e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

20% продуктів, що вживаються в їжу, утворюють 80% жирів. 20% ваших сусідів створюють 80% всього шуму. 20% службовців в вашому офісі роблять 80% всієї роботи. Правило 80/20 ви знайдете скрізь. У 1897 році італійський економіст на прізвище Парето підрахував, що 20% англійських сімей володіють 80% всіх грошей. Він же перевірив це правило на зеленому горошку в своєму саду: 20% стручків дають 80% всього врожаю. Ця закономірність працює при будь-яких обставинах і в усіх випадках.

Принцип Парето можна сформулювати так: в будь-якій ситуації завжди є меншість, яка виявляється більш важливою і корисною, ніж всі інші. На практиці:
- Для бізнесменів: 20% клієнтів приносять вам 80% доходу. Саме вони вимагають вашої особливої ​​уваги.
- Для студентів: 20% сторінок підручника містять 80% всієї необхідної інформації. Сконцентруйтеся на цих 20% - і беріться за нову книгу.
- Для всіх: не всі з наших щоденних завдань однаково важливі. З десяти справ, які ви запланували на сьогодні, є дві найбільш значущих, ніж інші вісім.

Потрібно навчитися визначати ці 20% і починати з них. Якщо ви не зосередитеся на 20%, ви витратите даремно 80% часу. Ми ніколи не переробимо всі справи, але цілком впораємося з 20%. І не вбивайтесь через інших 80%. Уміння розставляти пріоритети, а не хапатися за все відразу - одна з найважливіших якостей. Спочатку пріоритети можуть бути не зовсім точно розставлені, але при регулярному тренуванні цієї вольової якості, акценти будуть зміщуватися в бік головного результату, а не розпорошуватися на дрібниці.

Виділити головне і направити основні зусилля туди - ось в чому завдання! Іншими словами, не випускайте з уваги основну мету і орієнтуйтеся на основний результат, адже головне не в тому, щоб докласти максимум зусиль, а в тому, щоб направити їх точно в ціль.
Ну .., і як навчитися визначати ці 20% ???

 

{jcomments on}