e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Не знаю що їх примусило проснутися… Чи то совість, чи відвага та впертість українців, чи розуміння того що іншого випадку, розвалить це гніздо ідіотизму, в них не буде, та вони таки долучились до нашої боротьби і забезпечили можливість дати зрозуміти ворогові, що окрім облизня та товарів з просроченою гарантією в вигляді грузу 200 він нічого іншого не отримає.

«Запрягали» правда, невиправдано, довго і багато хто з великою неохотою, але «віз» таки зрушили.

Війна, як завжди, підняла сміття на поверхню, чітко проявивши всі «цінності» якими так пишався «цивілізований» світ. Цінності, як виявилось, дещо перележали і почали попахувати, досить неприємним запашком.

Не те щоб українці були настільки наївними щоб вірити в чужі цінності, та все ж таки десь там в глибині душі надія жевріла що то справді від БОГА. Виявилось що багато хто просто плутав цінності зі стандартами. Цінності це те що має ціну… Українців світ оцінив в три доби спротиву російському агресорові… Нериємно!

Інша справа стандарти. ВОЛЯ до ПЕРЕМОГИ, СТІЙКІСТЬ, САМОПОЖЕРТВА… Судячи з усього, ніхто в Світі, від України, не очікував такого високого їх рівня.

Добре що здивування не набуло рівня безкінечності, інакше воно долучилося б до безкінечної занепокоєнності, і шансів на виконання гарантій, перед Україною, з недоторканності її кордонів, практично не залишилося б.

Стара прадідівська мудрість, що гуртом добре й батька бити, таки має під собою сенс, тим більше, що вогорог виявився не тільки не батьком, але навіть і не братом.

Про ворога також, напевно , треба було б щось сказати, та тільки що можна сказати про стадо баранів яких пасе зграя шакалів..?

– Амінь!

P.S. Союзникам складати дяку будемо після ПЕРЕМОГИ!

А поки що - СЛАВА УКРАЇНІ і ГЕРОЯМ СЛАВА!

Василь Горда.

Гості сайту

На сайті 221 гість та 0 користувачів

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)