e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Гроші. Як багато ми про них знаємо і як мало ми вміємо ними користуватися. Одні їх обожнюють, інші клянуть. Але і ті і інші страждають при їх відсутності. Люди самі придумують собі проблеми не бажаючи зізнатися, що проблеми ці - результат їх невігластва, в першу чергу. Задають питання, відповіді на які, очевидні і прості, в тому числі, і щодо грошей. Адже не важко запам'ятати і зрозуміти що гроші це матеріалізований вид фінансової енергії. Зі своїм дуже потужним еволюціонуючим багато століть егрегором. І як будь-яка енергія, фінансова енергія вимагає до себе поважного і дуже уважного ставлення. В іншому випадку у Вас є всі шанси серйозно постраждати від цієї енергії, так як закон причин і наслідків, відносно неї, працює як ніде швидко і ефективно.

Для, більш образного, сприйняття вищесказаного, уявіть собі, що фінансова енергія це аналог електричної енергії. Вона так само не видима, не має запаху, смаку, але має дуже чіткі правила ставлення до неї. Якщо ви навчилися її розуміти і станете слідувати правилам поводження з нею, вона не тільки не буде становити для Вас небезпеки, а й може стати незамінним помічником у вирішенні багатьох життєвих проблем. І навпаки - невиправдане нехтування правилами взаємин між вами, рано чи пізно, призведе Вас до поразки цією енергією аж до смертельного результату.
Чи можна навчитися жити поза впливом цієї енергії? Можна, але навряд чи Вам це сподобається. Значно простіше вивчити і зрозуміти правила поводження.
Зробити це зовсім не складно, варто лише запам'ятати.
Як і будь-яка інша енергія, енергія грошей живе рухом. Звідси - не створюйте непотрібних перешкод на її шляху. (Такими перешкодами можуть бути жадібність, накопичення, ненависть до грошей і т.п.)
З іншого боку - безрозсудне і беззмістовне використання цієї енергії так само призведе до негативного результату.
Важливо пам'ятати - гроші і їх енергія, це інструмент, створений не Богами, а людиною, і сприймати їх необхідно як інструмент, а не як щось священне, що потребує обожнювання і поклоніння.
І ще. Існує помилкова думка, що гроші придумали євреї. Це не правда, євреї ними навчилися користуватися. При цьому, багатьом з нас часто не подобається як вони це роблять.

Є простий і ефективний вихід…

Навчитися використовувати цю енергію, так як нам би хотілося. Бо як казав відомий персонаж Галушка: «Каждий, в свойом колхозє, повинен строїть, цвітущую жизнь, сам.»

В.Горда