою щось не те, але, в результаті, знову роззявивши рота, слухаємо і плещимо в долоні тим, котрі вже сотні раз роздівали нас до нитки, під фразу відомого персонажу з фільму "Невловимі месники".

- Сьогодні ми у вас одну корову візьмемо, а завтра дві віддамо".

В результаті, якщо щось від корови нам потім і залишається, то це сліди які ведуть з нашого двору. І тим не менше багато хто вірить що ці пройдисвіти, хоча б роги від їхньої корови, таки, повернуть.

ДАРЕМНО!

Клептоман не може не красти, а шахрай не може не дурити - природа така!

Єдине що вони, насправді можуть, то це підвищувати рівень своєї майстерності та безпринципності. І треба віддати належне, роблять вони це досить сумлінно, не скуплячись вкладати, раніше видурене, в нові проекти, по експроприяції залишків у, досить вже зубожілих, українців. 

Розрахунок тут простий. Всетаки дещо в українців ще є. І це дещо набагато цінніше чим те що вже вкрадено.

Так, вірно, це земля!

Не вийшло війною - "катали" на сцену!

Ой як будуть "катать",  ой як солодко співатимуть: і про мир, і про дружбу, і про світле майбутнє... А скільки лжепатріотів будуть допомогати...

Особливо серед журналістів.

Видовищ буде стільки, що про хліб багато хто забуде.

Ні, звичайно не всі журналісти свині. Є серед них і досить розумні та відповідальні в одночас, але загальна масса - щось таке... Ніяке!

Тому тримайтесь "люди добрі", тримайтесь і думайте, бо голова не тільки для того щоб в неї їсти.

В. Горда

P.S.   Щоб не бути голослівним, невеличка стаття від Тетяни Даниленко:

Мій останній ефір на ZIK

17 червня 2019, 16:18

Стадії шоку, заперечення, депресії позаду. Написано і не запощено кілька текстів про те, як я мріяла про цю професію з дитинства, наскільки потребую чесного заробітку. Я хочу залишатися журналістом, телеведучою. За інших обставин раділа б можливості попрацювати в команді професіоналів, приведених новим власником. Рейтинги ZIK виростуть, а картинка виглядатиме нарешті дорого. Жаль, що команди крутих професіоналів працюють лише на поганих хлопців.

Є різні погані. Але конкретно Віктор Медведчук у 80-их особисто брав участь у кафкіанських судах над українськими дисидентами. Він повів на довгу, несправедливу й принизливу смерть поетів Василя Стуса та Юрія Литвина. На початку 2000-их саме він вибудовував систему цезури, проти якої повстала професія. Я опинилася в самому жерлі повстання – на опозиційному 5-у каналі.

Весь мій життєвий шлях проти того, щоб читати в ефірі про "про гражданский конфликт на Юго-Востоке Украины" або питати у Віктора Володимировича, як йому вдається бути розумним та красивим одночасно. Дехто зі знайомих дивується: Тарас Козак – нормальний мужик, ти теж нормальний мужик, хіба ви не зможете подалати ідеологічні розбіжності й домовитися про певний ступінь твоєї автономії?

Ні, не зможемо. Бо не Тарас Козак, а Віктор Медведчук і Росія.

Росія – "ненормальний мужик". Він відриває з м'ясом шматок моєї країни. Він ні за що вбив мого близького друга, оперного співака і просто чесну людину. Він покалічив добрий десяток моїх знайомих, а кількох позбавив усього нажитого майна. Тепер він відібрав у мене професію.

Zik був останнім каналом, де власник не диктував інформаційний порядок денний. Канал представляв усю палітру думок – від ультраправих до ультралівих. Бували моменти "зашкварів", але після кожного з них хтось грюкав дверима – цей колектив ніколи не читатиме з листочка про "гражданский конфликт".

Останнім часом російські федеральні канали цитували ZIk, називаючи "бандерівським каналом". Якщо росіяни чи їхні сателіти купують щось "бандерівське", то не для того, щоб воно таким і лишалося. "Ополченцы", газ і медіа – грають ту саму роль, що й "Град", "Смерч", "Торнадо". Тільки медіа – зброя підступніша. Вона вбиває всіх зразу.

Сьогодні о 21.30 мій останній ефір на ZIK. Він буде про те, що я люблю найбільше – свою професію. Я відмовляюся стріляти людям в голови.

Оригінал тут: https://blogs.pravda.com.ua/authors/danylenko/5d0793361ddcb/?fbclid=IwAR1Pi4rR_PP9ihZmuJCyBUOdZuoFho7iPms7ES8ADklmt-ebpzN64I5CoKI