e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

   Не розумію. Навіщо захищати землю яку ви зібрались продавати?
   Це для кого ми її захищаємо, ціною життя, ціною зубожіння, ціною злиденного доживання наших батьків?
   Навіщо ви нам так пафосно торочите про незалежність?
   Яка може бути незалежність у держави, коли земля, яку пращури збирали до купи тисячоліттями, перестане належати їх нащадкам?
Панове політики, ви абсолютні дурні. Навіть якщо ви все розумієте, але цинізм та жадібність не дають вам прорахувати все до кінця, то ви все одно - абсолютні дурні.
   Ви ще не зрозуміли?
   Не будуть тут хазяйнувати чужі люди. Хіба що на наших кістках, але то ще подивимось.
25 років ви банкрутили країну, розвалюючи промисловість, сільське господарство, медицину, армію, освіту, тільки з однією метою - вигідно продати цю землю з заявленою, покупцем, кількістю рабів. Ваш «тендор» між Росією та Європою зірвався. Не втримався князьок російський. Вирішив, що своєю нахабною пикою може налякати і українців і весь світ. Не вийшло. Як то кажуть, обісрався на дистанції. Але ж і ви, не зрозуміло чому, вирішили, що поки клієнта віджали від торгів, зможете «впарити» Україну, по вигідній ціні, якомусь із своїх європейських партнерів. Чомусь маю впевненість, що також не вийде. Хоча б тому що ваші партнери то ваші партнери, і до народу України їм, як і вам, чи московії, ніякого діла не має. Їм потрібні земля та надра, і з кожним днем це стає все очевидніше, незважаючи на милі посмішки та вдавану турботу.
   Тому, повторюю, якщо ви вважаєте, що народ який жертвує життям заради захисту своєї землі, завтра дозволить вам цією землею торгувати – ви круглі ідіоти!
Василь Горда.

Додати коментар


Захисний код
Оновити