e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

 Смєшко: Уряд Яценюка, а зараз Гройсмана плодить бідність і вбиває залишки середнього класу.
   Останні два з половиною роки Кабінет міністрів України на чолі спочатку Арсенія Яценюка, а тепер Володимира Гройсмана плодить бідність і вбиває залишки середнього класу, а значить, знищує соціальну основу демократії. Про це в інтерв'ю інтернет-виданню "ГОРДОН" заявив голова СБУ в 2003-2005 роках, колишній військовий аташе України в США (1992-1995) і екс-голова військової розвідки (1995-2000) генерал-полковник Ігор Смєшко.
   
"З такою економічною, податковою і тарифною політикою, Кабмін плодить бідність і вбиває залишки середнього класу в Україні, а значить, знищує соціальну основу демократії. До того, уряд Яценюка, а зараз уряд Гройсмана, по суті, проводять антиконституційну соціально-економічну політику в країні - переконаний Смєшко.
Колишній голова Служби безпеки в чергове наголошує, що голосуючи за популістів, а не аналізуючи біографію і реальні вчинки кандидатів, "народ заслуговує ту владу, яку має".
   
"Якщо ми, народ, як і раніше будемо вірити не фактам, а обіцянкам політиків, значить, ми заслуговуємо ту владу, яку маємо. Суспільство має дозріти, пройти еволюційний шлях. Народ як і раніше голосує за популістів з красивими патріотичними гаслами, а не вчитується в біографії кандидатів. Чи багато в нашому інформаційному просторі тих, хто дійсно займається глибоким політичним, економічним і соціальним аналізом? Майже всі шукають сенсацію, а нормальний репортер-аналітик поставив би питання, наприклад, уряду Яценюка, та й нинішнього Кабміну, щодо конституційності проведеної ними системи оподаткування і тарифів в країні ", - стверджує Смєшко.
   
Генерал-полковник наполягає, що Україна залишатиметься бідною країною, поки виборці продають свій голос за гречку, а влада - знищує середній клас, який є основою демократії в цивілізованих країнах світу.
   
"Ви першу статтю Конституції читали, де зазначено:" Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава "? Історичний досвід людства давно довів: соціальна основа демократії - наявність критичної маси середнього класу і відсутність в країні бідності.   У бідній країні демократії не існує за визначенням, тому що виборець легко продає голос за гречку. Україна - бідна країна, і буде такою, поки наша влада веде подібну податкову політику, як зараз, та встановлює такі, як зараз, тарифи, " - підсумував Смєшко.    З 1 травня 2016 року Кабмін ввів єдину ціну на газ для промисловості і населення. Вона становить 6879 грн за тисячу кубометрів.
  
9 червня Нацкомісія затвердила підвищення тарифу на теплову енергію та послуги центрального опалення для населення. З 1 липня тарифи на тепло для населення підвищаться майже вдвічі: з 534 до 1043 грн за 1 Гкал.
  
З квітня 2015 року в Україні відбувається поетапне підвищення тарифів на електроенергію і газ. З 1 липня 2016 року споживачів чекає чергове підвищення тарифів за комунальні послуги.

Від себе хотілося б зауважити. Наш погляд також збігається з поглядом Ігора Петровича, та все-ж маємо нагадати, що він досвідчений генерал, а не звичайний коментатор. Тому хотілося б почути від нього більш розгорнутий план дій, по викоріненню чинників, які розвалюють державу та ведуть до зубожіння народ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити