e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

"Сергій Киричук. Хлопці як пілот Су-25 кажу - це зрада! У авіації багато можливостей, навіть закрити кордон! Відкритий ділянку можна закрити на раз-два засипавши його мінами з КМГУ! Пів години роботи і все !!! А колона техніки на марші взагалі ідеальна мета! Бля! Маячня якась то! Солдат зі зброєю бачачи ворога чекає команду на

знищення, - МАРАЗМ! Яка команда???? Сечі его !!! Льотчик бачить колону техніки на марші чекає команду на відкриття вогню !!!! Ви що все охреніли! Хлоп'ята, дорогі, читайте БОЕВОЙ СТАТУТ! Нах-уй пішли Хенераль з "командами" Мочи ворога! Ворог на ТВОЄЮ ЗЕМЛІ! Переможців не судять! Чого ви боїтесь? Нехай Хенераль бояться! А ВИ брати свою землю захищаєте! Нехай хуйло і його щури бояться! І цитата від Аль Капоне! "Якщо ваші друзі просять Вас домовитися з Вашим ворогом, значить зрадники вже домовилися за Вашою спиною!" А тому нах .. Хенераль! Захищайте БАТЬКІВЩИНУ! І пам'ятайте по Вам будуть стріляти, правила подолання систем ППО це Ваше життя! Використовуйте рельєф місцевості і "правильні" боєприпаси! Б8-В20 гуде попереду літака за 5 км! А 32 сотки залпом з горизонту 50 метрів на 720 прилад вирішують багато проблем! Вихід на максимальний з відстрілом пасток не вище 300 метрів і знову вниз на 10-15 метрів! І ніяких повторних заходів! БК натискайте тільки коли Т ост. майже списалося до нуля, це істотно підвищує точність! І уважніше! Будемо жити!"

ВСЕ ПРОХОДИ- ПЕРЕХОДИ МОЖНА БУЛО ЗАКИДАТИ мінами. Але комусь потрібно, щоб нескінченні колони техніки і солдатів приходили в Україну і вбивали наших Патріотів. Хтось обіцяв закрити кордон (а хоча б і на 50 км відстані), але під цим соусом лише підставив 3 бригади під убивчий вогонь. Хто фактично організував-погодився на "російську гуманітарку", чим здивував Захід, хто організував підкріплення в Луганськ - воно вже пробилося туди?

Контейнери малогабаритних вантажів КМГУ (КМГУ-2) призначені для бойового застосування авіабомб малих калібрів, які не мають підвісних ушков, і хв. Бомби і міни укладаються в контейнер в спеціальних блоках - БКФ (блоках контейнерних для фронтової авіації). КМГУ складається з корпусу циліндричної форми з переднім і заднім обтекателями і містить 8 блоків БКФ з авіабомбами або мінами, що встановлюються у відсіки. Відсіки закриваються стулками, керованими пневмосистемою. електросистема КМГУ
забезпечує тактичний скидання боєприпасів по блоках серією з інтервалами між блоками 0.05, 0.2, 1.0 і 1.5 с.

На літаках сімейства Су-27 блоки БКФ зазвичай споряджається 12 осколковими авіабомбами АТ-2,5РТ калібру 2.5 кг або 12 протитанковими мінами ПТМ-1 масою 1.6 кг або 156 фугасними мінами ПФМ-1С масою 80 г. Контейнери КМГУ (КМГУ-2) підвішуються по одному на універсальні балкові тримачі типу БД3-У.

Додати коментар


Захисний код
Оновити