e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Що відрізняє один народ від іншого окрім кольору шкіри? Хтось скаже: « Та! Багато чого». І правда, багато чого, але це багато, вкладається всього в декілька речей – мова, звичаї, обряди, що об’єднується одним простим словом КУЛЬТУРА. Чи може існувати народ без своєї культури? Певно що ні. Точніше люди як фізичні особи – так, а як народ – ні. І чому так, навіть пояснювати не потрібно. Проблеми сьогоднішнього світу тісно пов’язані зі спробами «глобалістів» нівелювати межу між народами, перетворивши їх в однорідну, соціально невизначену масу людей. З погляду їх, (глобалістів) це має вирішити проблеми пов’язані з міждержавними конфліктами за ресурси для життязабезпечення. На перший погляд, наміри досить благі і навіть біблійні. Але!!! Однорідну масу потрібно утримувати на одному, достатньо високому, соціальнозабезпеченому рівні, (інакше внутрішніх конфліктів не уникнути) на що у глобалістів, сьогодні, шансів дуже мало.

Без масштабного розвитку технологій штучного інтелекту і пов’язаних з ним виробництвом робототехніки, результат цієї ідеї буде буде м’яко кажучи нульовим. Одночасно без такого ж масштабного скорочення населення Землі, ця ідея, також, прямуватиме до 0. Деякі намагання і фрагменти реалізації планів «глобалістів», ми досить чітко спостерігаємо сьогодні в очевидь. Проте, чи готові ми до такого розвитку подій? Навряд. Чи готові глобалісти? Вони експерементують. Бо в умовах, навіть досить розвинутого, капіталізму це малоймовірна перспектива. При стрімкому скорочення робочих місць, виникає дилема (як це дико не звучить) або утилізувати надлишок робочої сили, або забезпечити їй необхідний прожитковий мінімум для існування. Другий варіант передчачає зміну політикоекономічного устрою на близький до коммуністичного, а це неподолаємий бар’єр для сьогоднішніх можновладців. В такому випадку питання утилізації немає ніяких альтернатив, і ми з вами потихеньку перетворюємось на матеріал для утилізації. Це не конспірологія, це варіанти еволюційного розвитку і еволюційного вибору. Звичайно знайдеться купа пропагандистів які будуть тупотіти ногами і наполягати на тому що автор цих рядків трішечки не того. Але ж ми з вами це спостерігаємо кожного дня і кожну годину. Кожного дня ми спостерігаємо як нас намагаються позбавити нашої культури і кожну годину ми спостерігаємо як нас намагаються позбавити елементарної системи охорони здоров’я. І ось тут головне питання до українців: «То ми хочемо бути народом чи матеріалом для утилізації?».

В.Горда

Коли ми порівнюємо сьогодення з минулим, хотілося б щоб на це також зважали. Будинок культури в м. Лубни. І так майже по всій Україні.