e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Корупція… різні визначення, різне бачення і різні методи боротьби.
Якщо ж дивитися на речі без демагогічних хитросплетінь (на що не здібні сьогоднішні політики), то не важко зробити висновок, що корупція це в першу та й в останню чергу - корозія душі.
Іржа, яка роз'їдає особистість, покриваючи суспільство коростою лицемірства, цинізму та байдужості.
Хвороба, яка починається з голови і примушує все тіло суспільства здригатися в страшних конвульсіях безробіття, безнадії та бездуховності.

Дійшовши меж бідності, породжує ще більш страшну хворобу - переродження суспільства в різнорідно-кримінальну масу, де закони не мають ніякого сенсу бо ними неможливо нагодувати сім'ю, сховатися за ними від холоду, забезпечити продовження роду.

Держава яка не бореться з цією хворобою – приречена!!!

Державні діячі, які не борються з цим злом - прирікають свій народ на неймовірні поневіряння, викликаючи прокльони на себе, свою родину, свій рід. Ні одна церква не відпустить гріхи, скоєні перед богом та людьми ним створеними.

Лицемірство, з яким державні діячі (різних кольорів) пробують перекласти свою відповідальність на плечі суспільства, очевидне, і тільки підкреслює нездатність і не бажання проводити реальні заходи по локалізації та ліквідації цього процесу.

Замість реальної роботи, суспільству підкидають ідею його ж таки реформування звинувачуючи в недолугості та меншовартості.

На мій погляд, значно краще було б його спочатку сформувати навколо єдиної ідеї, а реформувати тільки методи та технології формування.

Для формування мультинаціонального суспільства, яким є народ України, національної ідеї недостатньо хоча б з тієї причини, що політики в основному формують її на історичному фоні, а як відомо, українець єврей і росіянин історію України напишуть по-різному.

З цього виходить, що формування єдиної національної ідеї досить не просте завдання і повинне мати еволюційний розвиток.

На превеликий жаль вітчизняні «Моісеї» (зі своїм розумінням майбутнього) наполегливо ведуть країну назад до феодалізму використовуючи при цьому найганебніші технології протистояння та деградації суспільства.

З огляду на цю тезу, напрошується висновок, що політики (не залежно від кольору) не бажають формування єдиного високорозвиненого суспільства на території України.

В іншому разі суспільству мав-би бути запропонований більш простий і ефективний метод, метод формування суспільства на платформі суспільної моралі.

Народ України давно чекає політиків, які почнуть рух в цьому напрямку, бо він є об’єднуючим для всього суспільства, яке не залежно від національної чи релігіозної належності по суті своїй і духу в результаті єдиного історичного розвитку є більш монолітним якраз навколо цієї ідеї.

Нажаль, очевидним є той факт, що український політикум, навіть сам для себе, не здатний сформувати норму політичної моралі.

Загально відомо, що політика без моралі, це аморальна політика і тому будь яка боротьба проти суспільного зла яким є і корупція, в такому разі, не має перспектив.

Зовсім не важко збагнути, що якраз політики і повинні бути найбільш моральними членами суспільства.

Забезпечення інтересів суспільства до якого вони належать і повинно бути головним моральним принципом будь якого політика, тим більше що суспільство делегувало їм таке право, як найбільш, на його погляд, досвідченим та професіональним діячам.

Окремим питанням в цій проблемі є питання релігії.

Досліджуючи світовий досвід легко дійти висновку, що і релігія не здатна забезпечити єдиний духовний розвиток суспільства.

За всю історію людства духовенство так і не спромоглось сформувати єдиного бачення божественної філософії.

Приречена існувати як один із засобів впливу політики на суспільство, перебираючи на себе місію, проголошувати волю Господа на землі, на ті чи інші події, та лукаво прикриваючись   фразами «Не суди, той не судимим будеш», або «На все воля Божа», відвертаючи очі від неправедних вчинків політиків та проголошуючи суспільству що Господь велить терпіти, церква скоріше викликає, до себе, іронію, а ніж довіру, тим самим заганяючи себе в межі духовної корупції.

Можливо через це так часто почали мироточити ікони.

 

Василь Горда.

Також по темі: Боротьба з корупцією? Та не смішіть!

                         Олігархія і корупція.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)