e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

▪️що я відчуваю?
Здається, ніби я опинився в якомусь пекельному реаліті-шоу, де ми - військові, боремося за життя, використовуємо кожен шанс для порятунку, а весь світ просто спостерігає цікавий сюжет! Такі сценарії використовують у фільмах та серіалах. Різниця лише в тому, що це не фільм, а ми - не вигадані персонажі! Це реальне життя! Біль, страждання, голод, муки, сльози, страх, смерть - все справжнє!
▪️що мене дивує?
Цинізм!!! Людський цинізм немає меж!!! Є загальноприйняті правила, вони однакові для всіх, засвідчені купою законів, підписів та печаток, але вони не діють! Тоді навіщо вони потрібні?

Детальніше...

Не знаю що їх примусило проснутися… Чи то совість, чи відвага та впертість українців, чи розуміння того що іншого випадку, розвалить це гніздо ідіотизму, в них не буде, та вони таки долучились до нашої боротьби і забезпечили можливість дати зрозуміти ворогові, що окрім облизня та товарів з просроченою гарантією в вигляді грузу 200 він нічого іншого не отримає.

«Запрягали» правда, невиправдано, довго і багато хто з великою неохотою, але «віз» таки зрушили.

Війна, як завжди, підняла сміття на поверхню, чітко проявивши всі «цінності» якими так пишався «цивілізований» світ. Цінності, як виявилось, дещо перележали і почали попахувати, досить неприємним запашком.

Детальніше...

За інформацією опублікованою інтернетвиданням «Українська Правда», у Києві відкрили Veteran Hub – перший відкритий простір для ветеранів та громадських організацій, що працюють у сфері ветеранських справ.
Він знаходиться за адресою: вул. Мельникова, 42 на 20-му поверсі телецентру "Олівець".
Дослівно з матеріалів «Української Правди» це виглядає так:

Veteran Hub – це адміністративний центр для надання послуг із соціальної, психологічної, юридичної підтримки, а також – освітня платформа для важливих заходів.

Детальніше...

Спочатку хотів написати: «Розповідь звичайної луганчанки». Потім постукав себе по голові… В тому то і справа що незвичайної. Російськомовна, росіянка по паспору, але українка подуху, і надзвичайної мужності, сили волі і честі. Про неї можна книжки писати… Втім сьогодні, вона сама про себе.

В оригіналі.

СТАНИЧНО-ЛУГАНСКИЙ РАЙОН.

Небольшая история о большой дружбе и о любви, о чести и достоинстве, о мужественности и о подлом предательстве ...

Детальніше...

Ці рядки, писала людина для якої Україна, то її друга, а скоріше перша релігія. У якої, незважаючи на її тендітнісь, духу  та стремління до перемоги, в 100 разів більше ніж у тих хто за своєю посадою, статтю та іншими якостями мав би цю перемогу забезпечувати.

Пани головнокомандуючий та міністр оборони, повинні ці рядки читати кожен день, аж поки вони не зникнуть з нашого ресурсу через невідповідність дійсному.

Вибач Лесічко, що публікую твій відчай без твого дозволу, та гадаю воно того варте.

Детальніше...

Гості сайту

На сайті 79 гостей та 0 користувачів

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)